کد خبر: ۱۲۱۳۳۹
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۹ - ۰۱:۱۹
استاندار آذربایجان غربی با بیان اینکه ۱۱ شهرستان در وضعیت قرمز هستند، گفت: با تداوم روند فعلی شیوع کرونا، محدودیتهای جدیدی اجرا می شود.
صراط:

محمد مهدی شهریاری در برنامه زنده تلویزیونی" تیتر" با تاکید بر اینکه محدودیت های دو هفته ای برای برخی صنوف از این هفته اجرا شده است، اظهار داشت: با تداوم روند فعلی شیوع کرونا از ستاد ملی کرونا درخواست داشتیم تا با محدودیت های جدید در برخی دیگر از صنوف موافقت کند.

وی با بیان اینکه با وجود هشدارهای لازم متاسفانه برخی از مردم نسبت به رعایت دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی کم توجه هستند، افزود: شرایط آب و هوایی استان برای پذیرش مسافران و حضور در بازارهای مرزی و نیز رعایت نکردن دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی و عادی انگاری از سوی مردم و برخی مسئولین باعث افزایش تعداد مبتلایان به کرونا شده است.

استاندار آذربایجان غربی گفت: ۱۱ شهرستان استان شامل ارومیه،خوی، مهاباد، بوکان،میاندوآب، سردست، سلماس، اشنویه، تکاب و پیرانشهر، نقده در وضعیت قرمز هستند.

شهریاری وضعیت چالدران، شوط و ماکو را نارنجی و شاهین دژ، پلدشت و چایپاره را زرد عنوان کرد و گفت: استفاده از ماسک در ادارات، بانک ها و مراکز تجمعی اجباری شده است.

وی ابراز امیدواری کرد با همکاری مردم هر چه زودتر بر بیماری کرونا فائق بیاییم.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار