کد خبر: ۱۲۲۸۷۳
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۸
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
فاطمه زرین آمیزی، درباره زمان توزیع کارت ورود به جلسه آزمون دکتری افزود: کارت شرکت در این آزمون برای همه داوطلبان ازدوشنبه، ۲۳ تیر برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد.

سخنگوی سازمان سنجش افزود: داوطلبان تا ساعت ۲۴ چهارشنبه، ۲۵ تیر فرصت دارند، به تهیه کارت اقدام کنند.

وی اضافه کرد: داوطلبان متقاضی شرکت در این آزمون، برای پرینت کارت ورود به جلسه باید در تاریخ تعیین شده به سایت سازمان مراجعه و با وارد کردن اطلاعات خود شامل نام و نام خانوادگی، کد ملی، تاریخ تولد و یا وارد کردن اطلاعات ثبت‌نامی شامل شماره پرونده و کد پیگیری، از کارت ورود به جلسه پرینت تهیه کنند.

سخنگوی سازمان سنجش با بیان اینکه تاریخ، نشانی و حوزه امتحانی بر روی کارت شرکت در آزمون درج شده است، اضافه کرد: برای شرکت در جلسه آزمون، همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و همچنین اصل کارت ملی یا اصل شناسنامه عکس دار و ارائه آن الزامی است.

زرین آمیزی ادامه داد: چنانچه داوطلبی در کارت ورود به جلسه و اطلاعات ثبت نامی خود مغایرتی را مشاهده کرد می‌تواند به باجه‌های رفع نقص مراجعه کند. داوطلبان باید صبح روز‌های سه‌شنبه و چهارشنبه (۲۴ و ۲۵ تیر) از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۲:۰۰ و بعد از ظهر از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۱۸:۰۰ به حوزه‌های رفع نقص کارت مراجعه کنند.

سخنگوی سازمان سنجش گفت: بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده آزمون ورودی دوره دکتری «Ph.D» نیمه متمرکز سال ۹۹ از ساعت ۸:۰۰ صبح روز پنج شنبه، ۲۶ تیر در ۶۰ شهرستان کشور برگزار خواهد شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار