کد خبر: ۱۱۶۹۶۴
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۲
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کاشان خبر داد:
کاشان - رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کاشان گفت: ویژه برنامه ۱۴ و ۱۵ خرداد با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل های بهداشتی در پارک شهید قدیرزاده کاشان برگزار می شود.

غلامعلی عبدالرحیمی در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به فرارسیدن سی و یکمین سالروز درگذشت رهبر کبیر انقلاب اسلامی اظهار داشت: با توجه به شیوع ویروس کرونا برنامه گرامیداشت ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ۱۵ خرداد در یک روز در کاشان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه این برنامه شامگاه چهارشنبه ۱۴ خرداد از ساعت ۲۱:۱۵ دقیقه در پارک شهید قدیرزاده واقع در خیابان امام خمینی (ره) کاشان برگزار می‌شود، ابراز داشت: رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در برگزاری این ویژه برنامه حتماً مدنظر قرار می‌گیرد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهید قدیرزاده را تنها شهید حادثه ۱۵ خرداد استان اصفهان دانست و تصریح کرد: یاد و خاطره شهدای ۱۵ خرداد به خصوص شهید قدیرزاده در این برنامه گرامی داشته می‌شود.

وی با اشاره به برگزاری این ویژه برنامه با حضور اقشار مختلف مردم به خصوص خانواده معظم شهدا و ایثارگران کاشان افزود: سیدجواد ساداتی نژاد نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی سخنران ویژه این برنامه هستند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار