نماينده نجف آباد درگفتگوی اختصاصی با تجارت آنلاین از نحوه واگذاری‌ها انتقاد کرد؛
خصوصي سازي؛ طلایی که مس شد!
خصوصي سازي کارخانجات و شرکتها به اندازه‌اي حاشيه ساز شد که عناوين خصولتي، خصوصي خوري و... را به واگذاري‌ها دادند. از سوي ديگر سياست‌هاي غلط و عدم نظارت در خصوصي سازي، موجب تعطيل شدن بسياري از کارخانجات شد.
روابط عمومی ها منعکس کننده نیازها و خواسته های مردم به مسئولان باشند
مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با بیان اینکه روابط عمومی ها منعکس خواسته ها و نیازهای مردم به مسئولان هستند گفت: روابط عمومی ها؛ زبان گویا و راهنمای سازمان ها در اولويت دهي به برنامه ها هستند. در واقع روابط عمومی برای مسئولان و دستگاه ها؛ جایگاهی مشاوره ای و برای مردم آیینه ای از عملکرد و فعالیت دستگاه ها است.
دکتر جهانگیری، معاون اول رئیس‌جمهور:
نشد یکبار خصوصی‌سازی شود و کسی نگوید فساد شده است
معاون اول رئیس‌جمهوری گفت: امروز هرکس بخواهد درباره اقتصاد ایران صحبت کند یکی از عیوب آن را دولتی بودن اقتصاد می داند، اما نشده است که یک خصوصی سازی در ایران انجام شود و کسی نگوید فساد شده است.
دستمزد سال 98 باید متناسب با رشد نرخ تورم باشد
وزیر کار خواستار افزایش دستمزد کارگران شد
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه سهم دستمزد کارگران رقم ناچیز ۷.۹ درصد از کل تولیدات صنعتی است، خواهان افزایش دستمزد کارگران شد.
همتي از موج سواري و ايجاد نوسان از سوي فرصت طلبان خبرداد؛
فرمان بازار ارز در دست بانک مرکزی
گروه اقتصاد کلان: رئيس کل بانک مرکزي نوسان‌هاي اخير در بازار ارز را ناشي از موج سواري برخي دانست و تاکيد کرد: اين بانک براي جلوگيري از بي ثباتي در بازار حضور دارد و در صورت ضرورت، اقدام‌هاي لازم را انجام خواهد داد.
جهانگیری:  برخی در مسیر خصوصی سازی مانع تراشی می‌کنند
معاون اول رییس جمهوری با بیان این که همه دستگاه‌ها باید برای تحقق اهداف تعیین شده در بیانیه گام دوم انقلاب تلاش کنند، گفت: برخی در مسیر خصوصی سازی مانع تراشی می‌کنند.
هر گرم طلای ۱۸ عیار در مرز 400 هزار تومان
گرانی دلار قیمت طلا و سکه را افزایش داد
امروز در بازار آزاد تهران، قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار به ۳۹۲ هزار و ۲۴۰ تومان رسید که نسبت به روز گذشته باز هم با افزایش روبه‌رو شده است. این اتفاق در حالی افتاد که افزایش قیمت دلار باعث کاهش 30 هزار تومانی حباب سکه شد.
ارزيابي تجارت آنلاین از ديدگاه صاحب نظران نشان مي‌دهد؛
جولان گرانی در فضای حرف درمانی
حدودا يک هفته پيش بود که فرهاد دژپسند وزير اقتصاد و دارايي در پاسخ به سؤالي مبني بر اينکه مردم از گراني شکايت دارند و در اتاق‌هاي فکر اقتصاد کشور چه مي‌گذرد، اظهار کرد: «مردم از گران‌فروشي خيلي عصباني و ناراحت هستند حق هم با مردم است، دولت هم دارد شبکه نظارتي تهيه و با گران‌فروشي مقابله مي‌کند».
معاون امور فضای مجازی دادستان کل کشور:
مردم به پیامک‌های قطع یارانه و سهام عدالت اعتنا نکنند
معاون امور فضای مجازی دادستان کل کشور درباره ارسال پیامک‌های جعلی به شهروندان درباره قطع یارانه و سهام عدالت توضیحاتی داد.
دعوت یک کارشناس از مردم؛ خودرو نخرید!
افزایش نجومی قیمت‌ خودرو در بازار
بازار خودرو با نزدیکی به آخرین ماه سال، به واسطه حضور گسترده دلالان و واسطه‌گران قیمت‌های شگفت انگیزی به خود می‌بیند. قیمت خودروهای داخلی در روزهای اخیر در بازار با چنان افزایشی مواجه شده است که تغییر قیمت‌ها در یک هفته اخیر را واقعاً باور نمی‌کنید.
بخشی از انرژی سازمان خصوصی‌سازی صرف پاسخگویی به اقداماتی می شود
مهنوش مفتوح مدیر کل دفتر برنامه‌ریزی و تحلیل واگذاری‌های سازمان خصوصی‌سازی گفت: موضوع گیریها و اظهارنظرهای اشتباه در خصوص واگذاریها موجب می شود تا بخش زیادی از انرژی سازمان خصوصی‌سازی صرف پاسخگویی به اقداماتی می شود که این سازمان در راستای انجام وظایف قانونی خود انجام داده است.
خدمت الکترونیکی استعلام سهام عدالت به اپلیکیشن دولت همراه اضافه می‌شود
مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات سازمان خصوصی سازی از ارائه خدمت الکترونیکی استعلام سهام عدالت از طریق اپلیکیشن دولت همراه در آینده نزدیک خبر داد.
محسن نریمان خبر داد:
سرمایه‌گذاری 1200 میلیارد تومانی درمنطقه آزاد ارس
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس: 1200 میلیارد تومان در ۱۰ ماهه امسال سرمایه گذاری در منطقه ارس انجام شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 29 درصد افزایش داشته و ۹۰ درصد آن در بخش تولید بوده است.
رييس انجمن پخش کنندگان طلا و جواهر خبر داد؛
گسترش تقلب در بازار طلا و جواهر
رييس انجمن پخش کنندگان طلا، جواهر و نقره از گسترش تقلب در بازار طلا خبر داد و گفت: سکه را به صورت وکيوم شده به مردم عرضه مي‌کنند در حالي که مردم نمي‌دانند در اين بسته‌ها چه چيزي تحويل مي‌گيرند و بارها شاهد بوده ايم که فلزهاي بي ارزش را به جاي طلا بسته بندي کرده و به مردم تحويل داده اند.
خبری خوش برای جاماندگان بسته حمایتی دولت
معاون رفاهی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: به تمامی یک میلیون و ۹۰۰ هزار نفری که کدملی خود را برای دریافت بسته حمایتی ارسال کرده بودند، از روز ۲۸ بهمن ماه پیامکی با شماره‌های ۱۴۲۰ و ۱۴۲ ارسال می‌شود.
ادامه
ادامه