برگزیده جشنواره مولفه های اجتماعی موثر بر سلامت معرفی شد
سایپا شرکت «سلامت» محور
شرکت سایپا در جشنواره «مولفه های اجتماعی موثر بر سلامت» و مجمع ملی سلامت به عنوان شرکت برتر در حوزه مسئولیت پذیری و پاسخگویی اجتماعی برای سلامت معرفی گردید.
ایران خودرو خراسان کارآفرین برتر استان شد
در همایش تجلیل از کارآفرینان برتر استان خراسان رضوی، شرکت ایران خودرو خراسان به عنوان کارآفرین برتر استان بر اساس عملکردسال 94 انتخاب شد.
فروش نوروزي محصولات شاسي بلند ايران خودرو
فروش فوري محصولات شاسي بلند ايران خودرو از فردا دهم اسفندماه آغاز و تا زمان تكميل ظرفيت ادامه خواهد داشت.
در پی استقبال گسترده از شرایط فروش نوروزی صورت مي گيرد
عرضه مجدد اچ30 کراس اتوماتیک به صورت محدود
پیش فروش نوروزی اچ30 کراس اتوماتیک ايران خودرو به صورت محدود و فقط در روز یکشنبه 15 اسفند انجام خواهد شد.
مدیرعامل مگاموتور: اخلاق حرفه ای و نظارت فردی بر عملکرد دو رکن اساسی پیشرفت هر سازمان
سمینار آموزشی مبانی ارتقای سلامت اداری و پیشگیری از فساد با حضور داریوش جهان بین معاون بازرسی کل وزارت کشور و شهرداری ها، محمدرضا شیخ عطار مدیرعامل مگاموتور، غلامرضا محمدخانی مدیر بازرسی گروه خودروسازی سایپا و جمعی از معاونین، مدیران و روسای شرکت مگاموتور برگزار شد.
قائم مقام مدیرعامل سایپایدک:
اقدامات موثری برای تأمین به موقع قطعات انجام شده است
قائم مقام مدیرعامل سایپایدک: به منظور افزایش رضایت مشتریان و گسترش سهم بازار قطعات یدکی، اقدامات مهم و موثری در جهت تامین به موقع قطعات یدکی مورد نیاز انجام شده است.
وقتی بخش خصوصی بازی را به برگ برنده "رانت" می بازد
سوءاستفاده شبه دولتی ها از كارت‌ بازرگانی اجاره ای
تجارت آنلاین - سوءاستفاده از كارت‌هاي بازرگاني هنوز هم يكي از مهمترين چالش‌هاي پيش روي دولت براي مقابله با بي‌انضباطي مالي در گمرك‌هاست.
گزارش "تجارت آنلاین" ازقاچاق کالا در درياي جنوب
تجارت سیاه
تجارت آنلاین - محمد خادمي: يکي ازمعضلات اقتصادي قاچاق است، بيشترکشورها به دليل حفظ توليد داخلي شان با قاچاق کالا مبارزه مي‌کنند، کشورمانيزبا اين اقتصاد پنهان که مشکل ساز توليد داخلي مي‌شود،مواجه است.
مدیرعامل زامیاد: بهره گیری از پساب های صنعتی زامیاد در آبیاری فضای سبز
مدیرعامل زامیاد: بر اساس سیاست کاری تدوین شده در شرکت زامیاد، فاضلاب صنعتی این شرکت مورد پالایش و از خروجی آن در زمینه آبیاری و کشاورزی بهره برداری شد.
مدیرعامل شرکت سازه گستر سایپا:
قرارداد سایپا و سیتروئن عامل رشد قطعه سازان خواهد شد
مدیرعامل شرکت سازه گستر سایپا از برنامه سیتروئن برای انتقال فناوری تولید قطعات خودرو به ایران خبر داد و گفت: براساس قرارداد منعقده میان سایپا و سیتروئن، صنعت قطعه سازی ایران در چند سال آینده چهره جدیدی به خود خواهد گرفت.
حضور سایپا در نمایشگاه خودرو اهواز
گروه خودروسازی سایپا در دوازدهمین نمایشگاه خودرو و اولین نمایشگاه ماشین آلات سنگین حمل و نقل، راهسازی و صنعت دیزل اهواز در استان خوزستان حضور یافته است.
سورپرایز شرکت اپل همزمان با دهمین سالگرد تولید آیفون
آیفون 8 پاییز آینده وارد بازار می شود + تصاویر
به مناسبت دهمین سالگرد تولید آیفون های شرکت اپل، پیش بینی شده آیفون های ۸ این کمپانی در فصل پاییز معرفی و وارد بازار شوند.
۱۲ فاکتور امنیتی اسکناس اصل را بشناسید
شایعه انتشار ۵۰ هزار تومانی تقلبی در سیستم بانکی
انتشار تراول ۵۰ هزار تومانی تقلبی از سوی یکی از شعب بانک‌ها در حالی اخیرا در فضای مجازی مطرح شده که تاکنون تاییدی از سوی بانک مربوطه انجام نشده است.
با حضور رییس سازمان حفاظت محیط زیست در نمایشگاه محیط زیست انجام شد:
راه اندازی سیستم پالایش برخط تصفیه خانه های زامیاد
با حضور رییس سازمان حفاظت محیط زیست در محل برگزاری شانزدهمین نمایشگاه محیط زیست، سیستم پالایش برخط (آنلاین) تصفیه خانه های شرکت زامیاد به صورت رسمی نصب و راه اندازی شد.
غول فرانسوی با چه مشخصاتی به بازار خودرو می‌آید؟
شاسی بلند قدرتمند و لوکس پژو 3008 در راه ایران
بالاخره شاسی‌بلند جمع‌وجور پژو شکل یک شاسی‌بلند واقعی به خود گرفت! این تعبیری بود که بیشتر رسانه‌ها هنگام رونمایی نسل دوم این فرانسوی از آن استفاده کردند.
ادامه
ادامه