کد خبر: ۱۱۴۸۳۷
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۴

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، صادق ضیاییان با اشاره به این ‌که طی دو روز آینده در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب در جنوب سیستان و بلوچستان بارش پراکنده همراه با رعد و برق و وزش باد شدید موقتی رخ می‌دهد، اظهار کرد: به تدریج با شمالی شدن جریان‌ها روی دریای خزر در غرب سواحل بارش و کاهش نسبی دما رخ می‌دهد.

وی ادامه داد: فردا یکشنبه ۴ خردادماه در سواحل دریای خزر، شمال غرب برخی مناطق غرب، دامنه‌های شرقی زاگرس در استان‌های اصفهان، چهارمحال و بختیاری و کهگیلویه و بویراحمد رگبار باران همراه با رعد و برق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

ضیاییان با بیان این‌که روز دوشنبه بارش در این مناطق کاهش می‌یابد و فقط در شمال غرب و سواحل شمالی بارش پراکنده رخ می‌دهد، اظهار کرد: طی روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه ۶ و ۷ خردادماه در استان‌های گیلان، مازندران و قزوین همچنین در دامنه‌های زاگرس مرکزی واقع در استان‌های مرکز و غرب اصفهان بارش پراکنده خواهیم داشت.

به گفته مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی، طی روزهای جمعه و شنبه در سواحل شمالی کشور و اردبیل وزش باد جنوبی و افزایش محسوس دما و روز یکشنبه کاهش محسوس دما پیش‌بینی می‌شود.

ضیاییان با بیان این ‌که در سایر مناطق کشور تا اواسط هفته آینده روند افزایش تدریجی دما خواهیم داشت، اظهار کرد: فردا دریای خزر مواج است.

وی در پایان درباره‌ وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده، گفت: آسمان تهران فردا قسمتی ابری در بعضی ساعات وزش باد، در بعد از ظهر افزایش ابر و گاهی وزش باد شدید با حداقل دمای ۲۱ و حداکثر دمای ۳۴ درجه سانتیگراد و روز دوشنبه نیز قسمتی ابری همراه با وزش باد شدید و احتمال گرد و خاک با حداقل دمای ۲۴ و حداکثر دمای ۳۴ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار