کد خبر: ۱۰۱۹۱۶
تاریخ انتشار: ۰۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۷
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر خراسان رضوی از امدادرسانی به 69 نفر آسیب‌دیده از سیل در 11 روستا و دو منطقه شهری خراسان رضوی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال‌احمر خراسان رضوی، سید مجتبی احمدی از امدادرسانی به 69 نفر آسیب‌دیده از سیل در 11 روستا و دو منطقه شهری خراسان رضوی خبر داد و گفت: در اثر بارش باران‌های شدید در شب گذشته شهرستان‌های بردسکن، کاشمر، تربت‌حیدریه، تربت‌جام، تایباد و رشتخوار دچار سیل شدند که بلافاصله 10 تیم امداد و نجات هلال‌احمر به ظرفیت 35 نفراز مرکز استان و سایر شعب به مناطق سیل زده استان اعزام شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر خراسان رضوی افزود: تیم‌های سیلاب جمعیت هلال‌احمر خراسان رضوی در شب گذشته به تخلیه آب از 18 منزل مسکونی پرداختند و دو خانوار اسکان داده شدند.

وی ادامه داد: در محور کاشمر به خلیل آباد کیلومتر یک شهرستان خلیل آباد به روستای مزده به دلیل آبگرفتگی روستا 16 نفر حادثه دیدند.

احمدی با اشاره به سیلاب جاده بردسکن به سبزوار افزود: در فرعی این جاده به سمت روستای سنگ پیرنیز یکدستگاه خودرو به همراه سرنشینان در سیلاب گرفتار شدند که دو نفر دچار حادثه شده‌اند.

مدیرعامل هلال‌احمر خراسان رضوی با اشاره به اینکه فقط در شب گذشته به 69 نفر از مردم روستا امدادرسانی صورت گرفت تشریح کرد: در این عملیات امدادرسانی 5 دستگاه کمک‌دار سبک، 5 دستگاه موتور پمپ، یک خودرو پیکاب و یکدستگاه آمبولانس در منطقه به کار گرفته شده است.

انتهای پیام/ 70058

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار