کد خبر: ۱۰۱۸۴۹
تاریخ انتشار: ۰۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۷
مجموعه مستند "همسایه آسمان یک کار تولیدی با همکاری مجموعه مستندساز البرزیست و شبکه مستند سیما است که جاذبه‌های طبیعی کردستان را به تصویر کشیده و هر شب از شبکه مستند پخش می‌شود.

آرش جعفریان مستندساز کردستانی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قروه اظهار داشت: تهیه کننده و مجری برنامه تلویزیونی مستند همسایه آسمان گفت:استان کردستان دارای جاذبه های گردشگری و طبیعی فراوانی است که نیاز به معرفی در قاب تلویزیون دارد.

وی افزود: مجموعه مستند همسایه آسمان یک کار تولیدی با همکاری مجموعه مستندساز البرزیست و شبکه مستند سیما است که در اردیبهشت و خرداد سال گذشته تهیه شده است.

وی در مورد جزئیات این اثر تلویزیونی گفت: همسایه آسمان به معرفی جاذبه‌های طبیعی کردستان در ۱۵ قسمت ۵۰ دقیقه‌ای پرداخته است و در آن فیلمبرداری از مناطق دیدنی و طبیعی ۱۰ شهر استان کردستان انجام شده است.

جعفریان اذعان داشت: این مجموعه مستند از اول فروردین ماه سال‌جاری به مدت ۱۵ روز هر شب ساعت ۲۲ و تکرار آن روز بعد ساعت ۱۰ صبح از شبکه مستند سیما پخش می‌شود.

وی ادامه داد:ا ین روزها با شیوع ویروس کرونا بسیاری از مردم در خانه مانده‌اند و پیشنهاد می‌شود با دیدن مستند همسایه آسمان در روزهای نوروز به صورت مجازی به استان پهناور کردستان سفر کنند چرا که این منطقه دارای جاذبه‌های طبیعی است که نیاز به دیدن دارد.

این مستندساز و مجری برنامه همسایه آسمان افزود: تمام مراحل تولید این اثر تلویزیونی به صورت حرفه‌ای در ۴۵ روز تولید شده و به صورت 4k و با کیفیت عالی از شبکه مستند سیما پخش می‌شود و این ظرفیت بر جذابیت کار و اثر تولید شده می‌افزاید.

به گزارش فارس، آرش جعفریان دو اثر مستند دیگر به نام‌های پرچم بالا است و دروازه خورشید را در کارنامه هنری خود دارد که هر کدام به صورت مجموعه فیلم‌های مستند از صداوسیما پخش شده است.

انتهای پیام۲۳۳۰/۸۶

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار