کد خبر: ۱۲۶۶۹۳
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۱:۳۳
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: بازی استقلال و شهرخودرو از طرف هر دو تیم حرکات ترکیبی بسیار زیادی داشت.

بهتاش فریبا در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در خصوص عملکرد استقلال مقابل شهرخودرو اظهار داشت: بازی خوبی و فیزیکی صورت گرفت و از هر دو تیم حرکات ترکیبی زیادی شاهد بودیم. طبیعتاً مسابقه‌ای که چهار گل داشته باشد برای تماشاگرانی که از تلویزیون بازی را تماشا می‌کنند جذاب خواهد بود.

وی در خصوص عملکرد دیاباته و آقای گلی وی گفت:‌ دیاباته کار خودش را می‌کند او مهاجمی بلندقامت است و از نظر فیزیکی در شرایط خوبی قرار دارد. دیاباته یکی از معدود مهاجمان دنیا است که هم از قد و قامت و هم از نظر تکنیک فردی شرایط خوبی دارد.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در خصوص عملکرد حسین حسینی و اینکه او در ابتدای فصل اعتقاد داشت استقلال باید گلری در حد گلر اولش داشته باشد،تصریح کرد: در شرایط استاندارد فوتبال دنیا که مصدومیت، محرومیت، کرونا و ... وجود دارد همه تیم‌ها 2 دروازه‌بان یک سطح باید داشته باشند. من همان اعتقاد را دارم و معتقدم استقلال باید 2 دروازه‌بان هم‌تراز داشته باشد.

فریبا خاطرنشان کرد: حسینی در بازی با شهر خودرو 2-3 توپ خوب گرفت اما از آنسو یک توپ به تیر دروازه‌اش خورد و روی ضربه ایستگاهی خلعتبری هم نظاره‌گر بود. شما الان به وضعیت دخه‌آ در منچستریوناتید دقت کنید که او گلر اول است اما  دروازه‌بان دوم منچستر فاصله چندانی با او ندارد. طبیعتاً دخه‌آ به خاطر اسمش بازی می‌کند اما اختلاف فنی او با دروازه‌بان دوم خیلی زیاد نیست. نمی‌خواهم به گلر دوم استقلال بی‌احترامی کنم اما ما تا به امروز اصلاً او را ندیده‌ایم که بخواهیم در مورد عملکردش نظر بدهیم.

انتهای پیام/

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار