روحانی پای درددل تولیدکنندگان نشست
حضور سرزده رئیس جمهور در بازار کفش تبریز + عکس
رئیس جمهور امروز با حضور در بازار تبریز وارد چندین مغازه شد و پای دردل کاسبان نشست تا از نزدیک با مشکلات تولیدکنندگان کفش آشنا شود. حضور سرزده رئیس جمهور با استقبال مردم و تعجب کسبه همراه بود که توانستند صمیمانه با حجت الاسلام حسن روحانی گفت و گو کنند.
هزاران قاتل، تروریست، کلاهبردار و کودک‌آزار در تلگرام فعالند
یک گزارش تکان‎دهنده از جنایت در تلگرام
مرکز ملی فضای مجازی با بیان این‌که تلگرام به منشور حقوق شهروندی مردم ایران تعهدی ندارد، هشدار داد در شرایط کنونی، هزاران قاتل و تروریست و کلاهبردار و شیاد و سارق و متجاوز و کودک‌آزار از این پیام‌رسان استفاده می‌کنند ولی از تعقیب در امان هستند.
خلخالی درباره جسد رضا خان چه گفت؟
هرچه قبر رضاخان را کندند، حتی استخوان‌های او هم به دست نیامد. بعدا معلوم شد که شاه هنگام فرار، استخوان‌های پدرش را برداشته و با خود به قاهره برده است و حالا هم در یک جای امن، در لس‌آنجلس، نگهداری می‌شود.
کشف یک گور دسته جمعی قدیمی در بافق یزد + فیلم
یک گور دسته جمعی قدیمی در منطقه زردواه قطرم در فاصله 46 کیلومتری مرکز شهرستان بافق در استان یزد کشف شد.
یک منبع آگاه نزدیک به رئیس دولت اصلاحات:
کشف ابزار شنود در دفتر کار و محل زندگی خاتمی
یک منبع آگاه درباره وجود شنود در دفتر رئیس دولت اصلاحات گفت: «نه تنها در دفتر خاتمی که در منزل مسکونی او هم مواردی از شنود پیدا شد که بچه‌های اصلاح‌طلبی که قبلاً در وزارت اطلاعات بودند ابزار و دستگاه‌های شنود را پیدا و آن‌ها را جمع کردند.»
هاشمی در شورای شهر می ماند؛
معرفی ۷ گزینه نهایی برای شهرداری تهران
اعضای شورای شهر تهران به عنوان اولین دستور جلسه انتخاب ۷ گزینه از بین ۲۰ گزینه انتخابی را در دستور کار خود قرار دادند. با اعلام گزینه های نهایی انتخاب شهردار، محسن هاشمی در میان این ۷ گزینه نبود.
رییس‌جمهور در جمع مردم تبریز:
صادرکنندگان و واردکنندگان نگران نباشند
رییس‌جمهور با اشاره به اینکه قرار ما این بود که از آرامش زندگی مردم حفاظت کنیم، گفت: به مردم ایران قول می‌دهم توطئه‌های دشمنان در پیشرفت ایران تاثیری نمی‌گذارد.
تکذیب شایعه کشف جسد مومیایی رضا پهلوی در شهرری
«روابط عمومی آستان حضرت عبدالعظیم، خبر کشف جسدی مومیایی در این آستانه در شهرری که آن را به رضا شاه پهلوی نسبت می‌دهند را یک شایعه می‌داند.»
دختران دهه ۶۰ پیشتاز ازدواج‌های اینترنتی هستند
رونق ازدواج با چاشنی همسریابی اینترنتی در ایران
اغلب ثبت‌نام‌کنندگان طرح همسان‌گزینی متولدین دهه شصت هستند به طوری که ۲۶ هزار و ۷۹۸ نفر ثبت نام کننده ما از متولدین این دهه می باشند که از این تعداد ۱۶ هزار و ۵۳۲ نفر زن و ۱۰ هزار و ۲۹۶ نفر مرد هستند.
زندگی متفاوت آقای شهردار + عکس
نماز خواند و شام خورد. گفت باید بروم. آرام بود و حرف نمی‌زد، در فکر بود، رفتارش مثل همیشه نبود، با تأمل و طمأنینه آماده می‌شد. طبق معمول خداحافظی کرد و پیشانی مرا بوسید. آیت‌الکرسی و چهار قل را خواندم و پشت سرش فوت کردم.
به بهانه زادروز شیخ بهایی و روز معمار
معماری ایرانی-اسلامی، تجلی گاه دستان هنرمند
... و این همان هنر دستان معماری اصیل ایرانی است؛ همانکه هنرمند معمار آن وضو ساخته و دست بر تیشه تدبیر زده و ساخت خانه را می آغازیده است. خشت بر روی خشت می نهاده و بدین ترتیب معماری بی نقص ایرانی را پاسبانی می کرده است
دلار تقلبی را چگونه بشناسیم؟
خواه ناخواه فعلا "دلار" به روال گذشته در بازار ارز ایران مطرح است، حتی اگر تک نرخی شود، معامله آن قاچاق و یا قرار باشد زمانی یورو و یا پول محلی جایگزین آن شود. در هر حال همواره ارز خواستنی این بازار بوده و در مواقعی اشتها برای چنگ زدن به آن تشدید شده است.
بیش از 40 کشته و زخمی حاصل حمله جنگنده‌های ائتلاف به یک عروسی در یمن
جنگنده‌های ائتلاف متجاوز عربی در حمله‌ای به روستای الراقه در منطقه بنی قیس در استان حجه یک مراسم عروسی را بمباران کردند که طی آن بیش از ۴۰ تن کشته و زخمی شدند
از خریدن داور تا رشوه به دروازه بان حریف در استیل آذین!
افشاگری های عجیب یک بازیکن از فساد در فوتبال
بهروز رهبری‌فر به عنوان یکی از کسانی که قطعاً اطلاعات بیشتری دارد و فعلاً نمی‌گوید مستحق دریافت جایزه‌ای مثل پولیتزر در فوتبال ایران است. چیزی که به دیگران هم این جسارت را بدهد که دست از بزدلی بردارند و فریاد بزنند: «تن این پادشاه لباس نیست. لخت است.»
ادامه
ادامه