کد خبر: ۱۰۴۵۹۷
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۴
رئیس سازمان نظام پزشکی اهر:
اهر - رئیس سازمان نظام پزشکی اهر گفت: وضعیت زندانیان در زندان اهر از نظر سلامت جسمانی و جلوگیری از ابتلاء به ویروس کرونا پایش می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، مقصود پویا امشب در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به این‌که یکی از موارد ابتلاء و سرایت ویروس کرونا، مطب‌های دندانپزشکی است، اظهار داشت: مطب‌های پُر ازدحام و مطب‌های دندانپزشکی یکی از موارد ابتلاء و سرایت ویروس کرونا بوده که در همین راستا در روزهای پایانی سال گذشته طی نامه‌ای به دندان پزشکان اعلام شد تا فعالیت خود را محدود کنند.

وی افزود: طبق پایشی که هفته گذشته توسط شبکه بهداشت و درمان و سازمان نظام پزشکی اهر انجام شد غیر از مطب‌های دندانپزشکی و ۵ مطب پزشکان متخصص، مابقی پزشکان مطب‌های خود را فعال نگه داشته‌اند.

رئیس سازمان نظام پزشکی اهر ادامه داد: مطب‌های پزشکانی که در شهر اهر فعالیت خود را تعطیل کرده‌اند عمدتاً از بیماری زمینه‌ای رنج می‌برند و فعالیت آنها در شرایط فعلی می‌تواند خطرآفرین باشد.

پویا گفت: وضعیت زندانیان در زندان اهر از نظر سلامت جسمانی و جلوگیری از ابتلاء به ویروس کرونا پایش می‌شود.

وی تاکید کرد: این‌که بگوییم تمامی پزشکان اهر فعالیت خود را تعطیل کرده‌اند به دور از انصاف است، فقط پزشکانی قادر به فعالیت نبودند که از بیماری زمینه‌ای برخوردار بودند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار