سخنگوى آتش نشانى تهران خبر داد:
حریق گستره در انبار لاستیک
سخنگوى سازمان آتش نشانى تهران از وقوع آتش سوزى گسترده در انبار لاستیک خبر داد.
بیرون آمدن دود سیاه از دودکش اردوگاه انتخاباتی اصولگرایان
آیا آیت الله مصباح و پایداری با «جمنا» کنار می آیند؟
باهنر جليلي را متهم به «زيرآبي‌رفتن» كرده است: «من این گوشزد را می‌دهم؛ البته نه تنها به آقای جلیلی بلکه به همه اشخاص اصولگرا این هشدار را می دهم که اگر فردی با این جریان و سازوکار همراه نشود، به قول معروف بیلش بسیار کم گِل برخواهد داشت!»
هشدار رهبر معظم انقلاب در افتتاحیه کنفرانس حمایت از انتفاضه
جبهه مقاومت با توطئه جدید «دوست‌نمایان» مواجه است
رهبر معظم انقلاب بیان داشتند: مقاومت، این روزها با توطئه‌ ای دست به گریبان است و آن تلاش دوست‌نمایانی است که میکوشند مقاومت و انتفاضه‌ی مردم فلسطین را از مسیر خود منحرف سازند.
مردی برای تمام فصول جنایت!
روایتی از نخستین شلیک تا اعدام عبدالمالک ریگی
این یک داستان واقعی با نقش آفرینی عبدالمالک ریگی، عبدالعنان، حسنعلی نوری، سردار نورعلی شوشتری، سردار محمدزاده، نماینده‌ی ناتو، سربازان گمنام امام زمان (عج) و مردم ایران است!
آسیب های اجتماعی به نوجوانان ایرانی رسید
کاهش سن ابتلای ایدز و اعتیاد به 13 سال
سیاری: در سال 81، مسئولان وزارت بهداشت اعلام کردند که سن ابتلا به ايدز پايين آمده است. حالا هم من اين خبر را تأييد مي‌کنم و مي‌گويم که بايد از اين موضوع نگران باشيم و به سرعت آن را کنترل کنيم!
ورود دبیر شورای نگهبان به نودویکمین سال زندگی
راز طول عمر آیت‌الله جنتی
آیت‌الله احمد جنتی در میان سیاست‌مداران جمهوری اسلامی، چهره‌ای مشهور است. شايد بتوان شهرتش در عالم رسانه را به دو دليل دانست؛ اول به‌واسطه طول عمر و استمرار حضورش در مناصبي که به او سپرده شده و دليل ديگر هم مواضع تندوتيز و بدون‌تعارف اوست.
لغو دیدار ماری لوپن با مفتی لبنان به دلیل خودداری از حجاب
ماری لوپن به خبرنگاران گفت: می توانید سلام من را به مفتی برسانید اما من سرم را نمی پوشانم.
رهبر معظم انقلاب اسلامی در ابتدای جلسه درس خارج فقه:
مسئولان مشکلات خوزستان و مناطق سیل‌زده را علاج کنند
مسئولان وظیفه دارند که به این مشکلات رسیدگی کنند و اگر کسی به فکر مردم باشد، نمی‌تواند در مقابل مسائل دشوار خوزستان راحت بماند و این وظیفه قطعی، فوری و همیشگی حکومتهاست که به فکر مردم باشند
پاسخ مسجدجامعی به‌ادعای رانت‌خواریِ میلیاردی
احمد مسجدجامعی ادعای یک خبرگزاری اصولگرا درباره رانت چند میلیاردی خود را رد کرده و ضمن اینکه می‌گوید هرکس سندی دارد، رو کند، تاکید می‌کند که «با این حمله‌ها مطمئن می‌شوم که کلنگ خود را درست به سمت ریشه فساد نشانه ‏رفته‌ام.»
رمزگشایی از ظهور بشقاب پرنده در آسمان دیشب ایران
مردم ما به دلیل اینکه این علائم را در آسمان می بینند و برایشان جالب است شایعاتی را می سازند و این نورها را به اشکال مختلف همچون موجود فضایی و بشقاب پرنده می بینند. موارد زیادی در ایران بوده و به خصوص در مرزهای کشور که باید برای این عزیزان آگاهی رسانی شود.
ادامه
ادامه