رونق ۲۱۰۰ میلیارد تومانی بازار سکه در بورس‌کالا
روزهای طلایی سکه بازها در تالار شیشه ای
روند رو به رشد معاملات آتی سکه که از آبان پارسال شروع شد همچنان ادامه دارد و با توجه به تحلیل بازار مبنی‌بر رشد قیمت هر انس طلا در بازارهای جهانی انتظار می‌رود روند رو به رشد معاملات آتی سکه در بورس‌کالا همچنان ادامه داشته باشد.
در نشست بورس کالا و اتاق مشترك بازرگانی ایران و عراق تاكيد شد؛
تعيين الگوي صادرات به عراق با كمك بورس كالا
نشست بورس کالای ایران و اتاق مشترک بازرگانی ایران و عراق با حضور مدیر عامل بورس کالای ایران و رئیس اتاق ایران و عراق برگزار شد.
مردم برای ثبت نام سری جدید سهام عدالت آماده شوند
واریز 90 هزار تومانی سود سهام عدالت به حساب مشمولان
به گفته مشاور رئیس سازمان خصوصی سازی کار دریافت شماره شبای حساب مشمولان در دست انجام است و به زودی سود سهام به حساب واریز می شود. زمان ثبت نام سری جدید مشمولین سهام عدالت نیز نیمه دوم سال جاری خواهد بود.
شاخص کل بورس تهران ۷۹ هزار واحدی شد
تخت گاز بورس با دوپینگ خودرویی‌ها در جاده انتخابات
امروز بازار سهام بازاری به نسبت پر حجم و شاداب بود که با پیش‌رو شدن گروه خودرویی‌ها و همچنین پالایشی‌ها در مسیر کارزار انتخاباتی قرار گرفت.
تقویت ۳۱۱ واحدی شاخص کل بورس تهران
رنگ انتخاباتی نماگرهای بازار سهام سبز شد
بورس تهران در حالی با رنگ و بوی انتخاباتی شاهد سبزپوش شدن نماگرهای خود است که در کنار توقف پرتعداد نمادهای معاملاتی این روزها بازار پایه توافقی به مظهر خوش‌شانسی برای معامله‌گران بازار تبدیل شده است.
تنش‌های کره شمالی و آمریکا اولین قربانی اش را گرفت
سقوط  آزاد دلار و شاخص‌های سهام در بازارهای آسیایی
بازارهای سهام آسیا و دلار آمریکا با تشدید تنشها پیرامون کره شمالی که به ریسک پذیری سرمایه گذاران لطمه زد، روز سه شنبه عقب نشینی کردند.
اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس با حضور در نمایشگاه بورس عنوان کردند؛
اقدامات بورس کالای ایران در مسیر اقتصاد مقاومتی
اعضای کمیسیون اقتصلدی مجلس در بازدید از غرفه بورس کالای ایران در دهمین نمایشگاه بورس بانک و بیمه ، بورس کالای ایران را یکی از شاهراه های بازگشت رونق اقتصادی عنوان کردند و به عقیده آنها این بازار در مسیر اقتصاد مقاومتی در حرکت است.
فشار تالار شیشه ای دوباره افتاد!
اولین سقوط شاخص بورس در سال 96
شاخص بورس تهران، امروز با کاهش 224 واحدی به رقم 78 هزار و 247 واحد رسید. همچنین شاخص کل فرابورس (آیفکس) با افت 4 واحدی به عدد 902 واحد رسید.
رئیس سازمان خصوصی سازی اعلام کرد؛
اعلام شماره حساب مشمولان برای دریافت سود سهام عدالت
رئیس سازمان خصوصی سازی از آغاز دریافت شماره حساب شبا از سوی مشمولان سهام عدالت خبر داد و گفت: این شماره از نیمه شب سه شنبه هفته جاری(نخستین دقایق ۳۰ فروردین) قابل ثبت در سامانه است.
رونمایی از سامانه بازار مجازی معاملات مشتقه
معاملات مشتقه سامانه بازار مجازی معاملات مشتقه هم اکنون با حضور رییس سازمان بورس و اوراق بهادار در محل غرفه شرکت بورس کالای ایران در سالن 35 نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه گشایش یافت.
ادامه
ادامه