کد خبر: ۶۸۰۶۷
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۴
رییس هیات مدیره بیمه سرمد در ادامه سفر استانی خود به آذربایجان غربی با دکتر پوراسد رییس دانشگاه فنی و حرفه ای در این استان دیدار کرد.

به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بیمه سرمد، دکتر مجتبی کاتب در این دیدار، از ارائه تسهیلات ویژه ای در رشته های مسئولیت، ثالث و بدنه برای اعضای هیات علمی و عمر و حوادث دانشجویان و عمر و پس انداز مجموعه دانشگاه خبر داد و افزود: بیمه سرمد انجام مسئولیت های اجتماعی و فرهنگی را از وظایف ذاتی خود می داند و به همین دلیل علاقه مند به توسعه همکاری های مشترک از طریق ارائه خدمات ویژه به دانشگاهیان خواهد بود.
در ادامه این دیدار، رییس هیات مدیره بیمه سرمد به اتفاق دکتر پوراسد رییس دانشگاه فنی و حرفه ای استان آذربایجان غربی، از واحدهای این دانشگاه که توسط دانشجویان اداره می شد، بازدید کرد و گفت: دانشجویان مایه افتخار و سربلندی کشور هستند.
دکتر کاتب خاطرنشان کرد: بیمه سرمد به منظور حمایت از دانشجویان که سرمایه های عظیم ملی به شمار می روند، تمام تلاش خود را به کار خواهد بست.
بر اساس این گزارش، حمیدرضا کتیرایی مدیر استان ها و شبکه فروش و رحیمی سرپرست استان آذربایجان غربی نیز در این دیدار حضور داشتند.

نام:
ایمیل:
* نظر: