کد خبر: ۳۹۶۹۳
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۹
هفتمین جلسه کمیته تخصصی اداری ـ مالی مجموعه‌های اقتصادی بنیاد شهید و امور ایثارگران در ستاد مرکزی بانک دی برگزار شد.
به گزارش روزنامه تجارت به نقل از کل روابط عمومی بانک دی، علیرضا عاطفی فرـ سرپرست بانک دی ـ در این جلسه مجموعه بنیاد شهید و امور ایثارگران و تمام زیر مجموعه‌های آن را از خدمتگزاران خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران دانست و گفت: بانک دی تمام تلاش خود را کرده است تا بتواند بر اساس سیاست‌ها و برنامه‌ریزی‌ها و استراتژی‌های خود حافظ حقوق سهامدارانش باشد و اجازه ندهد مسائل و مشکلات احتمالی، خدشه‌ای به عملکرد آن وارد کند.
وی ابراز خرسندی کرد که بانک دی بتواند با مجموعه‌های اقتصادی بنیاد شهید و امور ایثارگران همکاری نزدیک داشته باشد تا سود حاصل از این فعالیت‌ها به سهامداران اصلی دو مجموعه که خانواده‌های معظم شهدا هستند، برسد.
در ادامه جلسه جهانبخشی، معاون سرپرست مرکز راهبری و سیاست گذاری امور اقتصادی بنیاد شهید و امور ایثارگران ابراز امیدواری کرد تعامل و همکاری‌های دو طرفه قوت بگیرد.
وی تصریح کرد: ان شاالله بتوانیم در مجموعه‌های اقتصادی بنیاد شهید و امور ایثارگران از مجموعه توانمندی‌های بانک در تمام حوزه‌های مالی و اقتصادی بهره بگیریم و هردو طرف را منتفع سازیم چرا که خوشبختانه گروه مالی دی از توانمندی لازم در ارائه سبد خدمات بانکی و اقتصادی و مالی برخوردار است.
هم چنین در این جلسه که با حضور معاونان اعتبارات،مالی و سرمایه گذاری، سرمایه انسانی و توسعه مدیریت و نیز امور شعب برگزار شد، مجتبی حیدری از وضعیت برنامه ریزی‌ها و اقدامات انجام شده در حوزه سرمایه انسانی بانک گزارشی ارائه کرد.
معاون سرمایه انسانی و توسعه مدیریت بانک دی با اشاره به اینکه تسهیم دانش هم برای بانک و هم برای مجموعه‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران مناسب است از وضعیت دستورالعمل‌ها، نظام‌نامه‌ها و بخشنامه‌های حوزه های مختلف سرمایه انسانی سخن  گفت.

نام:
ایمیل:
* نظر: