کد خبر: ۱۲۲۸۹۶
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۹
نماینده مردم دشتستان در مجلس گفت: ‌دولت در این یک سال باقیمانده دیگر منتظر کرم غرب نماند و با تحقق بیانیه گام دوم انقلاب توان و فکر جوانان ایرانی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ جایگزین مذاکره‌های بی‌حاصل کند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، ابراهیم رضایی در نطق میان دستور خود در نشست علنی امروز مجلس (یکشنبه 22 تیر 99) گفت: انقلاب اسلامی به عنوان علمدار حق طلبی و عدالت خواهی در دنیا امروز در مراحل نهایی مواجهه با اردوگاه ظلم به سرکردگی آمریکاست و امید می‌رود که با تداوم رشادت‌های فرزندان انقلاب اسلامی و همرزمان سردار دل‌ها در جبهه مقاومت در آینده نزدیک شاهد تحقق وعده سابق رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر شکست غرب و نابودی صهیونیسم باشیم.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: دور نیست آن روز که جنایتکاران آمریکایی و صهیونیست‌ها و سعودی‌های آدم‌کش و کودک کش به سزای اعمال وحشیانه خود برسند. یقینا صهیونیست ها و آمریکایی‌ها به خاطر توطئه‌هایشان در خارج و داخل خاک ایران پاسخی قاطع خواهند گرفت.

وی افزود: علت حل نشدن بسیاری از مسائل و مشکلات مردم به خصوص در حوزه اقتصادی و معیشتی به خاطر عدم حاکمیت فرهنگ انقلابی و بسیجی در برنامه ریزی‌ها و سیاست‌گذاری‌های اجرایی است.

رضایی خاطرنشان کرد: به عبارت دیگر مشکل ما با دولت ناکارآمد فعلی نه به خاطر نام‌ها و مقام‌ها بلکه به خاطر تفکر حاکم بر آن است که موجب پدید آمدن وضع موجود شده است.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: دلار 23 هزار تومانی محصول عملکرد دولتی است که قرار بود با برجامش قیمت دلار را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به هزار تومان برساند. سکه 11 میلیونی نتیجه «امضای کری تضمین است»، بود.

وی افزود: گرانی‌های لحظه‌ای کشور معلول نادیده گرفتن شروط ۹ گانه رهبر معظم انقلاب اسلامی در برجام و اعتماد کردن به دشمنان ملت ایران است. مسبب گرانی سرسام‌آور خودرو و مسکن دولت لیبرالی است که سال‌ها کشور را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ معطل توافق بی حاصل با غرب کرد و از ظرفیت‌های عظیم داخلی و توانمندی‌های جوانان و نخبگان ایرانی غفلت کرد.

رضایی اضافه کرد: دولتی که کلید حل مشکلات کشور را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در نیویورک و واشنگتن و ژنو جستجو می‌کرد و نمی‌دانست و یا نمی‌خواست بداند که هیچ ملتی بدون اتکا به خود نتوانسته به پیشرفت برسد.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در اینجا لازم به تأکید است که دستگاه دیپلماسی برنامه خود را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در خصوص انتخابات آمریکا بر مبنای بدبینانه‌ترین سناریو طراحی کند.

وی افزود: غرب گرایان که برای امضای برجام و نابودی صنعت هسته‌ای در ازای تقریبا هیچ پایکوبی می‌کردند و در ادامه با عملیات روانی و جعل دوقطبی‌های کاذب به ترور نهادها و شخصیت‌های ارزشمندی همچون سپاه پاسداران و آیت‌الله رئیسی پرداختند، باید امروز پاسخگوی خالی تر شدن سفره مردم و بیکاری جوانان و حل نشدن مشکلات کشور باشند.

رضایی خاطرنشان کرد: ما فرزندان انقلاب با آزادی مخالف نیستیم، ما با اختلاس مخالفیم. ما با مذاکره مخالف نیستیم، با تحقیر ایرانی و خسارت محض مخالفیم. ما با اینترنت مخالف نیستیم، ما با پارتی بازی و تبعیض و رشوه مخالفیم. با بیکاری و فقر مخالفیم. ما طرفدار انسداد نیستیم، بلکه حامی محرومان و مستضعفان هستیم.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ما با آزادی مخالف نیستیم، ما با بی بندوباری و چپاول مخالفیم، ‌با فریدونیسم و فامیل بازی و رانت خواری و وعده‌های پوشالی مخالفیم. با (ب ـ ز)ها چه در اوین و چه در نفت مخالفیم.

وی افزود: آقای روحانی! یادتان هست به مردم وعده دادید خیالشان از بابت دلار راحت باشد، یادتان هست که وعده رفع همه تحریم‌ها و وعده فروش نفت و بازگشت پول‌های بلوکه شده را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ دادید، یادتان هست که گفتید چنان رونق اقتصادی ایجاد می‌کنیم که مردم به یارانه نیاز نداشته باشند.

رضایی خاطرنشان کرد: انتظار می‌رود که دولت در این یک سال باقیمانده دیگر منتظر کرم غرب نماند و با تحقق بیانیه گام دوم انقلاب توان و فکر جوانان ایرانی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ جایگزین مذاکره‌های بی حاصل کند و به بهانه سال آخر بودن وقت کشی نکند.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: از مجلس انتظار می‌رود که در اولین گام به مطالبه شفافیت ملت انقلابی ایران پاسخی در خور دهد و عزم خود را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ برای مبارزه بی امان با فساد به خصوص فساد اقتصادی جزم کند و بر حل مشکلات معیشتی و تمرکز در حوزه فرهنگ متمرکز شود.

وی افزود: از دولت می‌خواهم تا برای مقابله با کرونا در استان بوشهر که در وضعیت قرمز قرار دارد با همه امکانات وارد عمل شود و ضمن تمرکززدایی و دادن اختیارات برای تصمیم‌گیری درست به مرکز استان جلوی فاجعه‌ای که در پیش است را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بگیرد.

رضایی در پایان با اشاره به دیگر مشکلات حوزه انتخابیه خود در بخش‌های مختلف همچون اشتغال و... از مسؤولان خواستار رسیدگی به این مشکلات و حل آنها شد.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار