میزان بدهی دولت به اقتصاد فلج‌کننده است
روایت آخوندی از ۳بحران اقتصادی ایران
وزیر راه و شهرسازی با تشریح مشکلات ساختاری اقتصاد ایران، وجود دارایی‌های سمی در نظام بانکی، بدهی‌های دولت به اقتصاد و نرخ بهره وری اقتصاد ملی را سه بحران اقتصادی کشور عنوان کرد.
از سوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛
بخشنامه حداقل مزد سال 96 ابلاغ شد
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بخشنامه حداقل مزد سال 1396 مشمولان قانون کار را برای اجرا ابلاغ کرد.
تحلیلگران در نظرسنجی کیتکونیوز پیش‌بینی کردند
ادامه افزایش قیمت طلای جهانی در هفته جاری
در نظرسنجی هفتگی کیتکونیوز برای هفته جاری، هر دو گروه سرمایه‌گذاران و کارشناسان وال استریت پس از افزایش نرخ‌های بهره از سوی بانک مرکزی آمریکا، به تداوم رشد قیمت طلا خوش‌بین بودند.
برای بیمه خودروها در سال 96 چقدر باید پرداخت کنید؟!
افزایش 10 درصدی نرخ حق بیمه در سال جدید
نرخ حق بیمه اجباری شخص ثالث برای سال ۱۳۹۶، ۱۰ درصد افزایش یافته است. بر این اساس افرادی که پیکان، پراید و سمند دارند سالیانه باید ۹۰۰ هزار تومان و مالکان سایر وسایل نقلیه چهار سیلندر باید یک میلیون و ۵۸ هزار تومان بابت خرید بیمه نامه پرداخت کنند.
حداقل دستمزد کارگران در سال آینده ۱۱۸هزار تومان بیشتر شد
هیاهوی بسیار برای هیچ
تجارت آنلاین: سه ماه کشمکش و یک جلسه تا ساعت شش صبح برای 118 هزار تومان افزایش حقوق و البته ثابت ماندن حق مسکن 40 هزار تومانی و بن کارگری! شاید اگر کارگران هم مثل تحریم و .. دلواپس داشتند همه روزنامه ها تیتر می زدند هیاهوی بسیار برای هیچ!
بررسی مصوبه مجمع تشخیص در حذف سقف حقوق مدیران در "تجارت آنلاین"
به نام نخبگان و به کام مدیران
تجارت آنلاین: در حالي‌که نابرابري اجتماعي و توزيع ثروت در کشور به طور فاجعه‌باري با شکاف گسترده مواجه شده است، حضور قدرتمند سرمايه‌داري راست‌گراها باعث شده است تا مديران نيز از اين رانت بهره برده و جريان سوداگرايانه ضد توسعه‌اي را در کشور به وجود بياورند.
خلف وعده دولتی در پرداخت یارانه اسفندماه
زمان پرداخت آخرین یارانه سال 95 اعلام شد
سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها از واریز هفتاد و سومین مرحله پرداخت یارانه‌ نقدی ۴۵۵۰۰ تومانی در ساعت ۲۴ روز چهارشنبه خبر داد.
آسیب شناسی سونامی همایش های پر خرج و بی نتیجه در "تجارت آنلاین"
همایش فقط برای نمایش!
تجارت آنلاین - محمد خادمی: در سال های گذشته شاهد افزایش همایش ها و گردهمایی ها با موضوع های گوناگون از سوی نهادها و ارگان های مختلف بوده ایم، که این مراسم ها با هزینه سنگین میلوین و گاه میلیاردی از بیت المال برگزار می شود.
اعلام نتایج سرشماری نفوس‌ومسکن٩٥؛
نرخ رشد جمعیت صفر شد
رئیس مرکز آمار ایران با اشاره به جزییات آمار سرشماری نفوس و مسکن سال ٩٥، از صفر شدن نرخ رشد جمعیت کل نسبت به سال ۹۰ خبر داد و گفت: تعداد خانه‌های خالی دو برابر شده است.
با نظر مجمع تشخیص مصلحت نظام اتفاق افتاد
حذف مصوبه جنجالی تعیین سقف حقوق مدیران از برنامه ششم
سخنگوی کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه از حذف مصوبه تعیین سقف دریافتی مدیران، مقامات و کارکنان دستگاه‌های اجرایی با نظر مجمع تشخیص مصلحت نظام خبر داد.
وقتی هر اسکناس 200 تومانی 600 تومان آب می خورد!
بازار داغ فروش اسکناس‌ تانخورده در پیاده روهای فردوسی
اعتراض سپرده گذاران یک موسسه اعتباری مقابل ساختمان مرکزی
سپرده‌گذاران کاسپین در سعادت آباد
جمعی از سپرده گذاران کاسپین از روز گذشته (شنبه۲۱اسفند) مقابل ساختمان مرکزی کاسپین در سعادت آباد اقدام به تجمع کرده و تا نیمه های شب نیز با زدن چادرهای مسافرتی در خیابان ماندند.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد:
آغاز توزیع چهارمین سبد غذایی حمایتی دولت
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بسته حمایت تغذیه‌ای با اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیارد تومان از فردا میان نیازمندان توزیع می شود و سهم هر خانوار هم حدود ۱۲۰ هزار تومان است.
برداشته شدن سقف محدودیت 200 هزار تومانی خودپردازها
کدام عابربانک ها ۵۰۰ هزار تومان می‌دهند؟
با مجوز بانک مرکزی، بانک های عامل می توانند در صورت تمایل از ۲۰ اسفند تا ۱۵ فروردین ماه سقف برداشت از عابربانک های خود را به ۵۰۰ هزار تومان افزایش دهند.
گزارش صندوق بین المللی پول؛
رشد اقتصادی ایران نصف می شود
مدیران صندوق بین المللی پول در جدیدترین گزارش خود، اگرچه رشد اقتصادی امسال ایران را ۶.۶ درصد عنوان کرده اند، اما پیش بینی آنها بر این است که این رشد به ۳.۳ درصد در سال ۹۶ برسد.
ادامه
ادامه