سکه طرح جدید یک میلیون و ۶۳۱ هزار تومان قیمت خورد
خیز دوباره سکه برای رکوردشکنی در بازار
در جریان معاملات امروز بازار آزاد تهران، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید به یک میلیون و ۶۳۱ هزار و ۵۰۰ تومان رسید ، دیروز هم در بازار آزاد سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید یک‌میلیون و 625 هزار تومان و سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم یک‌میلیون و 581 هزار تومان معامله می‌شد.
توسعه میدان‌های مشترک نفتی آبان و پایدار غرب
شرکت ملی نفت ایران، شرکت زاروبژ نفت (Zarubezhneft) روسیه و شرکت دانا انرژی برای توسعه میدان‌های مشترک نفتی آبان و پایدار غرب قرارداد امضا کردند.
«تجارت آنلاین» در گفتگو با کارشناسان تحلیل کرد؛
چشم‌انداز اقتصاد ایران در سال 97
تجارت آنلاین: شمارش معکوس پايان سال 96 در حالي آغاز شده است که زير پاي اقتصاد همچنان پرازمين‌هاي خنثي نشده‌اي است که هر لحظه امکان انفجار وجود دارد.
جزئیات جدول سهمیه‌بندی خانوارها منتشر شد
کدام خانوارها سبدامنیت غذایی می گیرند؟
توزیع سبد امنیت غذایی میان مشمولان این طرح، از امروز در سراسر کشور آغاز خواهد شد. بر این اساس کارت خرید مشمولان این طرح به مبلغ تعیین شده شارژ گردیده و قابلیت خرید کالا دارد.
سازمان توسعه تجارت:
ایران بزرگترین اقتصاد خارج از WTO است
مدیر کل دفتر توسعه صادرات محصولات صنعتی و معدنی سازمان توسعه تجارت معتقد است که ایران بزرگترین اقتصاد خارج از سازمان تجارت جهانی(WTO) است.
تقوی نژاد در نشست هم‌اندیشی اعضای شورای عالی اطلاعات مالیاتی تأکید کرد:
اطلاعات، مبنای تحول نظام مالیاتی است
رئیس‌کل سازمان امور مالیاتی کشور گفت: جایگاه اطلاعات در تعالی نظام مالیاتی و تحقق اهداف این سازمان بسیار مهم بوده و پایه و مبنای تحول آن به شمار می آید.
دلار 10 نرخی اقتصاد ایران را نقره داغ می کند
سرگیجه چهارراه استانبول از قیمت دلار!
نرخ رسمی در بودجه ۳۳۰۰ تومان،مبادله‌ای ۳۷۵۳ تومان، رسمی موزون سنا ۴۴۹۵ تومان، رسمی تزریقی به صرافی‌ها ۴۷۸۵ تومان و فروش رسمی صراف به مردم ۴۸۰۰ تومان تنها چند نرخ کنونی در بازار هستند.
گردش مالی چند میلیاردی در آشفته بازار چهارشنبه سوری
از ترقه بازی در تهران تا تور مختلط آتش بازی در کویر!
"آتش‌بازی، شام، شیرینی! چهارشنبه‌سوری خود را متفاوت‌تر از همیشه برگزار کنید." جشن ایرانی‌ها در آخرین شب چهارشنبه سال، تبدیل به مدل تازه‌ای از کسب‌وکار در کشور شده است. ملغمه ای از ترقه بازی در تهران تا تور مختلط آتش بازی در کویر!
پاکتهای بزرگترین مزایده امسال سازمان خصوصی سازی بازگشایی شد
پاکتهای بزرگترین مزایده امسال دیروز بعدازظهر در سازمان خصوصی سازی بازگشایی شد.
دلار 4 هزار و 790 تومانی هم پیدا نمی شود
قحطی دلار در بازار
امروز نه در بازار آزاد و نه صرافی‌ها در میدان فردوسی تهران دلار یافت نمی‌شود. صرافی‌های رسمی نیز تنها با مجوز صرافی دلار را به قیمت ۴۷۹۰ تومان به فروش می‌رساندند.
سرمایه گذاری ۱۱۴ طرح به ارزش ۴ هزار میلیارد تومان در منطقه آزاد چابهار
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت:‌ در سال جاری قرارداد ۱۱۴ طرح سرمایه گذاری به ارزش ۴ هزار و 200 میلیارد تومان منعقد شد.
بررسی "تجارت آنلاین" از 4دهه طراحی و برنامه ریزی دولتی نشان داد؛
نسخه های ناکارآمد برای اقتصاد بیمار ایران
تجارت آنلاین: اقتصاد سردرد گرفته ايران حالا با تجويز قرص‌هاي جديد از سوي اعضاي اتاق فکرش که سالهاست به ظاهر مستاجرآن هستنداما در حقيقت خود ديگر صاحب آن شده اند، دچار ميگرن شده است.
معاون اول رئیس جمهور:
سهام خود را نفروشید
معاون اول رئیس جمهور در مراسم نکوداشت آیین سهام عدالت به مردم توصیه کرد که سهام عدالت خود را نفروشند، بلکه از آن به عنوان وثیقه استفاده کنند.
رئیس کل سازمان خصوصی سازی: ارزش سهام عدالت مشمولان 2.5 برابر شد
رئیس کل سازمان خصوصی سازی با بیان این که ارزش سهام عدالت یک خانوار ۵ نفره اکنون ۱۲.۵ میلیون تومان است، گفت: به خانوارهایی که مشمول تخفیف در دریافت سهام بودند، نفری ۱۵۰ هزار تومان سود دادیم.
آژیر قرمز سونامی دلارهای خانگی در چهارراه استانبول به صدا درآمد
ورود زنان خانه دار و کارمندها به حلقه دلارفروشان
تجارت آنلاین: بازار ارز این روزها بازیگران جدیدی را در چهار راه اسنانبول و پیاده روهای فردوسی می بیند و زنان خانه دار، کارمندان دولت و بیکاران نیز به حلقه دلالان و دلارفروشان وارد شده اند. این روند سبب شده تا زنگ هشدار موج تازه دلالی در بازار ارز به صدا درآید.
ادامه
ادامه