کد خبر: ۱۲۶۲۰۳
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۸
رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: طی روزهای آتی حداکثر دما در نقاط مختلف استان به 43 درجه خواهد رسید.

محمدرضا قاضی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان صاف در برخی ساعات وزش باد شدید و گرد و خاک محلی است.

وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم 25 درجه و 43 درجه است، ادامه داد : امروز جهت وزش باد در قم شمالی و با حداکثر سرعت 65 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان شرقی و با حداکثر سرعت 60 کیلومتر بر ساعت خواهد بود. حداقل و حداکثر دما در قم 23 درجه و 39 درجه است، فردا آب و هوای استان صاف تا کمی ابری در برخی ساعات وزش باد و گرد و خاک است.

قاضی با بیان اینکه در روز چهارشنبه آسمان استان قم صاف است، گفت: در آن روز در برخی ساعات شاهد وزش باد نسبتا شدید و گرد و غبار در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز چهارشنبه جهت وزش باد در استان قم شرقی و با حداکثر 55 کیلومتر بر ساعت است، در این روز حداقل و حداکثر دمای استان 25 درجه و 39 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب 25 درجه و 43 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 25 کیلومتر بر ساعت با جهت شرقی در این شهر بودیم.

قاضی خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرم ترین نقاط استان قم به ترتیب منطقه دستجرد با 25 درجه و منطقه فدک با 43 درجه بود.

انتهای پیام/78004

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار