کد خبر: ۴۵۸۶۷
تاریخ انتشار: ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۵
شماره افرادی که برای دریافت سود سهام عدالت شماره شبای حساب بانکی خود را وارد سامانه سهام عدالت کردند از مرز 20 میلیون مشمول گذشت.
به گزارش روزنامه تجارت به نقل از روابط عمومی سازمان خصوصی سازی؛ بیش از 32 میلیون نفر از مشمولان سهام عدالت با مراجعه به سامانه سهام عدالت، از صورتحساب سهام خود اطلاع پیدا کردند.
بر اساس این گزارش؛ رونمایی از سامانه ساماندهی سهام عدالت در روز هفدهم اسفندماه سال گذشته انجام شده است که این مرحله فار اول آزادسازی سهام عدالت بود و بر این اساس بیش از 47 میلیون و 200 هزار نفر از مشمولان می‌توانند با مراجعه به سامانه این سهام به نشانی www.samanese.ir برای گرفتن صورتحساب خود اقدام کنند. 
گفتنی است؛ مهلت مراجعه به این سامانه تا پایان شهریورماه امسال تعیین شده است.
همچنین بر اساس فاز دوم آزادسازی سهام عدالت که از 30 فروردین ماه امسال با ورود شماره شبای حساب دارندگان سهام عدالت به سامانه سهام عدالت آغاز شده است، در مدت کمتر از 20 روز بیش از 20 میلیون نفر با ورود شماره شبای خود برای دریافت سود سهام عدالت اقدام کرده اند.
این گزارش می افزاید: از اوایل اسفندماه ۱۳۹۵ نیز مرکز پاسخگویی مردمی سهام عدالت برای جوابگویی مطمئن به سوالات متعدد مشمولین سهام عدالت راه اندازی شده و شماره تلفن ۸۳۳۳۸ این مرکز با ۹۰ خط و بالغ بر ۲۰ نفر کارشناسان خبره در حال جوابگویی به سوالات مشمولان است.
بر این اساس تاکنون بیش از 600 هزار تماس با مرکز پاسخگویی مردمی سهام عدالت برقرار شده است که نشانگر اقبال مناسب مردم به این مرکز می باشد.
نام:
ایمیل:
* نظر: