کد خبر: ۱۲۲۶۷۹
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۷
ارتش سوریه با دفع حمله سنگین گروه‌های تروریستی وابسته به «جبهه النصره» به شمال استان «اللاذقیه» در شمال غرب سوریه آنها را متحمل تلفات سنگین جانی و تجهیزاتی کردند.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، واحدهایی از ارتش سوریه که در شمال استان «اللاذقیه» مستقر هستند، امروز یک حمله گسترده گروه‌های تروریستی را به برخی مواضع نظامی در شمال شهرک الربیعه دفع کرده و آنها را متحمل تلفات سنگین جانی و تجهیزاتی کردند.

خبرگزاری رسمی سوریه(سانا) به نقل از یک مقام نظامی این کشور خبر داد:« حوالی ساعت نُه صبح امروز جمعه برخی گروه‌های تروریستی تحت حمایت نظام ترکیه دست به حمله گسترده‌ای به برخی مواضع نظامی ما در شمال شهرک الربیعه در شمال استان اللاذقیه زدند که در آن انواع مختلف سلاح های سبک و متوسط و  گلوله های خمپاره به کار گرفته بودند».

این منبع گفت: «نیروهای فعال ما در منطقه این حمله را دفع و تروریست‌ها را متحمل تلفات سنگین جانی و تسلیحاتی کردند بدون اینکه خسارت به صفوف نیروهای خودمان وارد شود».

در شمل استان اللاذقیه گروه‌هایی تروریستی مستقر هستند که بیشترشان به گروهک جبهه النصره وابستگی دارند و حمایت نظامی و لجستیک از ترکیه دریافت می‌کنند. آنها بارها روستاها و شهرک‌های امن همجوار و برخی مواضع نظامی در منطقه را هدف حملات خمپاره‌ای قرار داده‌اند.

انتهای پیام/.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار