کد خبر: ۱۰۱۴۶۲
تاریخ انتشار: ۰۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۱:۰۴
برخى كانال هاى خبرى از درگذشت رضا علاءالدین مالک پاساژ علاءالدین به علت بیماری کرونا خبر دادند. در همین حال یکی از اقوام درجه یک مالک پاساژ علاالدین در تماس تلفنی به خبرنگار رکنا گفت : درگذشت ایشان بر اثر سکته قلبی بود نه ابتلا به کرونا.

کارآفرین ایرانی و صاحب پاساژ علاءالدین درگذشت

رضا علاءالدین کارآفرین ایرانی و صاحب مشهورترین مرکز فروش موبایل در ایران و خاورمیانه درگذشت.

یکی از اقوام درجه یک مالک پاساژ علاالدین در تماس تلفنی به رکنا گفت : درگذشت ایشان بر اثر سکته قلبی بود نه ابتلا به کرونا و به دلیل پروتکل کرونایی خاکسپاری که پس از شیوع کرونا در کشور شکل گرفته است ،بدون تشریفات به خاک سپرده شدند. گفتنی است ، گفتنی است وی همچنین چند روز پیش اجاره های مغازه های پاساژ را در اسفند و فروردین بخشیده بود.

او فرزند یک خانواده ۷ نفره بود که اصالتاً دماوندی هستند، پدربزرگ این خانواده موسی علاءالدین افسر عالیرتبه ارتش بوده‌است.

علاءالدین از ابتدای دهه ۱۳۵۰ کارش را آغاز کرده و در ابتدا یک مغازه پلاستیک‌فروشی داشته‌است. او به‌مرور کاسبی خود را گسترش داد و محل پاساژ را خرید. از املاک این خانواده می‌شود به بازار تحریر، پاساژهای مروی و هزاران مغازه در تهران نام برد و او را یکی از برترین کارآفرینان ذکر کرد. او را از معدود سرمایه داران بدون وام در ایران نام می‌بردند.

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار