کد خبر: ۱۲۰۹۸۳
تاریخ انتشار: ۰۸ تير ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۲
گروه استان‌ها- سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو گفت: چند اتفاق رخ داد که به زعم ما باید به نفع ما سوت زده می‌شد؛ هر سوتی که زده می‌شد بازیکنان ما زیاد به این مسئله می‌پرداختند و ما باید تمرین کنیم که تمرکز داشته باشیم و باید گل‌های بیشتری می‌زدیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس، مجتبی سرآسیابی امشب در نشست‌خبری پایان دیدار با ذوب آهن اصفهان اظهار داشت: قبل از بازی گفتم قطعا بازی سختی مقابل یک تیم سختکوش و تاکتیکی و پرمهره داریم، فوتبال قشنگی را ذوب آهن بازی کرد؛ فوتبال زیبایی را دو تیم اجرا کردند و اینکه تنها در 20 دقیقه‌ای که ما شرایط‌مان درگیر مسائل داوری شد مقداری از بازی خارج شدیم و این اتفاق نباید رخ دهد.

وی گفت: از این عدم تمرکز ضربه خوردیم بین دو نیمه با بچه‌ها صحبت کردیم و در نیمه دوم فوتبال بهتری را شاهد بودیم؛ ختم به سه امتیاز شد اما انصافا ذوب آهن حریف سرسختی بود.

سرمربی شهر خودرو گفت: چند اتفاق رخ داد که به زعم ما باید به نفع ما سوت زده می‌شد؛ هر سوتی که زده می‌شد بازیکنان ما زیاد به این مسئله می‌پرداختند و ما باید تمرین کنیم که تمرکز داشته باشیم و باید گل‌های بیشتری می‌زدیم.

وی در مورد استفاده از منصوری در خط دفاع گفت: مرتضی نخستین بازی‌اش در این پست بود و جزو جوانان خوب این استان و سرمایه این تیم و استان است؛ در شرایطی که از دو بازیکن خود محروم بودیم کیفیت خوبی داشت؛ منصوری با توجه به کم تجربگی در این بازی سنگین و روبه‌روی این تیم خوب عملکرد قابل قبولی داشت.

سرآسیایی افزود: رحمتی تمام‌شدنی نیست؛ در آخر نیز باید عنوان کنم در این بازی زیبا جای تماشاگران خالی بود و دوست داشتیم اتفاقی خوب رقم می‌خورد.

انتهای پیام/281/ ز

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار