کد خبر: ۱۲۰۹۹۵
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰

به گزارش همشهری آنلاین الهیار صیادمنش ستاره فصل قبل استقلال که در  زمان مدیریت امیرحسین فتحی به لیگ ترکیه و  گالاتاسرای ترانسفر شد در اولین فصل حضورش در این تیم نتوانست توانایی های خود را به نمایش بگذارد. موضوعی که باعث شد تا گالاتاسرای او را به شکل قرضی منتقل کند.

همه این ماجراها باعث شد تا خبرهایی مبنی بر بازگشتش به لیگ برتر ایران و استقلال دوباره مطرح شود.

صیادمنش اما در ویدیویی که منتشر کرده نسبت به این ماجراها واکنش نشان داده است: «از تمام کسانی که تولدم را تبریک گفتند بی‌نهایت تشکر می‌کنم، از پیام‌های شما کلی انرژی گرفتم. از روزی که به فنرباغچه آمدم طبیعی است وقتی بازیکن به یک سطح بالاتر می‌آید یکی دو سال زمان می‌برد تا با شرایط وفق پیدا کند. من هم از این قانون جدا نیستم و در این شرایط خیلی خبرها منتشرشده است که این بازیکن، بازیکن خوبی نیست و من را نمی‌خواهند و شرایط خوبی ندارم و در فکر بازگشت به ایران هستم. خیلی از رسانه‌ها با احساسات هواداران بازی می‌کردند برای جذب ممبر و دیده شدن، خیلی خبرهای کذب منتشرشده است که این بازیکن قرار است برگردد و می‌خواهند من را از فنرباغچه بیرون کنند.»

او در خصوص اینکه برخی رسانه‌های از او نقل قول کرده‌اند که تصمیم به بازگشت به ایران را دارد گفت:

«من در این مدت هرگز حرفی نزدم و نخواستم با احساسات هواداران بازی کنم. هرگز هیچ اظهارنظری در مورد بازگشت یا شرایطم انجام ندادم و هرچه از قول من منتشر شد دروغ بود.

فنرباغچه باشگاه بزرگی است که بازیکنان سطح اول دنیا در آن بازی می‌کنند. طبیعی است یک یا دو سال زمان می‌برد تا با شرایط وفق پیدا کنم. اینکه بازی نمی‌کنم دلیل نمی‌شود از شرایط بدنی خوبم عقب‌مانده باشم، تمرینات خیلی خوبی انجام می‌دهم و بدنم خیلی آماده است. هر زمان به من بازی برسد شک نکنید که خودم را نشان می‌دهم و در این موردتردید ندارم. من می‌خواستم توضیحاتی بدهم تا مردم در جریان اخبار کذبی که در مورد من می‌گویند باشند.»

به این ترتیب باید دید استقلال در پایان فصل موفق به جذب مهاجمان پرمشتری خود خواهد شد یا نه. در صورتی که این اتفاق نیفتد آبیها برای تقویت خط حمله خود باید به دنبال مهاجم دیگری باشند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار