رئیس کل گمرک ایران خبر داد؛
تسهیل صادرات محصولات پتروشیمی با همکاری بورس کالا
مسعود كرباسيانبا همکاری بورس کالای ایران، وزارت نفت و ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، صادرات محصولات پتروشیمی تسهیل شده و سرعت می گیرد.
در مجمع عمومی عادی سالانه بورس کالای ایران رخ داد؛
مهر تایید مجمع عمومی بر عملکرد بورس کالای ایران
مجمع بورس کالای ایرانبا برگزاری مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام بورس کالای ایران،‌ عملکرد بورس کالا از سوی سهامداران مورد تایید قرار گرفت و اعضای جدید هیات مدیره این بورس انتخاب شدند.
سلطانی نژاد با اشاره به برنامه دولت برای پوشش ریسک نوسان نرخ ارز؛
زیرساخت های راه اندازی بازار مشتقه ارز در بورس کالا فراهم است
مدیر عاملراه اندازی بازار مشتقه ارزی در قالب قراردادهای آتی و آپشن به منظور پوشش ریسک نوسانات نرخ ارز از برنامه های اقتصادی دولت دوازدهم بوده و در این زمینه زیرساخت های لازم در بورس کالای ایران فراهم است.
روز چهارشنبه سوم خرداد ماه برگزار می شود؛
مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بورس کالای ایران
مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بورس کالای ایران صبح روز چهارشنبه سوم خرداد ماه ساعت 10 صبح در محل پژوهشگاه نیرو برگزار می شود.
در مجمع عمومی عادی سال مالی 95 تصویب شد؛
تقسیم سود 200 ریالی برای هر سهم فرابورس ایران
برای نخستین بار در بازار سرمایه این مجمع به طور زنده همزمان از طریق سایت و اینستاگرام فرابورس ایران پخش شد که به اعتقاد مدیرعامل فرابورس ایران این مهم گامی در مسیر برگزاری مجازی مجامع در بازار سرمایه و ارتقای نظام سرمایه‌گذاران خواهد بود.
بازار سهام لنگ می‌زند
عقب‌ گرد ۶۹ واحدی شاخص کل بورس
معامله‌گران بازار سهام امروز شاهد عقب گرد نماگرهای منتخب این بازار با غلبه عرضه بر تقاضای سهام در اغلب گروه‌های پیشرو از جمله پالایشی‌ها و خودرویی‌ها بود؛ شاخص کل بورس هم با ۶۹ واحد عقب‌نشینی رو به رو شد.
کارشناس بازار سرمایه پیش بینی کرد:
ریزش شاخص کل بورس در صورت پیروزی رئیسی
یک کارشناس بازار سرمایه با بیان اینکه روز گذشته شاخص بازار سرمایه با توجه به نتیجه آرای ریاست جمهوری نزدیک به یک درصد رشد کرد، گفت: اگر نتایج انتخابات ریاست جمهوری به نفع آقای رییسی بود، شاخص ریزش می کرد.
شاخص کل از81 هزار واحد عبور کرد
واکنش سبز بورس به حسن روحانی!
بازار سرمایه روز شنبه را با واکنش مثبت به نتایج اولیه انتخابات ریاست جمهوری کشورمان آغاز کرد، به نحوی که ظرف یک ساعت با رشد 683 واحدی به ارتفاع 81 هزار و 27 واحد رسید.
رشد پر قدرت متغیرهای بورس تهران در آخرین روز کاری هفته
چراغ سبز تالار شیشه ای به انتخابات
در داد و ستدهای آخرین روز معاملاتی هفته شاخص کل 214 واحد بالا رفت و نشان داد تب و تاب خربهای انتخاباتی سبب ذرونق و گرمای معاملات درتالار شیشه ای شده است.
مشاور رئیس کل سازمان خصوصی سازی خبر داد:
مهرماه سود سهام عدالت واریز می‌شود
مشاور رئیس کل سازمان خصوصی سازی با اشاره به واریز اولین سود سهام عدالت در اوایل مهرماه گفت: فعلا هیچ برنامه‌ای برای ثبت نام سری جدید سهام عدالت و تعداد و مبنای تعیین مشمولین نداریم.
ادامه
ادامه