کد خبر: ۵۱۵۷۴
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۶
بانک صادرات ایران در ٦ ماه نخست سال جاری، ١٩ طرح در بخشهای مختلف صنعتی، خدماتی و گردشگری به ارزش بیش از ١٧ هزار و ٧٢٢ میلیارد ریال تصویب کرده که با راه اندازی این طرح ها زمینه اشتغال بالغ بر ٣٩٦١ نفر به طور مستقیم فراهم خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، از کل اعتبار بیش از ١٧ هزار و ٧٢٢ میلیارد ریال مصوب شده، رقمی بالغ بر ٥٠٧ میلیارد ریال آن از محل منابع سپرده گذاری صندوق توسعه ملی و مبلغ ١٧ هزار و  ٢١٥ میلیارد و ٦٠٠ میلیون ریال مابقی، از منابع داخلی بانک صادرات ایران تامین اعتبار شده است.
به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از اداره کل بررسی طرح های بانک صادرات ایران، تسهیلات مصوب شده در بخش گردشگری، بر پایه تفاهمنامه منعقده مابین این بانک و سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشورصورت گرفته است.
علاوه براین، بانک صادرات ایران به عنوان بانک عامل با تشکیل سندیکای بانکی متشکل از بانکهای ملی، ملت، سپه، شهر، و تجارت، تسهیلاتی به میزان ٥ هزار میلیارد ریال جهت تکمیل پروژه پدیده شاندیز در مشهد مقدس به تصویب رساند که در شرف انعقاد قرارداد و پرداخت تسهیلات است.

نام:
ایمیل:
* نظر: