کد خبر: ۱۱۶۲۸۶
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۵
رییس سازمان اقتصادی فدارسیون فوتبال گفت: درباره چک شستا حرف نمی‌زنم و این موضوع مربوط به ستاد تحریم است.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، صادق درودگر در خصوص شایعات انحلال سازمان اقتصادی فدراسیون فوتبال اظهار داشت: سازمان اقتصادی هنوز پابرجاست و من رئیس آن هستم. در این خصوص شما اطلاعات دارید و شاید شما رئیس شده باشید.

وی در خصوص ماجرای چک شرکت شستا عنوان کرد: اصلاً درباه این موضوع صحبت نمی‌کنم این موضوع درباره ستاد تحریم است و اطلاعی ندارم، من در فدراسیون فوتبال درآمدزا هستم و نباید در خصوص چک جواب کسی را بدهم و این موضوع به من ربطی ندارد.

وی در خصوص نگرانی‌ها در رابطه با شرایط اقتصادی فدراسیون فوتبال گفت:‌ من برای همه چیز نگران هستم. نگران اقتصاد کشور، کرونا و ... شما نگران چک‌های صدا و سیما باشید. این موضوع به هیچکس کمک نمی‌کند، باید کمک کنیم نکات مثبت جامعه بیشتر شود.

درودگر در خصوص ضرر فدراسیون فوتبال در مورد برگزار نشدن لیگ فوتبال عنوان کرد: ما ضرر می‌کنیم، اگر نیروی انتظامی کار نکند جامعه ضرر می‌کند، اگر مدارس باز نشود، جامعه ضرر می‌کند و همین طور فوتبال اگر راه نیفتد جامعه ضرر می‌کند. ما نمی‌گوییم فوتبال برگزار شود می‌خواهیم نشاط به جامعه باز گردد.

رئیس سازمان اقتصادی فوتبال در رابطه با میزان ضرر فدراسیون از برگزار نشدن لیگ عنوان کرد: برآورد عددی‌مان به اندازه 9 دیدار است که ضرر می‌‌کنیم. حدود 10 درصد ضرر می‌کنیم من مسؤول آن هستم که حرف راست را بزنم و جزء راست نگویم و برای میزان عددی باید با مسؤولین مالی فدراسیون صحبت کنید.

انتهای پیام/

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پرطرفدارترین عناوین