کد خبر: ۱۳۶۴۲۹
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۱
پخش سریال شش قسمتی «مسافر ویژه» به کارگردانی حمید منوچهری، از یک‌شنبه ۲۷ مهر از رادیو نمایش و رادیو تهران آغاز خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، «مسافر ویژه» به سفارش رادیو تهران در اداره‌کل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده است که از رادیو نمایش نیز پخش خواهد شد.

فرشاد آذرنیا، تهیه‌کننده «مسافر ویژه» گفت: «این سریال، نوشته بهرام صادقی مزیدی، قصه‌ای آشنا با پرداختی زیبا دارد، درباره پدری که می‌خواهد جهیزیه کاملی برای دخترش تهیه کند اما دستش تنگ است و خیلی اتفاقی به پول می‌رسد که این باعث شک از طرف همسرش می‌شود.»

وی در مورد نحوه تهیه‌کنندگی این سریال توضیح داد: «شخصیت اصلی این نمایش یک راننده تاکسی است، پس چالش من بابت افکت‌ها معلوم است، تمام حالات ممکن که در یک اتومبیل اتفاق می‌افتد از طرفی چون با یک خانواده سنتی ایرانی مواجهیم و پسر و دختر این خانواده امروزی هستند، انتخاب موسیقی کار هم کمی مشکل بود.»

آذرنیا در پایان تاکید کرد: «نکته مثبت کار، روان بودن متن و انتخاب خوب بازیگران توسط حمید منوچهری است که کارگردانی سریال را بر عهده دارد.»

در «مسافر ویژه»، احمد گنجی در نقش پدر و راننده تاکسی، صفا آقاجانی در نقش همسر او و سیما خوش‌چشم و محمدرضا قلم‌بر در نقش فرزندان‌شان به ایفای نقش می‌پردازند. ایوب آقاخانی، مهرخ افضلی، مونا صفی، حمید یزدانی ابیانه و عبدالعلی کمالی از دیگر بازیگران این نمایش رادیویی هستند.

این سریال رادیویی به تهیه‌کنندگی فرشاد آذرنیا، صدابرداری مجید آیینه و افکتوری محمدرضا قبادی‌فر، از روز یک‌شنبه، ۲۷ مهر، ساعت یک بامداد از رادیو نمایش پخش می‌شود و ساعت ۲۲:۳۰ دقیقه روی آنتن رادیو تهران می‌رود.

۵۷۵۷

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار