کد خبر: ۴۴۶۵۴
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۹
نخستین جلسه «شورای عالی خرید تضمینی گندم بانک کشاورزی» با هدف برنامه ریزی نهایی در امر خرید تضمینی گندم سال زراعی 96-1395، چهاردهم فروردین ماه در تهران تشکیل شد.
به گزارش روزنامه تجارت به نقل از روابط عمومی بانک کشاورزی، در این جلسه که به ریاست مسعود شریفات عضو هیئت مدیره این بانک و سایر اعضا تشکیل شد، آخرین راهکارها و برنامه های بانک کشاورزی برای سهولت و سرعت در خرید گندم مازاد کشاورزان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
بر اساس این گزارش ، برداشت گندم در برخی استان ها از جمله سیستان و بلوچستان آغاز شده است و خرید تضمینی این محصول در سال­ جاری نیز با عاملیت بانک کشاورزی انجام خواهد شد.
این گزارش می افزاید، اجرای عاملیت خرید تضمینی گندم با پیگیری ها و تلاش های مداومی که از زمستان سال 1393 صورت گرفت، پس از ده سال وقفه  به بانک کشاورزی بازگشت و با ايجاد سامانه ي الکترونیکی توسط این بانک عملیات خرید تضمینی گندم در سال های زراعی 94-1393 و 95-1394 آغاز و با استفاده از منابع داخلی این بانک و  دیگر منابع مطالبات گندمکاران درکوتاه ترین زمان ممکن پرداخت شد.
شایان ذکر است،ریاست شورای عالی خرید تضمینی گندم در بانک کشاورزی به عهده  مسعود شریفات  عضو هیئت مدیره این بانک است و سیدرضا حسینی مدیر امور مالی و پشتیبانی،مسعود فلاح مدیر امور بانکداری الکترونیک،محمدرضا غفوری مدیر امور مشتریان و بانکداری عمومی و نوید حیدری مدیر پروژه خرید تضمینی گندم؛ اعضای این شورا را تشکیل  می دهند.

نام:
ایمیل:
* نظر: