براساس جدیدترین آمار وزارت صنعت
تولید خودرو ۴۶ درصد کاهش یافت
براساس جدیدترین گزارش منتشره از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت تولید انواع خودرو در شهریور ماه امسال با کاهش ۴۶.۲ درصدی همراه بوده است.
مديرعامل گروه خودروسازي سايپا در بازديد از شركت سازه گستر:
مقاومت در برابر تحريم‌ها، توسعه خودروسازي ايران را به‌دنبال دارد
مديرعامل گروه خودروسازي سايپا گفت: باتلاش قطعه‌سازان داخلي و همكاري گروه خودروسازي سايپا، قطعه ECU خودرو داخلي‌سازي شد.
معاون توليد، پشتيباني و خدمات فني سايپا:
صنعت خودرو پيشقراول نبرد اقتصادي است
معاون توليد، پشتيباني و خدمات فني سايپا گفت: شرايطي كه در آن قرار داريم يك نبرد اقتصادي است و صنعت خودرو پيشقراول اين نبرد بزرگ است.
جدیدترین رده‌بندی کیفی خودروهای داخلی
پراید هم دو ستاره شد!
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران گزارش ارزیابی کیفی خودروهای سواری تولیدی در شهریور ماه امسال را منتشر کرد. نکته جالب این گزارش قرار گرفتن خودروهای داخلی در گروه دو تا 4 ستاره هاست و برخلاف دوره های قبل هیچ خودروی ایرانی یک ستاره نگرفته است!
مدیرعامل خدمات فنی رنا:
تامین مستمر، قیمت رقابتی و کیفیت پایدار از اهداف اصلی شركت رنا است
مدیرعامل شركت خدمات فنی رنا گفت: به منظور افزایش رضایت مشتریان و گسترش سهم بازار قطعات یدکی، اقدامات مهم و موثری در جهت تامین مستمر و به موقع قطعات یدکی مورد نیاز انجام شده است.
فرید موسوی خبر داد
بررسی طرح منطقه ویژه اقتصادی شهرآفتاب در مجلس
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: طرح منطقه ویژه اقتصادی شهر آفتاب در مجلس بررسی خواهد شد.
فروش ویژه جک جدید s3 و 5s آغاز شد
دنده معکوس خودروهای داخلی برای افزایش قیمت
در معاملات امروز بازار خرید و فروش پژو207 دنده‌ای با کاهش 3 میلیون تومانی با قیمت 85 میلیون تومان، پژو405 GLX با افزایش500 هزار تومانی با قیمت 51 میلیون و 500 هزار تومان و پژو206 صندوق‌دار با ثبات قیمت 69 میلیون تومان مورد معامله قرار می‌گیرد.
نهمین نمایشگاه کار دانشگاه صنعتی شریف با حضور ایرانسل برگزار می‌شود
ایرانسل با حضور در نهمین نمایشگاه کار دانشگاه صنعتی شریف، فرصت‌های شغلی خود را معرفی می‌کند.
قائم مقام مديرعامل گروه سايپا خبر داد:
ارائه خدمات گسترده به زائران عتبات عاليات در ايام اربعين حسيني
شرکت سايپايدك به مناسبت ايام اربعين حسيني طرح ارائه خدمات ويژه به زائران سيد الشهدا (ع) را از 1 تا 12 آبان به مدت 12 روز در مسيرهاي منتهي به مرزهاي غرب و جنوب غرب كشور اجرا مي كند.
آرتیبیشن جزو 18 تیم برتر اتاق بازرگانی تهران به جیتکس راه یافت
شرکت انتقال داده های آسیاتک در راستای فعالیت های خود در حوزه مسئولیت های اجتماعی و در جهت توسعه صنعت و خدمات ICT، از استارت آپ ها حمایت می نماید. بر همین اساس، استارت آپ آرتیبیشن مورد حمایت آسیاتک قرار گرفته است. آرتیبیشن تنها تیم هنری در جی تکس2018 دبی می باشد که توانست از مرحلۀ اول صعود کرده و جزو یکی از 18 تیم استارت‌آپی باشد که به این رقابت راه یافته است.
کالبد شکافی وضعیت خودروسازی و قطعه‌سازی در یک میزگرد؛
صنعت خودروی ایران ورشکست می شود؟
در پی وخیم‌تر شدن وضعیت بازار خودرو، ایسنا با دعوت از ولی ملکی سخنگوی کمیسیون صنایع مجلس، مهدی مطلب‌زاده عضو هیات مدیره انجمن قطعه سازان ایران و داوود میرخانی رشتی مشاور انجمن خودروسازان ایران به بررسی دلایل نابسامانی‌های به وجود آمده و ابعاد دامنه‌دار آن در قالب یک میزگرد پرداخت.
مديرعامل گروه سايپا در بازدید از نمایشگاه صنعت خبر داد:
داخلي سازي قطعه ECU خودرو در كشور با حمايت سايپا
مديرعامل گروه خودروسازي سايپا در بازديد از هجدهمين نمايشگاه بين المللي صنعت گفت: با استفاده از توان نخبگان كشور و دانش علمي موجود توانسته ايم قطعهECU خودرو را كه يكي از قطعات هاي تك خودرو مي باشد داخلي سازي كنيم.
حضور سایان‌کارت در چهارمین نمایشگاه تراکنش  ایران
شرکت سایان کارت در چهارمین نمایشگاه تراکنش (ITE) با محصولات جدید حضور پیدا خواهد کرد.
باحضور مديرعامل گروه سايپا؛
هجدهمين نمايشگاه صنعت آغاز به‌كار كرد
هجدهمين نمايشگاه بين‌المللي صنعت در تهران باحضور منصور معظمي رئيس سازمان گسترش و نوسازي صنايع و محسن جهرودي مديرعامل گروه خودروسازي سايپا افتتاح شد.
افزایش ۲ تا ۴ میلیون تومانی قیمت‌ داخلی ها
استارت دوباره گرانی در بازار خودرو + جدول
در معاملات امروز بازار خرید و فروش شاهد افزایش 2 تا 4 میلیون تومانی قیمت خودروهای داخلی است به نحوی که پژو207 دنده‌ای با افزایش 3 میلیون تومانی با قیمت 87 میلیون تومان، پژو405 GLX با افزایش 3 میلیون تومانی با قیمت 51 میلیون تومان و پژو206 صندوق‌دار با افزایش 2 میلیون و 500 هزار تومانی با قیمت 69 میلیون تومان مورد معامله قرار می‌گیرد.
ادامه
ادامه