طرح جامع توسعه صنایع دستی قشم تدوین می شود
رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، تدوین «طرح جامع توسعه صنایع دستی قشم» را زمینه ساز رشد و تجاری سازی این هنر دانست.
برگه سهام عدالت فاقد ارزش معاملاتی است
اعلام زمان واریز سود 90 هزار تومانی سهام عدالت
تاکنون 35 میلیون نفر از مجموع حدود 47 میلیون سهامدار در قید حیات سهام عدالت حداقل یک بار به سامانه سهام عدالت مراجعه کرده و از خدمات آن استفاده کرده اند که آمار و ارقام حاکی از مشارکت 86 درصدی روستاییان و عشایر در طرح سامانه سهام عدالت دارد.
با اعلام بانک مرکزی
دستور قضایی توقف فعالیت شعب موسسه حافظ به نیروی انتظامی ارسال شد
پیرو اطلاعیه اخیر بانک مرکزی مبنی بر فعالیت غیرمجاز شعب موسسه اعتباری خودخوانده حافظ در برخی مناطق کشور بدین وسیله مجدداً از هموطنان گرامی درخواست می‌شود، به منظور جلوگیری از به مخاطره افتادن اموال خود به هیچ وجه نزد موسسه جعلی مذکور سپرده‌گذاری نکرده و از هر گونه ارتباط دیگری با این موسسه از قبیل در اختیار‌گذاردن مِلک برای ایجاد شعبه یا دریافت تسهیلات جداً خودداری کنند.
کارشناسان در گفت وگو با "تجارت آنلاین" تشریح کردند؛
عوامل بحران در موسسات مالی
تجارت آنلاین: کارشناسان اقتصادي و به ويژه بانکي حالا همه به يک عقيده مشترک رسيده‌اند و آن هم اينکه نظام بانکي کشور به بن بست رسيده است، هر چند بانکهاي ايراني دچار ورشکستگي نشده‌اند اما کوچه شان بن بست شده است...
توزیع سود سهام عدالت تا پایان شهریور میان مشمولان
سازمان خصوصی سازی با اشاره به این که مشمولان سهام عدالت برای ورود شماره شبای بانکی خود کماکان فرصت دارند، اعلام کرد: توزیع سود سهام عدالت تا پایان شهریور میان مشمولان صورت خواهد گرفت.
رئیس امور مالیاتی شهر و استان تهران در مصاحبه با خبرگزاری صدا و سیما گفت:
مشاغل با 156 میلیون تومان درآمد، نیاز به تکمیل اظهارنامه مالیاتی نخواهند داشت
رئیس امور مالیاتی شهر و استان تهران در مصاحبه با خبرگزاری صدا و سیما گفت: برای کسانی که حجم فروش آنها کمتر از 156 میلیون تومان برای سال مالیاتی 95 باشد ، مالیات مقطوع درنظر گرفته ایم.
معاون ارزی بانک مرکزی خبر داد‌
ورود مسترکارت و ویزاکارت به ایران
معاون ارزی بانک مرکزی از انجام مذاکرات جدید با سه کشور برای استفاده از خدمات کارت‌های بین‌المللی در ایران از جمله مستر کارت و ویزا کارت خبر داد‌.
رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور خبر داد:
آخرین مهلت پرداخت مالیات مقطوع صاحبان مشاغل تا پایان خرداد
رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور در فرصت باقیمانده تا پایان خرداد ماه، موعد ارایه اظهارنامه صاحبان مشاغل گفت: صاحبان مشاغلی که مجموع فروش کالا و خدمات آنان درسال 1395 حداکثر 10 برابر معافیت ماده 84 ( به میزان 156 میلیون تومان) باشد، تکلیفی جهت تسلیم اظهارنامه مالیاتی و ارایه اسناد و مدارک ندارند و تا پایان خردادماه، نسبت به پرداخت مالیات مقطوع اقدام نمایند.
رئیس امور مالیاتی شهر و استان تهران:
تبصره ماده 100 به قطعیت پرونده‌ها سرعت می بخشد
رئیس امور مالیاتی شهر و استان تهران گفت: با توجه به قانون مالیات‌های مستقیم مصوب تیرماه 1394، برای کوتاه کردن مسیر رسیدگی و قطعیت پرونده‌های مالیاتی، ظرفیت‌های مختلفی به وجود آمده است که مهم‌ترین آن، تبصره ماده 100 است.
آغاز پرداخت سپرده های تا مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال سپرده گذاران تعاونی منحله فرشتگان
تعیین تکلیف سپرده های تا مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال تعاونی منحله فرشتگان پیش از عید سعید فطر آغاز خواهد شد.
"تجارت آنلاین" بررسی می‌‌کند
چهار عامل فروپاشی نظام‌های بانکی
تجارت آنلاین: نظام بانکي کشور با سرعت سر سام آوري در حال خلق پول است. اين در حالي است که شبکه بانکي کشور در وضعيت قرمز قرار دارد و با انباشتي از بدهي‌ها و مطالبات معوقه مواجه است؛ پس چگونه اين امکان وجود دارد که خلق پول با چنين سرعتي در حرکت است...
مردم به شایعات در فضای مجازی توجه نکنند / اخبار شبکه بانکی را از بانک مرکزی دریافت کنید
بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران: اخبار موثق و مورد تایید بانک مرکزی صرفاً از طریق پایگاه اطلاع رسانی این بانک به آدرس www.cbi.ir و یا مصاحبه های مسئولان بانک مرکزی به استحضار مردم شریف ایران و سپرده گذاران بانک ها و موسسات اعتباری می رسد.
طی دو ماه اول سال انجام شد
رشد ۱۶ درصدی تسهیلات پرداختی شبکه بانکی
تسهیلات پرداختی بانک‌ها طی ۲ ماهه سال ۱۳۹۶ به بخش‌های اقتصادی مبلغ ۵۶۹.۷ هزار میلیارد ریال است که در مقایسه با دوره مشابه سال قبل مبلغ ۸۰.۳ هزار ميليارد ريال (معادل ۱۶.۴ درصد) افزايش داشته است.
رشد ۱۲.۵ درصدی اقتصاد ایران در سال ۱۳۹۵
نفت چراغ اقتصاد را روشن کرد!
اعلام جدید بانک مرکزی از افزایش رشد اقتصادی در پایان سال ۱۳۹۵ به ۱۲.۵ درصد خبر می دهد. بر اساس این گزارش بررسی سهم فعالیت‌های مختلف اقتصادی در افزایش تولید ناخالص داخلی نشان می‌دهد که در سال گذشته ارزش افزوده در حوزه نفت حدود ۹.۸ درصد بوده است.
گزارش ویژه تجارت آنلاین از سبک های جدید و خاص مراسم ختم در تهران؛
چند می گیری گریه کنی؟!
تجارت آنلاین: برگزاری مراسم ختم برای درگذشتگان درهمه جوامع به یک رسم تبدیل شده است،این مراسم باهدف زنده نگاه داشتن نام و خاطرات متوفی وتسکین دادن به بازماندگان برپا می شود تا با یک مراسم معنوی متوفی رهسپارخانه ابدی شود.
ادامه
ادامه