کد خبر: ۱۰۳۴۸۲
تاریخ انتشار: ۱۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۲
استاندار خوزستان با اشاره به ادامه تعطیلی مراکز عمومی و تجاری آبادان و خرمشهر گفت : هدف مشترک از محدودیت‌، تصمیمات و مصوبات اعمال شده حفظ سلامت مردم است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از آبادان  استاندار خوزستان امروز در نشست شورای تامین در منطقه آزاد اروند اظهار داشت : میزان مرگ و میر بیماران کرونایی در شهرستان آبادان نشان دهنده اقدامات خوب انجام شده در این منطقه است.

وی افزود :  شرایط در خرمشهر و شادگان نگران کننده  می‌باشد  بنابراین  نیاز است تدابیر بیشتری در منع رفت و آمد در این شهرها اعمال شود تا شاهد کاهش شمار مبتلایان باشیم.

شریعتی گفت : رفتار کنترلی آبادان بسیار خوب بوده و شاهد کاهش شیب نموداری مبتلایان هستیم ضمن تشکر از مردم تقاضا داریم که به این شیوه مراقبتی ادامه دهند که بتوانیم عدد سرایت بیماری کرونا را به صفر رسانده و شهرها به شرایط  مطلوب خود برسند.

استاندار خوزستان با بیان اینکه تعطیلات تا 22 فروردین تمدید شده گفت: مدارس و دانشگاه ها و بازارهای غیر ضروری و مراکز  تجاری  مشمول این تعطیلی هستند و کارمندان ادارات و شرکتها با 20 درصد ظرفیت حضور خواهند داشت.

شریعتی افزود : ورودی های دو شهرستان  همچنان بسته خواهد بود و تردد به جز برای افراد ساکن در منطقه و افراد مجاز ممنوع  است.

انتهای پیام/331/ی

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار