محمدرضا عارف:
هرکاری بتوانم در حمایت از روحانی انجام می‌دهم
رییس شورای عالی سیاست‌گذاری اطلاح طلبان گفت: شایستگی و پاک‌دستی جز اصلی‌ترین الزامات ما در تهیه لیست انتخاباتی است و پس از آن تخصص افراد در حوزه شهری و نیاز شورای شهر خواهد بود.
فرزندانم به خاطر کاندیداتوری پدرشان خیلی گریه کردند!
نیمه پنهان چهره سید ابراهیم رئیسی به روایت همسرش
"زندگی خیلی معمولی داریم. ایشان با همان ماشین های سمند اداری جابجا می شوند. حتی اقوام که ماشین شاسی بلند دارند می گویند به ایشان بگویید ماشین شان را جلوی خانه ما نزنند، مردم فکر می کنند ما از این ماشین ها سوار می شویم."
برندگان هفتمین جشنواره مجریان و هنرمندان صحنه ایران معرفی شدند
طی مراسمی در مرکز همایش های دانشگاه الزهرا برگزیدگان هفتمین جشنواره مجریان و هنرمندان در بخش های مختلف معرفی و از آنان تقدیر شد.
شمارش معکوس برای شکستن سکوت رییس جمهور
تهدید روحانی به افشاگری در مناظره ها
رفتار سیاسی روحانی در قبال مخالفانش که چهار سال است در طبل مخالفت با او می‌کوبند دیالوگ معروف فیلم آژانس شیشه‌ای را به یاد می آ ورد: « یه دهه حرف زدی ساکت بودیم، کر کری خوندی ساکت بودیم، گرفتی ساکت بودیم، پس دادی ساکت بودیم،حالا اجازه بده ما حرف بزنیم، خانوما آقایون دوست دارین یکی از این کشورها دوباره به ما حمله کنه؟"
شمارش معکوس برای رویارویی ابراهیم رئیسی و قالیباف
یارگیری با دیدارهای محرمانه در اردوگاه اصولگرایان
روز شنبه از صبح تا نزدیک ظهر دفتر سعید جلیلی در خیابان پاستور یک مهمان ویژه داشت . سید ابراهیم رییسی آمده بود تا هم بازدید هفته قبل سعید جلیلی را پس دهد و هم جلیلی بنا بر وعده جلسه قبل ، برنامه ها و تیم انتخاباتی خود را برای کمک به این نامزد اصولگرایان به او معرفی کند.
باید‌های اقتصادی دوازدهمین دوره ریاست جمهوری‌ اولویت، بهبود فضای کسب و کار است
اولویت، بهبود فضای کسب و کار استاخبار پولی مالی- اقتصاد ایران به شدت نیازمند سرمایه گذاری خارجی، انتقال تکنولوژی و بهبود محیط کسب و کار است.
ساعت پخش مناظره‌ها امشب اعلام می‌شود
مناظره‌ نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری زنده پخش می شود
سخنگوی وزارت کشور گفت: مناظرات نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با در نظر گرفتن شرایطی، به‌صورت زنده پخش خواهد شد.
قطب نمای سیاست ایران از مرکز به سمت شرق می چرخد؟
خیز خراسانی ها برای شکست یک سمنانی معتدل!
محمد باقر قالیباف که پیش از این و بعد از اجماع "جمنا" بر روی رئیسی، طی بیانیه ای تصریح کرده بود که کاندیدا نمی شود، خواهد کوشید رئیسی را متقاعد کند که در قیاس با خودش، رأی کمتری دارد تا او به نفع قالیباف کنار برود...
یک فعال سیاسی پیش بینی کرد؛
احتمال کناره‌گیری ابراهیم رئیسی از انتخابات
یک فعال سیاسی پیش بینی کرد: شايعاتي كه در مورد احتمال ردصلاحيت آقاي روحاني مطرح مي‌شد، آنها را وسوسه كرده كه به صحنه بيايند اما الان مي‌بينند كه شايعات فايده‌اي نداشته است. از اين رو احتمال مي‌دهم كه آقاي رييسي براي ذخيره شدن براي آينده از انتخابات كناره‌گيري كنند.
تحليل رسانه‌هاي آمريکايي از انتخابات ايران؛
در نظرسنجی های انتخاباتی کلید پاستور در دست کیست؟!
بسياري از سايتها و خبرگزاريها به نظرسنجي روي آورده‌اند و مي‌خواهند بنابر سليقه و رويکرد سياسي در قالب نظر سنجي به تبليغات زودهنگام بپردازند، اما اين رويکرد در خارج از کشور نيز باب شده و بسياري از سايتهاي خبري و خبرگزاريهاي خارجي نيز دست به نظر سنجي زده‌اند.
ادامه
ادامه