کد خبر: ۱۱۴۸۶۵
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۶
فرمانده پلیس راه مازندران گفت: ترافیک محور‌های منتهی به استان مازندران در آستانه تعطیلات ۲ روزه عید فطر در مسیر جنوب به شمال محور‌های هراز سنگین و کندوان نیمه سنگین، ولی روان است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

سرهنگ علیرضا قدمی عصر شنبه افزود: با توجه به تعطیلات عید فطر هر لحظه بر تعداد خودرو‌های این محور افزایش می‌یابد و به تبع آن شاهد ترافیک پرحجم و روان در مسیر جنوب به شمال محور هراز هستیم که این وضعیت در محدوده پلور سنگین می‌باشد.

به گزارش ایرنا، وی ادامه داد: در جاده کندوان نیز در مسیر جنوب به شمال از کندوان تا منطقه هزار چم شاهد ترافیک نیمه سنگین هستیم که این شرایط در محدوده‌های هزارچم، سیاه بیشه و پل زنگوله بیشتر محسوس می‌شود.

قدمی با اشاره به ترافیک سنگین و افزایش حجم تردد خودرو‌ها در جاده‌های منتهی به مازندران، از رانندگان خواست علاوه بر همراه داشتن تمامی وسایل مورد نیاز با صبر و حوصله و رعایت سرعت مطمئن رانندگی کنند و با رعایت فاصله گذاری اجتماعی تلاش کنند تا رسیدن به مقصد از خودرو‌های خود پیاده نشده و تجمع نکنند.

وی تصریح کرد: ترافیک در جاده سوادکوه اگر چه پرحجم است، ولی تردد به صورت روان جریان دارد.

براساس اعلام پلیس راه مازندران قرار بود که جاده کندوان امروز شنبه ساعت ۱۶ از جنوب به شمال با حضور ماموران در محل تصمیم گیری و یک طرفه می‌شود که با توجه به ترافیک روان این مسیر تاکنون اجرایی نشده است.

جاده کندوان

بر این اساس، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ در روزه یکشنبه چهارم خرداد تا ۲ بامداد روز دوشنبه پنجم خرداد از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ روز یکشنبه تا ۲ بامداد روز بعد از کرج به سمت مرزن آباد یک طرفه خواهد شد.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ روز دوشنبه پنجم خردادماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ بعد از ظهر تا ساعت ۲ بامداد روز بعد از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

جاده هراز

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ روز دوشنبه پنجم خردادماه تا ۲ بامداد روز سه شنبه ۶ خردادماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت ۱۶ روز دوشنبه پنجم خردادماه تا ساعت ۲ بامداد روز سه شنبه ۶ خردادماه در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل از آب اسک به رودهن در محدوده مشاء به صورت یک طرفه خواهد بود.

تردد انواع تریلرها، کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از این مسیر از ساعت تا ساعت ۲ بامداد روز سه شنبه ۶ خردادماه و همچنین تردد انواع وانت‌بار‌ها از شمال به جنوب این محور از ساعت هشت صبح روز‌های دوشنبه تا ساعت ۲ بامداد روز‌های بعد ممنوع است.

جاده سوادکوه

تردد انواع تریلر‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۲۴ روز شنبه سه خردادماه از مسیر جنوب به شمال این محور ممنوع است و از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه تردد انواع تریلر‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از مسیر شمال به جنوب محور قائم شهر، فیروزکوه- تهران ممنوع است.

رئیس پلیس راه استان مازندران از رانندگانی که قصد تردد در محور‌های مواصلاتی استان مازندران را دارند، خواست: با رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ پلیس راه استان با پیش شماره ۰۱۱ تماس بگیرند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار