تخلیه سفارت ایران در ترکیه در پی هشدار بمب‌گذاری
سفارت جمهوری اسلامی ایران در ترکیه، بعد از دریافت هشدار بمب‌گذاری، تخلیه شد. در پی این ماجرا، سفیر ایران به مکانی امن منتقل و خیابان‌های منتهی به ساختمان سفارتخانه نیز مسدود شده است.
گفت و گو با یکی از باهوش ترین سیاستمداران اصولگرا؛
باهنر هنوز البته به هیچ خبرنگاری از علت سیاسی تصمیم ناگهانی‌اش در اسفندماه ۹۴ و انصراف از اعلام‌کاندیداتوری در انتخابات مجلس دهم، چیزی نگفته، هرچند هر بار، همچون این‌بار همان توضیحات همیشگی را آورده و باز هم تقصیرها را گردن حال و هوای میدان بهارستان انداخته است...
تاسیس صندوق خطرپذیر 500 میلیارد ریالی در حوزه نانو توسط ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)
دکتر محمد مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در بازدید از یازدهمین نمایشگاه فناوری نانو گفت: ما در گذشته در تمامی پروژه‌هایی که انجام دادیم روابط بسیار نزدیکی با های‌تک داشتیم.
امضای حکم ۴ ساله نوربخش توسط هیات امنای تامین اجتماعی
عضو هیات امنای سازمان تامین اجتماعی گفت: حکم مدیرعاملی دکتر نوربخش توسط هیات امنای سازمان تامین اجتماعی به امضا رسیده است و مشکلی در این خصوص وجود ندارد.
معاون اول رئیس‌جمهور:
برای فروش نفت شرکای جدید پیدا کرده‌ایم
معاون اول رئیس‌جمهور گفت: با وجود اینکه برخی از کشورها با آمریکا هم‌صدایی کرده‌اند و به ۱۳ آبان نرسیده برداشت نفت خود را صفر کرده‌اند اما ما شرکای جدیدی پیدا کرده‌ایم و با شرکای سنتی خود صحبت‌هایی برای فروش نفت کرده‌ایم.
رقم پاداش شاه ماهی ورزش ایران نجومی شد
شناگر ایرانی 1040 سکه بهار آزادی جایزه می گیرد!
شاهین ایزدیار متولد ۱۳۷۲ در رقابت‌های پاراآسیایی اندونزی رکورد شکنی کرد و با کسب ۶ مدال طلا و یک نقره در مواد مختلف شنا رکورد مدال آوری را در بازی‌های پاراآسیایی را شکست و مورد تمجید رسانه‌های داخلی و خارجی قرار گرفت.
اشک‌های بشار رسن همه را به گریه انداخت
یک اتفاق تلخ برای بازیکن مطرح پرسپولیس
بازیکن عراقی تیم فوتبال پرسپولیس اردوی تیم ملی کشورش در عربستان را ترک کرد و به بغداد بازگشت تا در مراسم خاکسپاری مادرش شرکت کند.
رشوه می‌دهند تا بازنشسته نشوند!
رئیس یکی از صندوق‌های بزرگ بازنشستگی کشور نیز برای فرار از بازنشستگی، با پرداخت ۲۶ میلیون تومان به یک صندوق بیمه‌ای دیگر، سه سال از سابقه خدمتی خود را پاک کرده تا بتواند تا پایان دولت، به کار خود ادامه دهد.
خاشقجی زنده و در ریاض تحت بازداشت است!
مرسدس سیاه کلید معمای قتل
یک روزنامه انگلیسی به نقل از یک منبع سعودی مدعی شد که جمال خاشقجی در حال حاضر زنده بوده و در ریاض تحت بازداشت به سر می برد.
آخرین گمانه‌زنی‌ها درباره وزرای کار، اقتصاد، صمت و راه و شهرسازی
مهره های جدید کابینه را بشناسید
با وجود اینکه پیش‌بینی می‌شد این هفته وزرای پیشنهادی دولت برای وزارتخانه‌ها به مجلس معرفی شوند، با اعلام نمایندگان مجلس این پروسه به بعد از تعطیلات مجلس موکول شده است. گمانه‌زنی‌ها درباره گزینه‌های احتمالی ادامه دارد.
نرخ آنلاین ارز در ایران را چه کسانی تعیین می‌کنند؟
آنچه از پشت پرده اتاق های جنگ دلاری نمی دانید
این روزها هر کسی، از خانه‌دار تا تاجر، به دنبال قیمت ارز بوده و در مراکز خرید و فروش ارز به‌ویژه در میدان فردوسی تهران گویی ولوله‌ای برپاست. پرسش مهم اینجاست که «چه کسی قیمت آنلاین بازار ارز را تعیین می‌کند؟».
نتایج یک پژوهش از خدمه خطوط هوایی استرالیا نشان داد؛
گزارشی تکان‌دهنده از آزار جنسی مهمانداران هواپیما
نتایج یک پژوهش جدید حاکی از آن است که بیشتر خدمه خطوط هوایی استرالیا در طول خدمت مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفته‌اند.
ترفندهای جدید بازنشستگان برای دور زدن قانون!
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس تاکید کرد: بازنشستگان وزارت اقتصاد و بانک مرکزی، بانک های دولتی، مناطق آزاد و صندوق های بازنشستگی باید کنار بروند.
آنها که رفتند، آنهایی که ماندند
رتبه‌های برتر کنکور سال‌های گذشته چه می‌کنند؟
از رتبه‌های اول کنکور سال‌های گذشته چه خبر؟ کدام‌شان مانده‌اند، کدام‌شان رفته‌اند؟ کدام فکر کار است و کدام یکی همچنان دارد ادامه تحصیل می‌دهد؟ آنها آن همه تلاش کردند و به صدر اخبار رسیدند، آیا وضعیتی که حالا دارند، همانی بوده که می‌خواستند؟
ادامه
ادامه