کد خبر: ۱۱۴۶۶۱
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۴
فرمانده انتظامی 'گیلان با اشاره ترافیک سنگین اما روان در محور قزوین به رشت در محدوده منجیل به رودبار، بر رعایت قوانین و مقررات و موازین بهداشتی توسط مسافران تاکید کرد

فرمانده انتظامی 'گیلان با اشاره ترافیک سنگین اما روان در محور قزوین به رشت در محدوده منجیل به رودبار، بر رعایت قوانین و مقررات و موازین بهداشتی توسط مسافران تاکید کرد

ترافیک سنگین در محور قزوین به رشت در محدوده منجیل به رودبار

سردار عزیزاله ملکی در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به بازگشایی مراکز اقامتی از یکم خرداد ماه، اظهار کرد: برابر مصوبات ستاد مدیریت بیماری کرونای استان گیلان، رستوران‌ها، هتل‌ها و اغذیه فروشی‌ها با رعایت کامل دستورالعمل‌ها و پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی هوشمند، پس از ماه مبارک رمضان مجاز به بازگشایی، ادامه فعالیت و ارائه خدمات به مهمانان و گردشگران هستند.

وی با بیان اینکه افزایش سفرها و حجم انبوه ورود مسافران به گیلان از روز گذشته، زنگ خطر افزایش شیوع کرونا را به صدا در آورده است، افزود: برداشته شدن محدودیت تردد در جاده‌های گیلان، به معنای مهار کامل کرونا و حذف خطر ابتلا به این بیماری نیست.

سردار ملکی با اشاره به ترافیک سنگین اما روان در محور قزوین به رشت در محدوده منجیل به رودبار، بر عزم جدی پلیس در برخورد با رانندگان متخلف تاکید و تصریح کرد: تمامی محورهای استان تحت نظارت ماموران پلیس و مجهز به سامانه‌های ثبت تخلفات است و با کلیه رانندگان پرخطر برخورد خواهد شد.

وی با بیان اینکه به منظور افزایش ایمنی و ایجاد کشش و تسهیل در امر عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت‌های ترافیکی در محورهای قدیم "رشت - قزوین" و " آستارا - اردبیل" و بالعکس اعمال می‌شود، گفت: تردد کلیه تریلرها و کامیون‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ی روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه در مورخ ۳، ۴ و ۵ خرداد ماه و همچنین از ساعت ۸ تا ۲۴ روز جمعه ۹ خرداد ماه جاری در محورقدیم "رشت - قزوین" و بالعکس ممنوع است.

فرمانده انتظامی گیلان تصریح کرد: در محور "اردبیل - آستارا" و بالعکس تردد کلیه تریلرها و کامیون‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ الی ۲۴ روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه در مورخ ۳، ۴ و ۵ خرداد ماه و همچنین از ساعت ۸ تا ۲۴ روز جمعه ۹ خرداد ماه جاری ممنوع است.

سردار ملکی ضمن قدردانی از همکاری بسیار خوب شهروندان و مسافران در رعایت قوانین و مقررات گفت: پلیس با معدود هنجارشکنانی که بخواهند امنیت روانی مردم را به خطر بیاندازند، برخورد خواهد کرد.

فرمانده انتظامی استان گیلان در پایان خاطرنشان کرد: تلفن مرکز کنترل پلیس راه گیلان با شماره‌های ۰۱۳۲۱۸۲۵۹۱۳ و ۰۱۳۲۱۸۲۵۹۱۴ به ‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هموطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir

برچسب ها: ترافیک
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار