مدیرعامل بورس کالا اعلام کرد:
تاثیر مثبت محدود شدن صادرات از مسیر تولیدکنندگان بر بازار داخلی
مدیرعامل بورس کالا گفت: محدود شدن صادرات تنها از مسیر تولیدکننده اصلی یا نماینده آنها، به منظور حمایت از بازار داخلی و تولیدکنندگان در صنایع تکمیلی در حوزه‌های فلزی و پتروشیمی یک روش بهینه است.
ثبت شبای مشمولان در سایت ازسرگرفته شد
سامانه سهام عدالت دوباره فعال شد
امکان ثبت شماره شبای مشمولان در سامانه سهام عدالت از امروز(۲۴ تیرماه) تا دوشنبه(۱۵ مردادماه) برای مدتی محدود فعال شد.
تالار شیشه ای به کانال 90 هزار واحدی باز می گردد؟
سقوط 588 واحدی شاخص در بورس تهران
بر اساس اطلاعات مندرج در سامانه شرکت مدیریت فناوری بورس تهران شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران امروز 588 واحد افت کرده و به رقم 108 هزار و 916 واحد رسید.
بازار سهام شاهد اصلاح قیمت‌ها
هیجان، بورس بازان تازه کار را نقره داغ کرد
در چند روز اخیر معامله گران بازار سهام شاهد روند اصلاحی قیمت‌ها بودند، این کاهش قیمت در حالی اتفاق افتاد که چندی پیش فعالان بورسی با سبز شدن کل بازار صف های خرید و رشد فزاینده قیمت سهم ها را تجربه کردند.
عقب‌گرد لیدرها در روز بی‌حجمی بازار سهام
نماگرهای بورس قرمزپوش شدند
معامله‌گران بورس تهران همزمان با عرضه اولیه سهام بزرگ‌ترین مجتمع پتروشیمی در بورس امروز در حالی شاهد درجا زدن قیمت سهام در گروه‌های پیشرو بازار از جمله فولادی‌ها و معدنی‌ها بودند که بازار سهام معاملاتی کم حجم را نظاره‌گر بود.
یک مقام مسئول بانک مرکزی خبر داد؛
آغاز به کار بازار ثانویه ارز از امروز
مدیرکل سیاست ها و مقررات ارزی بانک مرکزی از آغاز به کار بازار ثانویه ارز از روز سه‌شنبه هفته جاری خبر داد.
شفاف سازی آپ درباره حذف کارمزد شاپرکی تراکنش از کدهای USSD
شرکت آسان پرداخت پرشین در اطلاعیه ای با عنوان سایر اطلاعات با اهمیت درباره موضوع حذف کارمزد شاپرکی تراکنش از کدهای USSD برای سال مالی منتهی به پایان اسفند ۹۷ شفاف سازی کرد.
کاهش قیمت سهام در بورس تهران
امروز معاملات بورس تهران کم نوسان تر بود و ارزش و حجم معاملات با کاهش مواجه شد و سهم‌های خودرویی بار دیگر با کاهش قیمت مواجه شدند.
سقوط قیمت سهم‌ها در بورس تهران
علی‌رغم روند صعودی قیمت‌ها در هفته‌های گذشته در بورس تهران امروز شاخص کل ۱۴۳۸ واحد افت کرد و ارزش سهم‌ها روند اصلاحی را تجربه کرد.
بی اعتمادی سهامداران به دورنمای اقتصاد و سیاست
چرا پولدارها به بورس نمی آیند؟
به اعتقاد اهالی تالار بورس بازار برای کشاندن پول‌دارها برای خرید سهام هنوز نتوانسته حرفی برای گفتن داشته باشد. هر چند که در برخی تک سهم‌های فولادی و معدنی رضایت نسبی از کسب بازدهی جلب شده است.
ارزش‌گذاری استارتاپ‌های بزرگ مورد تایید سازمان بورس نیست
هشدار بورس به استارتاپ ها
مدیرعامل فرابورس درباره نگرانی‌ها برای سرمایه‌گذاری در استارتاپ های بزرگ اظهار کرد: این‌که بخواهند تئاتر بازی کنند و اذهان را به سمت خود معطوف کنند و نهایتا عده‌ای بیایند سرمایه‌ گذاری کنند و سرشان بی‌کلاه بماند، یک جرمِ اقتصادی شناخته شده در بورس است.
تقویت 1242 واحدی شاخص کل بورس
بازار سهام دوباره رکوردشکنی می کند؟
معامله‌گران بورس تهران با پایان اصلاح قیمت‌ها در اغلب گروه‌های پیشرو و با تداوم حمایت حقوقی‌ها امروز شاهد سبزپوش شدن دسته‌جمعی نماگرهای منتخب این بازار بود، هرچند که حجم معاملات امروز چنگی به دل نمی‌زد.
بازگشایی نماد معاملاتی بانک دی در بازار سهام
نماد معاملاتی بانک دی «دی» با صدور اطلاعیه مدیر عملیات بازار و اعضا فرابورس بازگشایی شد.
بانک مرکزی و مجلس مانع معامله حواله‎های سکه شدند
چرا سکه به بورس نرسید؟
در حالی که قرار بود معامله حواله‌های پیش فروش شده سکه طلا با هماهنگی بانک مرکزی از امروز(یکشنبه) در بورس انجام شود، این اتفاق در روزجاری عملی نشد.
رشد 13 درصدی ارزش بورس تهران
ارزش بازار بورس تهران در خرداد امسال به میزان ۴۸۴۸۶۱ میلیارد ریال رشد، برابر با ۱۳ درصد افزایش یافت و به ۴۲۱۲۷۲۶ میلیارد ریال رسید.
ادامه
ادامه