کد خبر: ۱۱۷۷۶۹
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۸
مدیرکل راه و شهرسازی زنجان:
زنجان-مدیرکل راه و شهرسازی زنجان،گفت:سهم استان زنجان از طرح ملی اقدام مسکن بیش از ۱۳ هزار و ۵۵۰ واحد است و ساخت بیش از ۱۵ هزار واحد مسکن طرح ملی آغاز شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، مسعود بیات منش شامگاه شنبه در جلسه ویژه شورای مسکن در محل استانداری زنجان، گفت: اجرای طرح ملی اقدام مسکن یک اقدام بسیار طلایی برای تولید مسکن برای دهک‌های متوسط جامعه است.

وی اظهار کرد: تولید مسکن در استان زنجان به تبع تولید اشتغال و اقتصاد استان را هم به دنبال دارد.

مدیرکل راه و شهرسازی زنجان، به پروژه ۸۰۰ واحد ملی اقدام مسکن در کوی نصر شهر زنجان اشاره کرد و یاد آور شد:  این واحدهای مسکونی توسط ستاد اجرایی امام اجرا می‌شود و پیمانکار این طرح هم شرکت جهاد نصر است.

بیات منش تاکید کرد: این پروژه در زمینی به مساحت بیش از ۷۲ هزار متر مربع ساخته می‌شود و ۱۰۰ قطعه ۳۵۰ متری است که ۵۰ درصد زمین‌ها به معابر و فضاهای سبز و خدمات اختصاص یافته است.

وی افزود: هدف دولت تامین مسکن برای اقشار مختلف جامعه است و افرادی که واجد شرایط باشند می‌توانند از تسهیلات طرح ملی اقدام مسکن استفاده کنند.

مدیرکل راه و شهرسازی زنجان،  با بیان اینکه سهم استان از طرح ملی اقدام مسکن بیش از ۱۳ هزار و ۵۵۰ واحد است، گفت: ساخت بیش از ۱۵ هزار واحد مسکن طرح ملی در استان آغاز شده است.

بیات منش با بیان اینکه اجرای این طرح در استان به صورت حمایتی و مشارکتی است، ابراز کرد: در این میان بیش از دو هزار نفر از افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی استان زنجان برای اجرای این طرح شناسایی شدند.

وی گفت: در شهر زنجان ۶۷۰ واحد مسکن برای افراد تحت پوشش در شهر زنجان اختصاص یافته و در سایر شهرستانها هم باید برای افراد تحت پوشش مسکن و زمین اختصاص یابد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار