کد خبر: ۷۰۸۷۲
تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۱
دلار در آستانه ۱۲ هزار تومان ایستاد؛ سکه در جا زد
امروز در بازار آزاد تهران، سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با قیمت ۴ میلیون و ۱۵۰ هزار و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با قیمت ۴ میلیون و ۳۰ هزار تومان معامله شد. قیمت دلار هم در صرافی‌های بانک ها با افزایشی نزدیک به ۴۰ تومان نسبت به روز گذشته، ۱۱ هزار و ۷۹۰ تومان تعیین شده است.
آخرین خبرها از نرخ دلار، طلا و سکه در بازار
امروز در بازار آزاد تهران، سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با قیمت ۴ میلیون و ۱۵۰ هزار و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با قیمت ۴ میلیون و ۳۰ هزار تومان معامله شد.  قیمت دلار هم در صرافی‌های بانک ها با افزایشی نزدیک به ۴۰ تومان نسبت به روز گذشته، ۱۱ هزار و ۷۹۰ تومان تعیین شده است.
امروز در بازار آزاد تهران، سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با قیمت ۴ میلیون و ۱۵۰ هزار و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با قیمت ۴ میلیون و ۳۰ هزار تومان معامله شد.
هر قطعه نیم سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۲۳۰ هزار تومان، ربع سکه یک‌میلیون و ۳۲۰ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۷۳۰ هزار تومان فروخته شد.
قیمت طلای ۱۸ عیار در بازار آزاد، هر گرم ۳۷۲ هزار تومان معامله شد، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازار‌های جهانی با قیمت ۱.۳۰۳ دلار معامله شد.
قیمت دلار هم در صرافی‌های بانک ها با افزایشی نزدیک به ۴۰ تومان نسبت به روز گذشته، ۱۱ هزار و ۷۹۰ تومان تعیین شده است. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۱ هزار و ۷۴۰ تومان خریداری می‌کنند.
قیمت فروش یورو نیز در صرافی‌های بانک ها، ۱۳ هزار و ۷۰۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو  نیز در این صرافی‌ها ۱۳ هزار و ۶۰۰ تومان است. ۵ صرافی بانکی در خیابان فردوسی با داشتن کارت ملی، کارت شتاب و شماره همراه به نام متقاضی از ساعت ۱۰ تا ۱۵ تا ۲۰۰۰ دلار آمریکا به متقاضیان واجد شرایط عرضه می‌کنند.
این صرافی‌ها در طول روز متناسب با نوسان قیمتی در بازار آزاد، خرید و فروش دلار و یورو را با قیمت‌های مختلفی انجام می‌دهند. روز گذشته دلار در صرافی ها در ابتدای صبح به قیمت ۱۱ هزار و ۷۵۰ تومان فروخته شد اما در میانه روز حدود صد تومان از این قیمت کاسته شد.


 نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار