کد خبر: ۱۲۱۳۳۰
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۹ - ۰۱:۱۹
رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان سمنان گفت:‌ شورای ائتلاف نیروهای انقلاب دخالتی در کار نمایندگان مجلس نخواهد داشت؛ اما مشاوره‌های لازم به آنها ارائه می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان، حجت‌الاسلام مرتضی مطیعی در دیدار اردشیر مطهری، نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس با اعضای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان سمنان اظهار کرد: شورای ائتلاف نیروهای انقلاب دخالتی در کار نمایندگان مجلس نخواهد داشت؛ اما مشاوره‌های لازم به آنها ارائه می‌شود و اصل مشورت در امور شورای ائتلاف از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

وی با اشاره به دو رویکرد استانی و شهرستانی و ملی نمایندگان مجلس گفت: امیدواریم رویه‌ها مثل گذشته نباشد و با تشریک مساعی، کارها به‌خوبی در هر دو حوزه پیش رود.

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان سمنان توصیه کرد: رقابت‌های انتخاباتی دیگر تمام شده است و امروز باید رفاقت‌ها بین همه مؤثران شهرستان‌ها بیش از گذشته باشد و امیدواری خوبی که در مردم و نیروهای انقلابی امروز ایجاد شده است، هر روز بیش از گذشته تقویت شود.

مطیعی اضافه کرد: حضور در مجامع مختلف مردمی باید از سوی نمایندگان مجلس تقویت شود و شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان سمنان نیز همواره به ابعاد مشورتی، مطالبه‌گری و نظارتی خود ادامه خواهد داد.

تفاهم و وحدت خوبی بین نمایندگان استان سمنان دیده می‌شود

همت هادیان، دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان سمنان نیز در این نشست بیان کرد: تشکیل مجلس انقلابی و کارآمد با هدف وحدت و انسجام فکری و عملی بین نیروهای انقلاب اسلامی یکی از مهم‌ترین اقداماتی بود که رقم خورد.

وی افزود: امروز باید تلاش شود تا گفتمان امام و رهبری به‌خصوص در حوزه جوانان ترویج یابد.

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان سمنان با تأکید بر لزوم توجه به ارتباط و تعامل دوسویه بین نمایندگان مجلس و نیروهای انقلابی افزود: امیدواریم شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان سمنان بتواند نشست‌های فصلی و استانی را با نمایندگان مجلس در موضوعات مختلف برگزار کرده و مشکلات و مطالبات مردمی را به نمایندگان خانه ملت منعکس کند و در عین حال، راهبردهای رفع این مشکلات را نیز ارائه دهد.

هادیان، حمایت و کمک به نمایندگان، مطالبه‌گری و مراقبت و تلاش برای رفع مشکلات مردم را از مهم‌ترین محورهای کاری شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان سمنان در ادامه راه دانست.

وی گفت: تفاهم و وحدت خوبی که امروز بین نمایندگان به‌صورت عملی دیده می‌شود، همچنان باید ادامه یابد و همه نمایندگان استان سمنان برای رفع مشکلات این استان و رشد و توسعه هر چه بیشتر آن گام بردارند.

در این نشست، اعضای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان سمنان به بیان نظرات و دیدگاه‌های خود در بخش‌های مختلف پرداختند و اولویت‌های اساسی کشور و استان مورد بررسی قرار گرفت.

انتهای پیام/2249/م/

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار