کد خبر: ۱۳۶۳۸۱
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰
گروه استان‌ها ـ فرمانده سپاه شهرستان فاروج گفت: امروز همزمان با شهادت امام رضا(ع)٬ ۱۴۰۰۰ نیازمند فاروجی بر سفره اطعام رضوی می‌نشینند.

سرهنگ مهدی شفیع آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در فاروج با اشاره به اجرای طرح نذرواره پخت 72 دیگ غذا در شهرستان فاروج اظهار داشت: با همت جمعی از خیرین استان٬ هیئت حسین جان بجنورد و هیئت رزمندگان فاروج٬ امروز این طرح در شهرستان فاروج عملیاتی می‌شود.

وی افزود: در نذرواره 72 دیگ٬ به نیت 72 یار امام حسین(ع) در کربلا٬ دیگ های غذای نذری برای توزیع بین نیازمندان طبخ و در مناطق مختلف شهرستان فاروج با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و به صورت بسته بندی٬ توزیع خواهد شد.

فرمانده سپاه شهرستان فاروج ادامه داد: به همت خیرین دست اندر کار این طرح خدا پسندانه٬ بیش از 140 کیسه برنج به صورت نذر و وقف اهدا شده که امروز در قالب غذای گرم در بین مستمندان و افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی در این شهرستان توزیع می‌شود.

شفیع آبادی تصریح کرد: در کنار این طرح٬ بسته‌های معیشتی و حمایتی نیز برای خانوارهای نیازمند فاروج تهیه می‌شود که به عنوان مرحله سوم طرح رزمایش مواسات در شهرستان فاروج اهدا خواهد شد.

به گزارش تسنیم٬ طرح بزرگ نذرواره پخت 72 دیگ غذا به همت خادمین حسینی هیات حسین‌جان بجنورد٬ از ابتدای محرم در سه نقطه استان اجرا و بیش از 42 هزار غذای گرم در بین نیازمندان توزیع شد.

انتهای پیام/311/ش

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار