وقتی یک مرد، بانوی اول بلژیک می شود!
حضور یک همجنسگرا در عکس یادگاری زنان سران ناتو
روز گذشته در عکس یادگاری همسران سران ناتو در بروکسل بلژیک اتفاق نادری افتاد و آن هنگامی بود که " گوتیه دستونه"همسر نخست وزیر همجنسگرای لوکزامبورگ در بین همسران سران عضو ناتو عکس یادگاری انداخت.
دیدار میرزا آقا با روحانی در همایش تجلیل از فعالان ستادهای انتخاباتی؛
کلمه
رئیس‌جمهور همه ایرانیان را به تلاش گسترده برای ساختن ایرانی توسعه یافته تر و آبادتر فرا خواند و تاکید ‏کرد: دوران انتخابات با همه فراز و نشیب‌ها سپری شده و اکنون باید متحد و یکصدا برای توسعه و آبادانی ‏ایران و ساختن آینده ای بهتر بکوشیم و من کاملاً به آینده ایران مطمئن هستم.‏
کنایه روحانی به دشمنان در جلسه هیات دولت:
قدرت ما ایمان این ملت است، نه موشک و هواپیما!
رییس جمهور با گرامیداشت سوم خرداد، سالروز آزادسازی خرمشهر و روز مقاومت، ایثار و پیروزی، تصریح کرد: سوم خرداد روزی مهم برای تاریخ ایران و دفاع مقدس است و مردم ایران در این روز در برابر یک توطئه بزرگ جهانی پیروز شدند.
رییس جمهور منتخب دولت دوازدهم با حضرت آیت الله خامنه‌ای دیدار کرد؛
دیدار روحانی با مقام معظم رهبری
دکتر روحانی در اولین روزهای پس از پیروزی در انتخاب به عنوان رییس جمهور منتخب دولت دوازدهم با حضرت آیت الله خامنه‌ای دیدار کرد.
روحانی پس از دیدار با رهبر معظم انقلاب در حرم مطهر امام(ره):
به وعده‌هایی که داده‌ایم، عمل می‌کنیم
رئیس جمهوری تاکید کرد: حضور، مشارکت، فداکاری و نشاط مردم بار مسئولیت ما را صد چندان کرده است، همه تلاش ما بر این است که به وعده‌هایی که به مردم داده‌ایم، عمل کنیم و در مقام عمل خواست آن‌ها را محقق کنیم.
سید حسن خمینی:
انتخابات جلوه ای از حضور مردم و عزمی ملی بود
تولیت آستان مقدس امام خمینی(ره) گفت: انتخابات 29 اردیبهشت فارغ از انتخاب یکی از یاران امام راحل بعنوان رییس جمهوری، جلوه ای از حضور موثر مردم و عزمی ملی بود.
تيلرسون فروش اسلحه به عربستان را هشداري برای ايران دانست
باج 500 میلیارد دلاری آل سعود به کاخ سفید
تجارت آنلاین: به دنبال امضاي قرارداد فروش تسليحات آمريکايي به عربستان سعودي ، رکس تيلرسون، وزير خارجه‌امريکا مدعي شد بستن قرارداد فروش اسلحه به عربستان پيامي‌براي ‌"رقيب سرسخت" عربستان، ايران است.
"میرزاآقا" به دیدار رئیس جمهور می رود
از میوه فروشی در اردبیل تا میهمانی ویژه در پاستور
تجارت آنلاین: خیلی ها هنوز هم وقتی عکس اش را می بینند بغض می کنند. میرزا آقای 53 ساله با آن چشمهای اشک آلود و نگاه بغض کرده که نام کاملش میرزا موسی طالب قشلاق است حالا نماینده طرفداران روحانی و نمادی از مردم ایران است.
شادمانی مردم از برگزاری با شکوه انتخابات 29 اردیبهشت
جشن پیروزی هواداران روحانی در خیابان ها
پس از برگزاری با شکوه دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پیروزی دوباره دکتر حسن روحانی در این رویداد، شامگاه شنبه جمعی از مردم در سراسر کشور با حضور در خیابان ها به جشن و شادی پرداختند به نحوی که در خیابان های تهران ازدحام جمعیت موجب مسدود شدن بخشی از مسیر جنوب به شمال خیابان ولی عصر (عج) شد.
ورود اعضای لیست امید به شورای اسلامی شهر تهران
اصلاح طلبان به
فرماندار تهران از ورود اعضای لیست امید به شورای شهر تهران، ری و تجریش خبر داد. در این انتخابات محسن هاشمی رفسنجانی با کسب یک میلیون و 746 هزار و 568 رای نفر اول لیست شورای شهر تهران شد.
ادامه
ادامه