کد خبر: ۶۸۲۷۰
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۲
افزایش قیمت خودرو‌ در انتظار تأیید وزیر صنعت
درباره تعیین قیمت خودروها روز گذشته جلسه‌ای با حضور خودروسازان، کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی و نمایندگان انجمن قطعه‌سازان خودرو برگزار شد.
پیش بینی گران شدن قیمت خودرو با دستور وزیر
درباره تعیین قیمت خودروها روز گذشته جلسه‌ای با حضور خودروسازان، کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی و نمایندگان انجمن قطعه‌سازان خودرو برگزار شد که تا بخشی از این جلسه رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت حضور داشت اما از آنجا که وزیر صنعت باید برای استقبال از رئیس جمهور عراق به فرودگاه می‌رفت ادامه جلسه بدون حضور وزیر صنعت برگزار شد.
بر اساس این گزارش قرار شد دیدگاه‌های اعضای حاضر در جلسه بررسی شود که با بررسی این دیدگاه‌ها پیشنهاد 10ماده‌ای برای ارائه به وزیر صنعت و تصمیم‌گیری وی به‌روی این پیشنهادها ارائه شد.
پیشنهاد 10ماده‌ای آماده‌شده حداکثر تا امروز صبح به وزیر صنعت ارائه می‌شود تا تصمیم‌گیری لازم برای قیمت‌گذاری خودرو انجام شود.
جلسه روز گذشته بر اساس وعده هفته گذشته وزیر صنعت بود که گفته بود طی یک هفته نشست تعیین قیمت خودرو را برگزار خواهد کرد  و قرار بود دیشب جلسه ویژه‌ای با حضور مسئولان وزارت صنعت، قطعه‌سازان و خودروسازان برای تعیین تکلیف قیمت خودرو برگزار می‌شود.
هفته گذشته معاون امور صنایع وزیر صنعت پیش از این گفته بود قیمت نهایی خودروها شنبه و یکشنبه هفته آینده با در نظر گرفتن همه جوانب کار از جمله قیمت‌ تمام‌شده خودروسازان و حق و حقوق مصرف کنندگان اعلام می‌شود . برخی رسانه ها با استناد به این گفته ها از افزایش قیمت خودروهای داخلی خبر داده بودند.
این در حالی بود که بعد از انتشار این خبر وزارت صنعت با صدور اطلاعیه‌ای گران شدن خودروهای داخلی را تکذیب کرد.
در این اطلاعیه‌ای آمده است، تاکنون هیچ تصمیمی برای افزایش قیمت خودرو اتخاذ نشده است.
وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد: بر اساس پیشنهادات احتمالی در موعد مقرر تصمیمات لازم را اتخاذ و اعلام خواهد کرد.
 


نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار