کد خبر: ۱۲۶۲۲۰
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۹
دریادار خانزادی:
فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: برکت خون شهدا، جمهوری اسلامی ایران را به یکی از قدرت های بلامنازع در منطقه و جهان تبدیل کرده است

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی نیروی دریایی ارتش، امیر دریادار خانزادی و حجت الاسلام مظفری نژاد صبح امروز با حضور در شهرستان کنارک بهمراه فرماندار و امام جمعه این شهرستان  با خانواده مهناوییکم شهید آرش پاکدل دیدار و  گفتگو کرد.

دریادار خانزادی گفت: خانواده های معظم شهدا و ایثارگران سرمایه های ارزشمند این نظام هستند و وجود آنها موجب افتخار نظام است.

وی افزود: برکت خون شهدا عامل اقتدار نظام و تبدیل شدن جمهوری اسلامی ایران به یکی از قدرت های بلامنازع منطقه و جهان است.

فرمانده نیروی دریایی تصریح کرد: ما همواره درس معرفت، مقاومت، ایستادگی و فداکاری را از خانواده‌های شهدا آموخته‌ایم و هدف از حضور امروز در جمع خانواده این شهید ابراز همدردی و در کنار آن‌ها بودن است. 

دریادار خانزادی ادامه داد: از اینکه به برکت انقلاب اسلامی و در این برهه زمانی، فرزندانی حماسه آفرین، فهمیده و متکی به آموزه‌های دینی تربیت یافته‌اند خوشحالیم که ما همه این خصوصیات را در شهید آرش پاکدل مشاهده کردیم.

وی گفت: انچه که طی یک ماه گذشته در ملاقات و دیدار با خانواده‌های معظم شهدا حادثه شناور کنارک آموختم همین عزت و از خودگذشتگی بود که نه فقط در گفتار، بلکه در کردار آن عزیزان مشاهده شد که برای خود بنده آموزنده بود.

فرمانده نیروی دریایی ارتش با بیان خاطره‌ایی از خانواده شهید کاظمی از شهدای حادثه کنارک، گفت: آن شهید والامقام در شب قبل شهادتش، به خانواده خود گفته است که من برای سردار سلیمانی توفیق شهادت نداشتم و ان شاالله در نیروی دریایی ارتش شهید می شوم. مرور این خاطرات برای همه‌ی ما یک درس بزرگی است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار