کد خبر: ۱۲۲۶۵۰
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۶
گروه استان‌ها-شهردار مشهد در پستی اینستاگرامی درباره اقدامات شهرداری مشهد برای محدوده تاریخی توس و آرامگاه حکیم ابوالقاسم فردوسی توضحیاتی داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس،  محمدرضا کلایی در پستی اینستاگرامی درباره اقدامات شهرداری مشهد برای محدوده تاریخی توس و آرامگاه حکیم ابوالقاسم فردوسی توضحیاتی داد.

متن پیام اینستاگرام شهردار مشهد بدین شرح است: امروز عملیات اجرایی راه اتصال به بنای باستانی کهن‌دژ در جلوخان آرامگاه فردوسی شروع شد.

تا پیش از روی کار آمدن مدیریت شهری پنجم مشهد نگاه ویژه‌ای به این منطقه نه از سوی دولت و نه از سوی مدیران شهری رخ نداد؛ اما در طول سه سال گذشته تلاش‌های فراوانی انجام شد.

حدود 9هکتار در سه فاز عمرانی با هزینه بالغ بر 30 میلیارد تومان بهسازی و فضاسازی شد و بیش از 35هزار متر مربع سنگفرش و فضای سبز ایجاد شد، البته که هنوز به شخصه از وضعیت فضای سبز در بولوار شاهنامه و جلوخان رضایت ندارم.

امیدوارم به زودی از شر این کرونا راحت بشیم و بتونیم از این فضای عالی آماده شده در توس و در کنار آرامگاه حکیم فردوسی لذت ببریم و امیدوارتر به این‌که کمتر از پنج ماه دیگه با شما همشهریان خوبم از راه اتصال به کهند‌دژ و اتفاقات نو در راه تبدیل آرامگاه به پردیس صحبت کنم.

انتهای پیام/282/ ع

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار