کد خبر: ۱۲۱۱۴۸
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۸
مشاور استاندار کرمان:
کرمان - مشاور استاندار کرمان اعمال محدودیت‌های کرونایی جدید در استان کرمان را تکذیب کرد و گفت: فقط استفاده از ماسک در مکان های پرازدحام مانند بانک ها اجباری شده است.

خبرگزاری مهر - گروه استان‌ها؛ از روز گذشته پیامی با مضمون «محدودیت‌های جدید در استان کرمان با دستور استاندار از فردا ۱۰ تیر» در فضای مجازی در حال انتشار است.

لغو مراسم عروسی و ختم و عزا به مدت یک ماه، تعطیلی بازارهای بزرگ به مدت یک هفته، استفاده اجباری از ماسک در وسایل حمل و نقل عمومی و برخورد با متخلفان، تعطیلی پارک‌ها و بوستان‌ها و مکان‌های تجمع و پاساژها، لغو مسافرت‌های غیر ضروری از جمله مطالبی است که در این پیام ذکر شده است که صحت آن از سوی مسئولان تکذیب شد.

برای بررسی صحت این پیام با مشاور استاندار کرمان در امور رسانه و روابط عمومی گفتگو کردیم. عباس تقی‌زاده با تکذیب اعمال محدودیت‌های جدید در استان کرمان از قول استاندار بیان داشت: استاندار کرمان به دلیل ابتلاء به کرونا در قرنطینه خانگی به سر می‌برند و این مطالب از قول او شایعه است.

وی ادامه داد: هر موضوعی که در ستاد استانی کرونا مصوب شود توسط رسانه‌ها به اطلاع مردم خواهد رسید.

مشاور استاندار کرمان در امور رسانه و روابط عمومی گفت: در آخرین ستاد استانی مقابله با کرونا مصوب شد از ۱۵ تیرماه افراد باید در مجامع عمومی، بانک‌ها، ادارات و برخی اصناف که مراجعات در آن‌ها زیاد است از ماسک استفاده کنند و رعایت این مساله اجباری است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار