کد خبر: ۱۲۲۶۶۶
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۷
در هفته بیست و چهارم لیگ برتر تیم پرسپولیس با پیروزی مقابل ماشین سازی تبریز همچنان تک و تنها در صدر جدول ایستاده است.

به گزارش فارس، در اولین مسابقه از هفته بیست و چهارم لیگ برتر تیم ماشین سازی تبریز از ساعت 20:15 در ورزشگاه شهید قاسم سلیمانی به مصافپرسپولیس رفت که  مسابقه با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس به پایان رسید.

پرسپولیس در حالیکه در تبریز فقط 6 بازیکن روی نیمکت ذخیره داشت و بازیکنانی مثل وحید امیری، محمد انصاری، محمد نادری، امید عالیشاه و محسن ربیع‌خواه را به دلیل مصدومیت نداشت توانست ماشین سازی تبریز را شکست بدهد و با 56 امتیاز تک و تنها در صدر جدول باقی ماند. اختلاف سرخپوشان با سپاهان به 16 امتیاز رسید. این پنجمین برد متوالی شاگردان گل‌محمدی بود. سرخپوشان فقط مقابل استقلال با نتیجه مساوی 2 بر 2 متوقف شدند.

ماشین سازی هم پنجمین شکست متوالی خود را متحمل شد تا با 24 امتیاز در رده دهم جدول قرار بگیرد اما این تیم هم کم کم به جمع تیم‌های فانوس بدست و در خطر سقوط نزدیک می شود.

داور: رضا کرمانشاهی 

کمک داوران: مهدی عالیقدر – مهدی شفیعی

کارت زرد: شاهین ثاقبی، فردین عابدینی (ماشین سازی تبریز) 

کارت قرمز:شاهین ثاقبی( دقیقه 90) ماشین سازی تبریز

گل:مهدی ترابی( دقیقه 85- پنالتی) برای پرسپولیس

ترکیب ماشین سازی تبریز: حامد لک، شاهین ثاقبی، بابک مرادی( از دقیقه 60 اتابک زارعی)، شاهین توکلی، علی آل کثیر،مسیح زاهدی، سید محمد خرم الحسینی (از دقیقه 56 قائم اسلامی‌خواه)، عزیز معبودی، میلاد نوری، ادواردو دوس سانتوس و محمد قادری (دقیقه 70 فرید بهزاد کریمی)

سرمربی: رضا مهاجری

ترکیب پرسپولیس: بوژیدار رادوشویچ، شجاع خلیل زاده , سید جلال حسینی، بشار رسن، محمد حسین کنعانی زادگان، احمد نوراللهی، مهدی ترابی، مهدی شیری، سعید حسین پور (از دقیقه 80 مهدی عبدی)، علی علیپور (از دقیقه 90+2 امیر روستایی) و سیامک نعمتی

سرمربی: یحیی گل‌محمدی

اتفاقات مهم بازی:

دقیقه 5: اولین کرنر مسابقه را ماشین سازی روی دروازه پرسپولیس زد که رادوشوویچ دروازه‌بان پرسپولیس توپ را مهار کرد.

دقیقه 10: سیامک نعمتی پا به توپ وارد محوطه جریمه شد اما نتوانست از این فرصت استفاده کند. یحیی گل‌محمدی در این صحنه به تصمیم داور معترض شد و معتقد بود توپ به کرنر رفته است.

دقیقه 12: مهدی ترابی این مرتبه از جناح چپ پا به توپ وارد محوطه جریمه ماشین سازی شد و شوت او با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 17: سعید حسین پور از راه دور شوت زد که حامد لک دروازه‌بان ماشین سازی توپ را به خوبی مهار کرد.

دقیقه 20: ضربه کاشته پرسپولیس از جناح راست محوطه جریمه ماشین سازی را مهدی ترابی به داخل محوطه جریمه فرستاد که مدافعان خیلی راحت توپ را دفع کردند.

دقیقه 24: اولین کرنر پرسپولیس را ترابی زد که مدافعان ماشین سازی توپ را دفع کردند.

دقیقه 27: رادوشوویچ درواز‌ه‌بان پرسپولیس توپ ارسالی بازیکنان ماشین سازی را به خوبی مهار کرد.

دقیقه 30: شوت علی علیپور از کنار دروازه ماشین سازی تبریز به بیرون رفت. بعد از این صحنه بشار رسن با یکی از بازیکنان ماشین‌سازی درگیری پیدا کرد.

دقیقه 33: پاس خوب بشار رسن در محوطه جریمه ماشین سازی به علیپور رسید اما لک دروازه‌بان حریف زودتر از علیپور توپ را مهار کرد.

دقیقه 42: بشار رسن با استفاده از اشتباه مدافع ماشین سازی صاحب توپ شد و شوت او از داخل محوطه جریمه با اختلاف کمی از کنار دروازه‌ به بیرون رفت.

دقیقه 45: سعید حسین‌پور فرصت عالی گلزنی را از دست داد و شوت بی دقت او از داخل محوطه جریمه به بالای دروازه ماشین رفت.

دقیقه 3+45: ضربه کاشته ماشین سازی با اختلاف کمی از کنار دروازه پرسپولیس به بیرون رفت.

نیمه دوم:

دقیقه 53: ترابی ضربه کرنر پرسپولیس را روی دروازه به صورت کوتاه زد که توپ بعد از چند رفت و برگشت در نهایت به حامد لک دروازه‌بان ماشین سازی رسید.

دقیقه 56: شوت بابک مرادی با اختلاف زیادی از کنار دروازه پرسپولیس به بیرون رفت.

دقیقه 57: سیامک نعمتی فرصت عالی گلزنی را از دست داد و شوت او بعد از برخورد به مدافع ماشین سازی به کرنر رفت و این ضربه کرنر هم حاصلی برای سرخپوشان نداشت.

دقیقه 66: شوت بشار رسن از داخل محوطه جریمه را حامد لک دروازه‌بان ماشین سازی دفع کرد.

دقیقه 67: بشار رسن بار دیگر یک موقعیت گلزنی خلق کرد که پاس او در محوطه شش قدم به سیامک نعمتی رسید اما مدافع ماشین سازی توپ را دفع کرد و ضربه کرنر هم حاصلی برای سرخپوشان نداشت.

دقیقه 78: شوت شاهین ثاقبی از راه دور را دروازه‌بان پرسپولیس به راحتی مهار کرد.

دقیقه 84: اتابک زارعی روی علیپور مهاجم پرسپولیس مرتکب خطای پنالتی شد که این ضربه را مهدی ترابی برخلاف جهت شیرجه حامد لک تبدیل به گل اول بازی کرد.

دقیقه 86 : بازیکنان ماشین سازی در موقعیت آفساید دروازه‌ پرسپولیس را باز کردند.

دقیقه 89: شاهین ثاقبی به دلیل اعتراض و درگیری با بازیکن پرسپولیس، کارت زرد دوم را گرفت و از میدان اخراج شد.

دقیقه 90: مهدی عبدی یک فرصت گلزنی را از دست داد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار