کد خبر: ۴۵۵۷۶
تاریخ انتشار: ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۰
مرور تیترهای مهم صفحه اول روزنامه های جهان
تجارت آنلاین: خشونت در راهپیمایی روز کارگر پاریس، خطر رابطه ترامپ با کره شمالی، بروکسل آماده گرفتن قدرت از لندن و پیشروی مکرون در رقابتهای انتخاباتی مهمترین تیترهای صفحه اول روزنامه های روز سه شنبه دنیا هستند.
*خشونت در راهپیمایی روز کارگر پاریس – وال استریت ژورنال
در پاریس پلیس ضدشورش با معترضان درگیر شد. در حاشیه راه‌پیمایی برخی از معترضان که نقاب به صورت داشتند به سوی مأموران پلیس کوکتل مولوتوف پرتاب کردند و دست کم دو مامور پلیس را زخمی کردند. پلیس با پرتاب گاز اشک‌آور کوشید معترضان را متفرق کند.
شورش در پاریس

*خطر رابطه ترامپ با کره شمالی – نیویورک تایمز

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا نسبت به دیدار با کیم جونگ اون رهبر کره شمالی پراز خطر است. ترامپ اعلام کرده بود درصورت مناسب بودن شرایط از دیدار با رهبر کره شمالی استقبال خواهد کرد. این رویکرد ترامپ بیانگر اعتماد وی به قابلیت معامله با هرکسی است و بیشتر از آن راحتی ترامپ در عبور از هنجارهای دیپلماتیک است.
شورش در پاریس

*بروکسل آماده گرفتن قدرت از لندن – فایننشال تایمز

اتحادیه اروپا در مذاکره با انگلیس برسر برگزیت به دنبال دریافت هزینه 850 میلیارد یورویی از لندن است. بسیاری از مقامات انگلیسی معتقدند این مذاکرات برنتیجه انتخابات انگلیس تاثیرگذار خواهد بود.اتحادیه اروپا درحال تنظیم پیشنهادی برای هزینه خروج بریتانیا از اتحادیه است.
شورش در پاریس

*پیشروی مکرون در رقابتهای انتخاباتی – فیگارو

امانوئل مکرون نامزد مستقل و رهبر جنبش "حرکت " در نظرسنجی ها 59 درصد آرا را به خود اختصاص داده است و رقیبش مارین لوپن از حزب راست افراطی 41 درصد را دارد. مارین لوپن و امانوئل مکرون به زودی در آخرین مناظره تلویزیونی روبروی یکدیگر قرار می گیرند.
شورش در پاریس


نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار