از "ژن خوب" تا "سکته مشکوک در استخر"؛
گاف‌های سیاسی عجیب در سریال
تجارت آنلاین: جوان در گزارشی سیاسی و فرهنگی به ماجرای کنایه های سیاسی سریال گسل نظیر "ژن خوب" و "سکته مشکوک در استخر" و گاف های تلویزیونی نظیر سانسور در بازپخش آن پرداخت و از نویسندگان و کارگردان و ناظر پخش رسانه ملی انتقاد کرد!
روحانی در نشست خبری پیش از ترک نیویورک تاکید کرد:
ترامپ از ملت ایران عذرخواهی کند
رئیس‌جمهور کشورمان با اشاره سخنان رییس‌جمهور آمریکا در مجمع عمومی سازمان ملل گفت: ما معتقدیم ترامپ به مردم ایران توهین کرده است و منتظریم که از ملت ما عذرخواهی کند.
سخنگوی حزب اعتدال و توسعه تاکید کرد؛
سخنان سخیف ترامپ، تخریب جایگاه آمریکا
سخنگوی حزب اعتدال و توسعه با انتقاد شدید از اظهارات ترامپ در سخنرانی مجمع عمومی سازمان ملل گفت: آنچه ترامپ بر زبان آورده، ناشی از ادبیات غیر منطقی و تفکرات جناح سیاسی است که از ترامپ حمایت می کند.
پاسخ صریح پیونگ یانگ به سخنان ترامپ؛
کره شمالی آمریکا را به حمله اتمی تهدید کرد
رسانه رسمی کره شمالی اعلام کرد که این کشور جزو قویترین کشورهای هسته ای است و در صورت لزوم به آمریکا حمله اتمی خواهد کرد.
کاسبی‌های جدید و البته عجیب و غریب در ایام محرم؛
از نذری 150 هزار تومانی تا مداح 200 میلیونی!
تا یادمان می‌آید مراسم عزاداری محرم بی‌هیچ تکلفی برگزار می‌شد، حالا اما زمانه فرق می کند و گاه از منوی 150 هزار تومانی ولیمه نذری بگیر تا مداحان 200 میلیون تومانی را می توان در عزادای محرم سراغ گرفت!
روحانی در دیدار با جمعی از نخبگان سیاست خارجی آمریکا:
خروج از برجام نماد تضعیف جامعه بین‌المللی است
رییس‌جمهور خروج از توافق برجام ، یا مقابله کردن و یا تضعیف آن را به معنای تضعیف جامعه بین‌المللی، دیپلماسی و مذاکره و تضعیف سازمان ملل و شورای امنیت دانست.
خرید خودرو و تبلت برای اعضای شورای شهر تهران حاشیه ساز شد
یک عضو شورا خودروی جدید را پس فرستاد!
پس از انتشار لیست خرید ۲۱ تبلت و ۲۱ خودرو پژو پرشیا برای اعضای جدید شورای شهر تهران در فضای مجازی به قیمت ۹۹۶ میلیون تومان حاشیه های بسیاری در محافل خبری و شبکه های اجتماعی به وجود آمد.
چهاردهمین جلسه محاکمه متهمان پرونده فساد نفتی برگزار شد
اخراج بابک زنجانی از جلسه دادگاه
بابک زنجانی در جلسه امروز دادگاه در بخشی که مربوط به شفاف‌سازی در خصوص اظهارات حمید فلاح هروی و مهدی شمس بود خطاب به قاضی گفت: اینجا همه بگویند تقصیر من است، من قبول دارم؛ آخرش برای من اعدام است.
رویترز گزارش داد؛
تاثیر مخرب فیلم پورن در افزایش طلاق زوج های ایرانی
بنیاد "تامسون رویترز" مستقر در لندن در گزارشی تاثیر فیلم های پورن را در زندگی زوج های جوان ایرانی مورد بررسی قرار داده و از افزایش طلاق به دلیل خشونت های جنسی و دیگر مشکلات جنسی خبر داده است.
خودروی مشکوک بیرون از شهر نجف آباد منفجر شد
جزئیات کامل کشف بمب نزدیک منزل شهید حججی
فرمانده لشکر زرهی ۸ نجف اشرف جزئیات کامل کشف بمب نزدیک منزل شهید حججی در نجف‌آباد اصفهان را تشریح کرد.
رهبر معظم انقلاب:
عقب نشینی در قاموس ایران معنا ندارد
در آستانه هفته دفاع مقدس، مراسم دانش‌آموختگی، اعطای درجه و سردوشی دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی صبح امروز (یکشنبه) با حضور حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا برگزار شد.
روحانی پیش از عزیمت به اجلاس سالانه مجمع عمومی سازمان ملل تاکید کرد؛
برجام محور گفت و گوها در نیویورک خواهد بود
رئیس جمهور پیش از عزیمت به اجلاس سالانه مجمع عمومی سازمان ملل در فرودگاه مهر آباد تاکید کرد: برجام نیاز به توضیحاتی دارد که جلساتی در این مورد برگزار خواهد شد.
سایه سیاه پرونده قتل "بنیتا" و"ابوالفضل" بر فضای نشست سخنگوی قوه قضائیه
وقتی کودکان قربانی جنایت های بزرگ می شوند
تجارت آنلاین: نشست امروز سخنگوی قوه قضاییه زیر سایه دو پرونده قتل کودکانه به نشستی خاص و ویژه تبدیل شده بود. نشستی که بارها شنیدن نام هایی مثل بنیتا و ابوالفضل قلب و روح حاضران را آزرد و زنگهای هشدار افزایش کودک کشی را در گوش ها به صدا درآورد.
روحانی در دیدار رییس مجلس بلژیک:
تخلفات آمریکا به برجام ضربه می زند
رئیس جمهور گفت: تخلفات آمریکا در خصوص برجام، به معنای ضربه زدن به یک تعهد چند جانبه بین‌المللی است؛ اروپایی ها باید پیام قاطعی به آمریکایی ها بدهند.
ادامه
ادامه