کد خبر: ۱۱۶۲۱۰
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۹
سخنگوی آتش‌نشانی تهران از تصادف یک دستگاه موتورسیکلت با اتوبوس در بزرگراه آزادگان خبر داد و گفت: بر اثر این حادثه راکب و دو ترک‌نشین موتورسیلکت دچار سوختگی شدید شدند.

سید جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران پویا با اعلام خبر تصادف خونین در بزرگراه آزادگان، درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت 17:38 امروز یک مورد حادثه تصادف در مسیر شرق به غرب بزرگراه آزادگان، نرسیده به پل شهید کاظمی به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان دو ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران با اشاره به حضور نخستین گروه از آتش‌نشانان در مدت زمان کمتر از چهار دقیقه در محل حادثه ادامه داد: در محل حادثه مشاهده شد یک دستگاه اتوبوس شخصی حین حرکت به دلیل نامشخصی با یک دستگاه موتورسیکلت برخورد کرده است به نحوی که متأسفانه موتورسیکلت کاملاً زیر اتوبوس قرار گرفته و شعله‌ور شده بود.

وی تصریح کرد: موتورسیکلت مذکور یک راکب و دو ترک‌نشین داشت و هر سه نفر پسران حدوداً 16 تا 17 ساله بودند.

ملکی افزود: خوشبختانه خودروهای عبوری متوجه قضیه شده، راننده اتوبوس را آگاه کرده بودند و سریعاً افراد مذکور را از زیر اتوبوس خارج کردند.

سخنگوی آتش‌نشانی تهران خاطرنشان کرد: در زمان حضور آتش‌نشانان در محل حادثه، این افراد از زیر خودرو خارج و دچار سوختگی شدید شده بودند و عوامل اورژانس برای انتقال آنها مجبور به درخواست بالگرد شدند.

وی با اشاره به حضور یک فروند بالگرد در محل حادثه و انتقال هر سه مصدوم با بالگرد به مراکز درمانی، گفت: شعله باقی‌مانده زیر خودرو نیز توسط آتش‌نشانان اطفا شد.

به گفته ملکی در نهایت محل حادثه برای بررسی علت تحویل عوامل پلیس راهور شد.

آتش‌نشانی , سازمان آتش‌نشانی تهران , آتش‌سوزی , اورژانس ,

آتش‌نشانی , سازمان آتش‌نشانی تهران , آتش‌سوزی , اورژانس ,

آتش‌نشانی , سازمان آتش‌نشانی تهران , آتش‌سوزی , اورژانس ,

آتش‌نشانی , سازمان آتش‌نشانی تهران , آتش‌سوزی , اورژانس ,

انتهای پیام/

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پرطرفدارترین عناوین