کد خبر: ۱۲۱۳۱۰
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۹ - ۰۱:۱۸
پیکار با کرونا ادامه دارد؛
سنندج - محمد خورند از پرستاران شاغل در شهرستان مریوان به عنوان سومین شهید مدافع سلامت استان کردستان جان خود را تقدیم مقابله با ویروس کرونا کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، در حالی که شیوع ویروس کرونا در استان کردستان روزبه‌روز بیشتر می‌شود امروز سه شنبه محمد خورند سومین شهید مدافع سلامت استان کردستان لقب گرفت.

شهید محمد خورند که در بیمارستان بوعلی شهر مریوان فعالیت می‌کرد امروز سه شنبه در پیکار با ویروس کرونا و خدمتگزاری به بیماران این ویروس منحوس جان خود را از دست داد و سومین شهید مدافع سلامت استان کردستان لقب گرفت.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن تایید خبر شهادت سومین شهید مدافع سلامت استان کردستان، گفت: در سایه تلاش ایثار و فداکاری های کادر بهداشت و درمان اقدامات و فعالیت‌های بسیار خوبی در راستای مقابله با ویروس کرونا در استان کردستان صورت گرفته است.

فرزین رضایی ادامه داد: از بدو شروع ویروس کرونا در استان کردستان تاکنون کادر بهداشت و درمان این استان با جانفشانی و ایثارگری خود در صف مقدم مبارزه با این ویروس منحوس حضور دارند.

پیش از این محمد یار احمدی و خلیل احمدی دو پرستار دیگر شاغل در بیمارستان های سقز و سنندج به عنوان دو شهید مدافع سلامت استان کردستان جان خود را تقدیم کرده بودند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار