یک کارشناس بازار سرمایه مطرح کرد
رقابت کارگزاری ها برای جذب سرمایه گذاران در فاینکس ۲۰۱۸
یک کارشناس بازار سرمایه با بیان این که نمایشگاه های حوزه مالی محل عرضه نوآوری ها و ایده های جدید و مرور دست آوردهای یکسال گذشته است، گفت:شرکت های کارگزاری از فرصت نمایشگاه هایی که با موضوع خدمات مالی و سرمایه گذاری برای معرفی خدمات خود و جذب مشتریان و سرمایه گذاران استفاده می کنند.
واریز سود سهام عدالت کارمندان و بازنشستگان
کارمندان شاغل در دستگاه‌های اجرایی و بازنشستگان کشوری، لشگری و تامین اجتماعی در آخرین هفته از سال ۱۳۹۶ منتظر واریز سود سهام عدالت خود مربوط به سال مالی ۱۳۹۵ باشند.
سقوط ۷۸۸ واحدی شاخص کل بورس تهران
قدم بانک ها برای بورس تهران بدشگون بود!
بازار سهام در حالی در روز بازگشایی نماد بانک ها دوباره سقوط کرد تا بی‌انگیزگی و سردرگمی در تالار شیشه ای موج بزند و نوسان‌های کاذب در بازارهای موازی از جمله بازار ارز، سکه، خودرو و مسکن سهامداران را نگران کند.
رئیس هیئت عامل ایمیدرو:
به دنبال عرضه تمامی حلقه های زنجیره فولاد در بورس کالا هستیم
بورس کالا با شفافیتی که در معاملات ایجاد می کند می تواند به اختلافات بین فولادی ها و سنگ آهنی ها در بحث عرضه و خرید پایان دهد.
مدیرعامل بورس کالای ایران:
۸۴ درصد معاملات مشتقه به صورت آنلاین انجام می شود
مدیرعامل بورس کالای ایران گفت: در سال ۹۶ در حوزه ابزار مشتقه شاهد تحولات خوبی بودیم به طوریکه اکنون حدود ۸۴ درصد معاملات مشتقه به صورت آنلاین انجام می شود.
تقویت ۱۱۹ واحدی شاخص کل بورس تهران
امیدواری بورس برای بازگشت به روزهای سبز
معامله‌گران بورس تهران امروز شاهد تاثیر معاملات کد به کد و همچنین اوراق بدهی بر ارزش معاملات بورس تهران بودند. حقوقی‌ها و بازارگردان‌ها به حمایت از سهم‌هایی چون ایران‌ خودرو، فولاد مبارکه، مخابرات و گل‌گهر پرداختند.
سلطانی نژاد در شورای گفت‌وگو مطرح کرد؛
معاملات کشف پریمیوم راهکاری برای تامین نیاز مستمر مصرف‌کنندگان
مدیرعامل بورس کالای ایران گفت: بورس کالا تابع تصمیمات قانونی و اجرای مواردی است که از سوی سیاست گذاران به ما ابلاغ می‌شود.
رشد 165 واحدی شاخص کل در تالار شیشه ای
طلسم بورس شکست
امروز بعد از مدت‌ها شاخص کل بازده نقدی و قیمتی رشد ۱۶۵ واحد را تجربه کرد و به رقم ۹۶ هزار و ۱۹۴ واحدی رسید. شاخص کل هم‌وزن نیز با حدود ۸ واحد رشد عدد ۱۷ هزار و ۱۵۹ را تجربه کرد. شاخص آزاد شناور ۱۷۶ واحد رشد کرد و به رقم ۱۰۲ هزار ۸۸۹ رسید.
در آخرین نشست شورای گفتگوی سال 96 تاکید شد؛
تاکید بخش دولتی و خصوصی بر تقویت بورس کالا
هفتاد و پنجمین نشست شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی که آخرین نشست امسال بود، عصر روز گذشته به ریاست وزیر امور اقتصادی و دارایی برگزار شد. یکی از مباحث اصلی مطرح شده در این جلسه به مکانیسم عرضه و تعیین قیمت ورق های فولادی شرکت فولاد مبارکه در بورس کالای ایران اختصاص داشت که حاضران هر یک نظرات خود را اعلام کردند اما جمع بندی آن به یکی از نشست های بعدی این شورا موکول شد.
نشست هم اندیشی با هلدینگ ها و شرکت های سرمایه گذاری در فرابورس برگزار شد
رونمایی از آخرین دستاوردهای فین استارزها در فاینکس 2018
نشست هم اندیشی با هلدینگ ها و شرکت های سرمایه گذاری در شرکت فرابورس ایران برگزار شد.
عقب‌گرد ۵۶۶ واحدی شاخص کل بورس سهام داران را نگران کرد
حال و روز ناخوش کودک یتیم اقتصاد ایران
معامله‌گران بورس تهران امروز در حالی شاهد قرمزپوش شدن نماگرهای بورس تهران و غلبه عرضه بر تقاضای سهام در سهم‌های پیشرو بود که کاهش حجم معاملات سهام و بی‌انگیزگی در تالار شیشه‌ای باعث شده تا چراغ بازار سهام کم‌سو شود.
رییس سازمان بورس عنوان کرد: بازار، تنها عامل تعیین کننده شاخص
رییس سازمان بورس و اوراق بهادار کشور با بیان اینکه این سازمان هیچگاه به سراغ دستکاری شاخص نرفته است، گفت: عوامل بازار خودشان تأثیر گذار هستند و باید به نیروهای عرضه و تقاضا و تحلیل سرمایه گذاران احترام گذاشت.
شاخص بورس ۲۶۵ واحد افت کرد
آژیر قرمز در تالار شیشه ای به صدا درآمد
شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه ۲۶۵ واحد دیگر افت کرد تا آژیر قرمز بعد از یک هفته سیاه باز هم در تالار شیشه ای طنین انداز شود.
مدیرعامل بورس کالای ایران:
معاملات گواهی سپرده کالایی، کشف روزانه قیمت ها را به همراه دارد
به تازگی شاهد اجرایی شدن یک ابزار مالی با عنوان گواهی سپرده کالایی در صنعت پتروشیمی بوده ایم به طوریکه به جای دادوستد فیزیکی محصول، گواهی سپرده محصول مورد معامله قرار می گیرد که این امر مزایای زیادی دارد.
مجری طرح گیاهان دارویی وزارت جهادکشاورزی:
نرخ جهانی زعفران باید روی تابلوی بورس کالای ایران حک شود
در حال حاضر یک کیلوگرم زعفران در بازار ایران به قیمت ۵ میلیون تومان است در حالی که قیمت صادراتی خرده فروشی این محصول در اروپا بیش از ۴ برابر بوده و این محصول به قیمت ۲۰ تا ۳۰ میلیون تومان در هر کیلو به فروش می رود؛ در این زمینه باید با استفاده از بورس کالا، نبض بازار و قیمت جهانی زعفران را در دست بگیریم.
ادامه
ادامه