کد خبر: ۱۱۷۷۶۲
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۸
وزارت بهداشت و محیط زیست عراق روز شنبه بالاترین آمار روزانه مبتلایان کرونا در این کشور را به ثبت رسانید. این وزارتخانه با اشاره به اینکه در ۲۴ ساعت گذشته ۳۳ نفر دیگر براثر ابتلا به ویروس جان خود را از دست دادند، افزود: با آمار‌های جدید، شمار کلی مبتلایان عراق به ۱۱۰۹۸ نفر و شمار کلی قربانیان نیز به ۳۱۸ نفر رسیده است. از سوی دیگر و در پی افزایش شدید آمار مبتلایان جدید کرونا درعراق، کمیسیون ملی مبارزه با کرونا در این کشور، مقررات منع آمد و شد سراسری در این کشور را برای یک هفته دیگر تمدید کرد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

وزارت بهداشت و محیط زیست عراق روز شنبه بالاترین آمار روزانه مبتلایان کرونا در این کشور را به ثبت رسانید.

به گزارش شفقنا به نقل از الفرات، این وزارتخانه در بیانیه‌ای اعلام کرد: براساس معیار‌های قطعی تشخیصی، در ۲۴ ساعت گذشته ابتلای ۱۲۵۲ نفر دیگر به ویروس کرونای جدید تایید شد.

این وزارتخانه با اشاره به اینکه در ۲۴ ساعت گذشته ۳۳ نفر دیگر براثر ابتلا به ویروس جان خود را از دست دادند، افزود: با آمار‌های جدید، شمار کلی مبتلایان عراق به ۱۱۰۹۸ نفر و شمار کلی قربانیان نیز به ۳۱۸ نفر رسیده است.

براساس این بیانیه، از این تعداد، ۴۹۰۴ نفر نیز بهبود یافته اند.

بیشترین مبتلایان کرونا در عراق ظرف ۲۴ ساعت گذشته به ترتیب به شهر‌های بغداد با ۶۶۵ مبتلا، بصره با ۱۴۹ مورد، ذی قار با ۸۱ مورد، بابل با ۷۸، و نجف با ۴۸ مورد اختصاص داشته است.

در کربلا نیز ظرف ۲۴ ساعت گذشته ۳۴ نفر دیگر به ویروس کرونا مبتلا شدند.

این اولین بار است که چنین آماری در عراق به ثبت می‌رسد. پیش از این آمار‌های این کشور زیر هزار نفر بود.

تمدید ممنوعیت تردد سراسری تا یک هفته دیگر

از سوی دیگر و در پی افزایش شدید آمار مبتلایان جدید کرونا درعراق، کمیسیون ملی مبارزه با کرونا در این کشور، مقررات منع آمد و شد سراسری در این کشور را برای یک هفته دیگر تمدید کرد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار