کد خبر: ۱۱۴۶۱۰
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۱:۴۵
همگان از جمله مدیران و مسؤولان باید از روز قدس درس بگیرند و بدانند که تنها خط مقاومت هست که به آنان عزت مادی و معنوی خواهد داد،هر راهی به جز مقاومت خطایی راهبردی است.

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری، شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی مازندران در گرامیداشت روز قدس طی بیانیه‌ای عنوان کرد؛ همگان از جمله مدیران و مسؤولان باید  از روز قدس درس بگیرند و بدانند که تنها خط مقاومت هست که به آنان عزت مادی و معنوی خواهد داد،هر راهی به جز مقاومت خطایی راهبردی است.

سلام بر قدس ، سلام بر شهید گرانقدر قدس و سلام بر معمار گرانسنگ روز جهانی قدس.

آن روز که زعیم عالیقدر امام عظیم‌الشان خمینی بت‌شکن  جمعه آخر ماه مبارک رمضان را روز همبستگی و همراهی با ملت مظلوم فلسطین اعلام کردند  شاید کمتر کسی تصور می‌کرد این اعلام، جدی‌ترین و دهشتناک‌ترین ضربات را بر پیکر منحوس مستکبران عالم وارد آورد.

اما امروز بر همه عریان و نمایان گشته که امام بزرگوارمان با نهایت تیزبینی و تیزهوشی ، یادگاری را از خود به جای نهادند که به کابوسی بزرگ برای دنیای ظلم و ستم تبدیل شده است.

یادگاری که از سوی خلف شایسته و بایسته اش حضرت امام خامنه‌ای عزیز با همان طراوات و شادابی پیگیری شده و می‌شود چنانچه وعده محو غده سرطانی رژیم اشغالگر قدس تا ۲۵ سال آینده از سوی رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، نوید ضربه سهمگین دیگری بود که بر تار و پود منحوس صهیونیست‌ها و حامیان ذلیل عربی، غربی و شرقی‌اش وارد شده است.

امسال اگرچه به جهت شرایط خاص بهداشتی و درمانی، ملت ظلم ستیز ایران و دیگر ملل آزاده جهان خیابان‌ها و کوچه‌ها را مملو از حضور خود نخواهند کرد اما کینه عمیق‌شان را نسبت به ظالمان و مستکبران عالم که رژیم غاصب اسرائیل یکی از نمادهای آن هست را در دل خود و‌ در دل فرزندان خود نه تنها زنده نگه می‌دارند بلکه در کنار نام این رژیم کودکش و رژیم سفاک عربستان که دستان کثیفش تا مفرق در خون ملت دلیر و پرافتخار یمن آلوده هست و‌ همچنین هیات حاکمه خبیث و جنایتکار و تروریستِ کاخِ سیاهِ سفید که روی تمام سفاکان تاریخ را سفید کرده‌اند را هم لحاظ خواهند کرد.


ما روز قدس امسال که اولین سال در غیاب حیات مادی سردار جاویدان اسلام و ایران سپهبد شهید حاج قاسم عزیز که بدرستی توسط مسئول دفتر سیاسی حماس بعنوان شهید قدس نامیده شد را با شور و‌حالی ویژه گرامی داشته و اعلام می‌کنیم همگان باید بدانند مکتب گرانسنگ سلیمانی که برگرفته از مبانی کلامی و رفتاریِ امام و رهبری و نیز متأثر از آموزه‌های دینی و اعتقادیست به ما می گوید تنها راه برون‌رفت از مشکلات و غلبه بر آن، تقویت خط مبارک و مستحکم مقاومت هست.

خط مبارکی که نشست و برخاست‌های بی‌حاصل و عبث با بیگانگان را هرگز روا نمی‌دارد، خط مستحکمی که برجام‌های نافرجام و خسارت بار را هرگز شایسته ملت‌های رشید ایران و منطقه نمی‌داند.

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان مازندران ضمن گرامیداشت این روز عزیز و تأکید بر ادامه مبارزه بر علیه ظالمان تا محو کامل ظلم، اعلام می‌کند که همگان از جمله مدیران و مسؤولان  باید از روز قدس درس بگیرند و بدانند که تنها خط مقاومت هست که به آنان عزت مادی و معنوی خواهد داد.

هر راهی به‌جز خط مقاومت خطایی راهبردی است که البته در سال‌های اخیر، خطا بودن آن بیش از هر زمان دیگری نمایان و آشکار شده است.

انتهای پیام/۸۶۰۴۸/ج

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار