کد خبر: ۱۳۶۳۸۴
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰
مدیر شبکه بهداشت و درمان نهاوند از آغاز پذیرش بیمارن مبتلا به کرونا در دومین بخش بیمارستان شهید قدوسی نهاوند خبر داد و گفت: استمرار وضعیت قرمز شیوع کرونا در نهاوند کنترل را از دست کادر درمان خارج می‌کند.

به گزارش خبرنگار برنا از همدان، سیامک دانشور پیش از ظهر شنبه در جلسه فوق العاده ستاد پیشگیری کنترل و هماهنگی مقابله با کرونا نهاوند، اظهار کرد: در خال حضر در بحث شیوع ویروس کرونا در نهاوند دارای وضعیت خوبی نیستیم.

وی با بیان اینکه پس از اتمام ظرفیت پذیرش بیماران کرونایی در بیمارستان علیمرادیان نهاوند و اختصاص یک بخش 25 تخته در بیمارستان شهید قدوسی هم اکنون دومین بخش در بیمارستان شهید قدوسی فعال شده است، گفت: اگر این روال استمرار داشته باشد و مردم شیوه نامه های بهداشتی را رعایت نکنند کنترل مراکز درمانی تا هفته های آینده در شهرستان از دست ما خارج می شود و نگران کننده است!

مدیر شبکه بهداشت و درمان نهاوند، گفت: روز گذشته یک جوان ۲۵ ساله بدون بیماری زمینه ای بدلیل ابتلا به کرونا در شهرستان فوت شد.

مراد ناصری، فرماندار نهاوند تصریح کرد: هیچ مجوز فوتی صادر نخواهد شد مگر اینکه خانواده اموات تعهد بدهند که هیچگونه مراسمی برگزار نمی کنند .  

وی گفت: با توجه به وضعیت بحرانی شهرستان از امروز تا پایان بحران برگزاری هرگونه مراسم ختم با حضور بیشتر از ۱۰ نفر و هر مراسم عروسی در سطح شهرها و روستاها ممنوع است و با متخلفین شدیدا برخورد خواهد شد.

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار