مدیرکل آمارهای اقتصادی بانک مرکزی خبر داد
استمرار تورم تک‌رقمی در فروردین‌ماه سال جاری بی‌سابقه است
مديرکل آمارهاي اقتصادي بانک مرکزي با بیان اینکه همواره طی بیست سال گذشته، شاخص قیمت‌های فروردین نسبت به ماه گذشته 2.5 درصد افزایش داشته است،‌ از افزایش 1.1 درصدی این شاخص در فروردین ماه سال جاری خبر داد.
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری خبرداد:
افزایش 20 درصدی حقوق بازنشستگان
مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرد: میانگین حقوق بازنشستگان این صندوق که زیر یک میلیون و 150 هزار تومان دریافت می کردند از محل افزایش سالانه و همسان سازی بطور میانگین 20 درصد در سال جاری افزایش می یابد.
رونمایی از یک وعده جدید شبه یارانه ای از سوی قالیباف؛
پرداخت ماهیانه ۲۵۰ هزار تومان به هر ایرانی بیکار
یک کاندیدای انتخابات گفت: در صورت پیروزی دولت مردم، یک سامانه ملی کارانه راه‌اندازی می‌شود و همه افراد بالای ١٨ سال که جویای کار هستند در این سامانه ثبت‌نام می‌کنند؛‌ از زمان ثبت‌نام فرد در سامانه تا زمان معرفی به بنگاه‌ها، ماهیانه ۲۵۰ هزار تومان به حساب این فرد واریز خواهد شد.
گزارش تجارت آنلاین از ضرورت شفافیت در قراردادهای تبلیغات شهری
درآمد نجومی بیلبوردهای تهران در هاله ای از ابهام
تجارت آنلاین : بیلبوردهای تهران همیشه خبر ساز بوده اند، گاهی با مطالبشات در خصوص مصایب جامعه آمریکایی و گاهی با اجرای طرح های پر حرف و حدیثی مانند نگارخانه ای به وسعت یک شهر! حالا اما یکبار دیگر هم سرزبان ها افتاده اند. آن هم به خاطر پول!
فشار بدهکاران کلان به وزیر
پشت پرده برکناری مدیرعامل بانک سرمایه
پس‌لرزه‌های فساد مالی بزرگ صندوق ذخیره‌ فرهنگیان ادامه دارد، در حالی که پرونده بدهکاران کلان بانک سرمایه برای فساد مالی 8000 میلیارد تومانی در جریان است، مدیرعامل بانک سرمایه هفته گذشته برکنار شد؛ تغییری پر بحث و اما و اگر که مدیرعامل برکنار شده تصمیم گرفت درباره آن سکوت نکند.
بیدار شدن آرام سه گسل بزرگ زیر پوست پایتخت
تله مرگ در خانه‌های تهران
چندی پیش دکتر فریبرز ناطقی‌الهی، معاون پیشین پژوهشی پژوهشگاه بین‌المللی زلزله و رییس پژوهشکده مهندسی سازه از پیامدهای زلزله تهران گفته بود، اما در این رابطه چندین بار رسانه‌های خارجی هم هشدار داده اند.
قیمت سکه بهار آزادی بازهم کاهش یافت
سقوط آزاد قیمت سکه در بازار
در جریان معاملات امروز در بازار آزاد تهران، قیمت انواع سکه با کاهش مواجه بود تا این افت قیمت شائبه ترکیدن حباب قیمت سکه و سقوط آزاد نرخ طلا را در ذهن ها به وجود بیاورد.
بازگشت سونامی تورم 2 رقمی و رشد نرخ بیکاری
هشدار صندوق بین المللی پول به ایران
صندوق بین المللی پول در جدیدترین گزارش خود پیش بینی کرد رشد اقتصادی ایران در سال جاری نسبت به سال قبل نصف شود و به ۳.۳ درصد برسد.
بدهي 17 تریليارد ريالي براي ساخت مدرسه درمنطقه 22 پایتخت
وقتی سوداگران سهم آموزش را نمی‌دهند!
تجارت آنلاین - محمد خادمي: منطقه 22 تهران بيش از دو دهه از عمرش مي‌گذرد، ساکنان اين منطقه نوپاي پايتخت اين روزها با مشکلات گوناگوني مواجه‌اند، يکي از اين مشکلات ساخته نشدن مدرسه در اين محدوده است، به طوري در حال حاضرطبق آمارها 34مدرسه دولتي و 19 مدرسه غيرانتفاعي بايد پذيرايي ده‌ها هزار دانش آموز ساکن در اين منطقه باشد.
محمدباقر نوبخت در نشست هفتگی خود با خبرنگاران:
قطع تلگرام صوتی خارج از دولت انجام شد
سخنگوی دولت اعلام کرد که قطع تلگرام صوتی خارج از دولت انجام شد .
رییس کل بانک مرکزی خبر داد:
مذاکره برای اتصال شبکه شتاب ایران به مسترکارت
رییس کل بانک مرکزی گفت: بانک مرکزی درصدد است با ایجاد زیرساخت لازم، زمینه‌ اتصال کارت‌های بین‌المللی را به سوئیچ ملی کارت ما ایجاد کند.
انتقاد مدیرکل نظارت بانک مرکزی از سخنان زاکانی؛
ورشکستگی بانک ها یک دروغ سیاسی است
یک مقام بانک مرکزی با ابراز تاسف نسبت به اظهارات یکی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری درباره ورشکستگی بانک ها، هشدار داد افراد و شخصیت ها، منافع عمومی جامعه را فدای اغراض سیاسی نکنند.
پرونده نرخ سود بانکی به شورای پول و اعتبار می رود
احتمال کاهش نرخ سود بانکی در سال جاری
رییس کل بانک مرکزی از بررسی موضوع کاهش نرخ سود بانکی در شورای پول و اعتبار خبر داد.
شایعه هک شدن حساب‌های بانک ملت
در حالی امروز برخی مشتریان از هک شدن حساب‌های بانک ملت و خالی شدن حساب‌هایی با ارقام چندین میلیونی خبر دادند که این بانک اعلام کرده است هیچ هکی صورت نگرفته و موضوع به اختلالاتی در سرویس حواله اینترنتی آن مربوط بوده است.
طیب نیا دستاوردهای اقتصادی دولت یازدهم را تشریح کرد
مهار تورم و گذر از بحران در اقتصاد ایران
وزیر امور اقتصاد و دارایی با بیان اینکه امروز تورم در کشور مهار شده است، گفت: در این مدت سه سال که گذشت توانسته‌ایم آرامشی در اقتصاد جامعه ایجاد کنیم.
ادامه
ادامه