کد خبر: ۱۲۶۴۰۷
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۸
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قم:
مصطفی کاویانی گفت: در شرایط کنونی همان روحیه و فضای دوران دفاع مقدس با حضور اقشار مختلف مردم اصناف، تولیدکنندگان، کارمندان، صنعتگران، کشاورزان و ورزشکاران شکل گرفته است.

همدلی مردم در مبارزه با کرونا روحیه دفاع مقدس را در جامعه زنده کردبه گزارش دفاع‌پرس از قم، «مصطفی کاویانی» مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم با اشاره به فعالیت و حضور مدیران واحد‌های تولیدی و صنعتی استان در رزمایش کمک‌های مومنانه، اظهار داشت: این رزمایش که به فرموده رهبر انقلاب اسلامی راه‌اندازی شد، یک جهش و حرکت عظیمی را در سطح کشور راه انداخته است و می‌تواند گام مهمی در حمایت از آسیب دیدگان از کرونا باشد.

کاویانی افزود: اجرای رزمایش کمک مومنانه جدا از کمیت آن می‌تواند در ترویج فرهنگ نوع دوستی که ریشه در آموزه‌های دینی دارد، اثرگذار باشد.

وی با بیان اینکه رزمایش کمک مومنانه روحیه بسیجی بودن ایرانیان را به نمایش گذاشته، افزود: به برکت منویات مقام معظم رهبری موج عظیمی از همدلی و همراهی در بین تمام اقشار کشور برای کمک به آسیب دیدگان کرونا شکل گرفته است و مردم نوع دوست کشور که مورد خطاب و تاکید مقام معظم رهبری برای کمک‌های مومنانه قرار گرفتند با توجه به عشق و علاقه‌ای که به ولایت دارند صحنه‌های بسیار زیبا و کم نظیری را در کمک به اقشار اسیب پذیر جامعه نشان دادند.

کاویانی همچنین خاطرنشان کرد: خلق صحنه‌های زیبای کمک‌های مومنانه اقشار مختلف مردم برای آسیب دیدگان کرونا، مشارکت و حضور گسترده مردم در دوران هشت سال دفاع مقدس را در ذهن زنده و مجدد تداعی کرد.

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم با اشاره به حضور فعال خیرین در رزمایش مومنانه گفت: حضور خیرین در رزمایش مومنانه حضوری ارزشمند بود تا جایی که حتی برخی از افرادی که نسبت به انقلاب کمی بی تفاوت بودند به جهت حس نوع دوستی به هموطنان در این امر خداپسندانه مشارکت کردند.

کاویانی افزود: سازمان بسیج کارگری، کارخانجات، مدیران واحد‌های تولیدی و صنعتی استان قم نقش پررنگ و مؤثری در موفقیت رزمایش کمک‌های مومنانه استان داشته اند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ادامه، فعالیت‌های بسیج کارگری را ایثار و فداکاری دانست و افزود: کارگران بسیجی در استان قم با شیفت‌های ایثار، بار دیگر فداکاری را معنا کرده و برای تولید بیشتر همت کرده اند.

وی ادامه داد: بسیج کارگری طی برهه‌های مختلف برای مقابله با جنگ اقتصادی دشمنان قسم خورده ایران اسلامی و ارتقای تفکر ناب بسیجی در جامعه کارگری همواره برنامه‌های مختلفی را اجرا کرده و از تمام توان خود برای جهش تولید و ارتقای بهره‌وری بهره برده که برنامه‌ی شیفت ایثار نیز از همین برنامه هاست.

انتهای پیام/

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار