کد خبر: ۲۰۲۹۳۲
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۵
آسیاتک؛ به دلیل ارائه خدمت «پیام کوتاه تلفن ثابت اینترنتی» به عنوان شرکت نوآور برتر ایرانی در سال ۱۴۰۰ انتخاب شد و لوح زرین این جشنواره را دریافت کرد.

آسیاتک، برنده لوح زرین جشنواره نوآوری برتر ایرانی

به گزارش روابط عمومی مجموعه انتقال داده‌های آسیاتک؛ این مجموعه به دلیل ارائه خدمت «پیام کوتاه تلفن ثابت اینترنتی» به عنوان شرکت نوآور برتر ایرانی در سال ۱۴۰۰ انتخاب شد و لوح زرین این جشنواره را دریافت کرد.

صبح امروز، 16 اسفند 1400 اختتامیه جشنواره نوآوری برتر ایرانی با هدف شناسایی، ممیزی و انتخاب برترین نوآوری‌های ایرانی در چهار محور نوآوری در محصول، نوآوری در خدمت، نوآوری در فرآیند و نوآوری در كسب وكار در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد. مجموعه آسیاتک در این مراسم، به دلیل ارائه خدمت «پیام کوتاه تلفن ثابت اینترنتی» به عنوان شرکت نوآور برتر ایرانی در سال ۱۴۰۰ انتخاب و معرفی شد.

این جشنواره با همت دانشگاه صنعتی شریف، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و دفتر توسعه فناوری و نوآوری‌های دانشگاه صنعتی شریف )تکنوشریف(، به عنوان دبیرخانه جشنواره برگزار شد. گفتنی است، ۲۹۲ طرح در چهار زمینه مذکور ارائه شدند که از این تعداد، 28 طرح حائز شرایط ایده پردازی و نوآوری شناخته شدند.

نام:
ایمیل:
* نظر: