رانندگی رییس‌جمهور در حاشیه جلسه هیات‌دولت
تخت‌گاز دکتر روحانی با خودروی برقی در پاستور
رییس جمهوری در حاشیه جلسه هیات دولت، از محصولات تولیدی سه شرکت دانش بنیان در زمینه موتورسیکلت و خودرو برقی بازدید کرد و همچنین در محوطه ساختمان هیات دولت با یکی از محصولات رانندگی و ضمن خوب و کیفی ارزیابی کردن تلاش تولیدکنندگان، لزوم توجه هر چه بیشتر به ارتقای کیفیت و ایمنی آن را مورد تاکید قرار داد.
گزینه هایی که بیشترین شانس برای ریاست مجمع را دارند
با درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی اذهان سیاسیون و فضای سیاسی و رسانه ای کشور درگیر گزینه مناسب برای جایگزین رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام است.
توهین بزرگترین فروشگاه اینترنتی جهان به پرچم ایران
بزرگترین فروشگاه اینترنتی جهان با انتشار یک آگهی در سایت خود به پرچم جمهوری اسلامی ایران توهین کرد.
سکته آیت الله حین شنا در استخر مجموعه سعدآباد
روایت یک نماینده از علت فوت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی
از همان یکشنبه سرد ١٩ دی ماه که درگذشت آیت‌الله هاشمی همه را در بهت سنگینی فرو برد چرایی مرگ او را در زمزمه‌ها و چهره‌های خیلی‌ها می‌شد خواند. سوالی که جواب روشنی تا امروز به آن داده نشد.
شلیک ضد هوایی در آسمان تهران
حدود ساعت 5 عصر امروز دوشنبه در حوالی منطقه میدان انقلاب تهران سامانه‌های پدافند هوایی مستقردر منطقه مرکزی تهران اقدام به شلیک گلوله کردند.
یک سال از اجرای برجام گذشت
حال برنامه هسته‌ای ایران خیلی خوب است
هر چند سرعت کار در غنی‌سازی،‌ ساخت و نصب سانتریفیوژها و تحقیق و توسعه کند شده است، اما با گذشت یک سال از اجرای برجام، امروز حال سازمان انرژی اتمی به عنوان متولی صنعت هسته‌ای کشور خیلی "خوب" است، صنعتی که اگر برجام به داد آن نمی‌رسید با مشکلات عدیده‌ای مواجه می‌شد.
برگزاری آیین شب هفت ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی
ناطق نوری: هاشمی صبر را ذله کرد
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: مرحوم آیت الله هاشمی روی اصول انقلاب با هیچ کسی معامله نمی کرد، او روی اصول انقلاب ، اسلام و امام راحل ایستاد، و بعد از ارتحال امام نیز همراه و معتقد به حضرت آیت الله العظمی خامنه ای رهبر معظم انقلاب بودند.
افشای نقشه آمریکایی‌ها برای ربودن سردار سلیمانی!
قاسم سلیمانی سردار رشید ایرانی خاری در چشم دولتمردان آمریکایی شده است تا جایی که آمریکایی ها در صددند او را بربایند!
پشت پرده لغو گفت و گوی صدا و سیما با عراقچی
خبر لغو گفت و گوی امشب صدا و سیما با سید عباس عراقچی به سرعت در فضای مجازی پیچید ولی ذکر نشد که علت آن چه بوده است.
آیا سیدحسن خمینی جانشین آیت الله هاشمی می شود؟
جریان اعتدال، گفتمانی متشکل از اصلاح طلبان و اصول‌گرایان است. کسی باید محوریت این جریان را به عهده بگیرد که فراجناحی باشد. رهبر جریان اعتدال همچون هاشمی باید چهره‌ای فراجناحی باشد. هاشمی رفسنجانی هیچگاه برچسب حزبی نداشت. هیچکدام از دو جریان اصول‌گرا و اصلاح طلب نتوانستند مدعی شوند که هاشمی متعلق به آنهاست.
ادامه
ادامه