کد خبر: ۱۳۸۳۸۵
تاریخ انتشار: ۰۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۸
خبرورزشی نوشت: مرتضی فنونی‌زاده گفت: من فکر می‌کنم رسول‌پناه منهای اشتباه بزرگی که مرتکب شد و آن حرف‌ها را در یک جمع نامحرم زد کارهای خوبی هم انجام داده است.
مرتضی فنونی‌زاده معتقد است حضور یک ‌فرد ورزشی و استخوان خرد کرده فوتبالی در هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس خیلی می‌تواند به حل بحران کنونی کمک کند. او علی پروین را فردی مناسب برای مدیریت شرایط کنونی می‌داند و حرف‌هایی می‌زند که خواندن آن خالی از لطف نیست‌. 

شنیده‌اید که احتمال دارد علی پروین عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس شود؟
عضویت در هیئت مدیره باشگاه؟ باشگاه پرسپولیس خانه پروین و متعلق به علی‌آقاست. این حداقل کاری است که انجام می‌دهند. 

چطور؟
امثال علی پروین با خون دل این تیم را حفظ کرده‌اند. زمانی که پولی در بساط نبود، وسط جنگ و بی‌پولی با مینی‌بوس این طرف و آن طرف می‌رفتیم و علی‌آقا تیم پرسپولیس را زنده نگه داشت. او اسطوره باشگاه پرسپولیس است. 

خود شما فکر می‌کنید حضور علی پروین در هیئت مدیره باشگاه مفید و مؤثر باشد؟
صددرصد همین طور خواهد بود. علی‌آقا استخوان خردکرده فوتبال و پرسپولیس است. من فکر می‌کنم جای یک آدم ورزشی در هیئت مدیره پرسپولیس واقعاً خالی است. 

عملکرد هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس را چطور ارزیابی می‌کنید؟
من کاری به برخی اتفاقات ندارم اما هر آدمی نکات مثبت و منفی دارد. من فکر می‌کنم رسول‌پناه منهای اشتباه بزرگی که مرتکب شد و آن حرف‌ها را در یک جمع نامحرم زد کارهای خوبی هم انجام داده است. 

بیشتر توضیح می‌دهید؟ می‌گویند شما رسول‌پناه را می‌دیدید!
من شاید در مجموع 6 یا 7 بار رسول‌پناه را دیده باشم. باید حقیقت را گفت که او پول برانکو را در روزگار دلار30 هزار تومانی پرداخت کرد. در فصل نقل و انتقالات تابستانی 7 خرید مناسب انجام داد که در لیگ قهرمانان آسیا عملکرد فوق‌العاده‌ای داشتند. 90 تا 95 درصد قرارداد فصل گذشته بازیکنان را پرداخت کرد و... به هر حال یک کارهایی انجام داد که انصاف حکم می‌کند از آن یاد کنم. 

اما فایل و فیلم صوتی و تصویری او اشتباهی واقعاً عجیب بود. نباید آن حرف‌ها را می‌زد.
من احساس کردم آن فیلم‌ها از روی نقشه و برنامه بوده است. شما دیدید فردی که با رسول‌پناه صحبت می‌کند اول اسم مازندران را می‌آورد و او را تحریک می‌کند چیزی بگوید یا درباره یحیی، شجاع و بقیه هم همین طور!

اما به هر حال مدیر باشگاه بزرگی مثل پرسپولیس باید مراقب گفتار خودش باشد. نباید هرحرفی را ولو در یک جمع خصوصی بر زبان بیاورد.
من این حرف را قبول دارم اما این هم از روی سادگی بوده است. البته اشتباه بزرگی هم بود و نمی‌توان آن را کتمان کرد. 

به نظر شما شجاع خلیل‌زاده اشتباه کرد که به قطر رفت؟ خودش مجتبی محرمی را همیشه مثال می‌زند که به خاطر پرسپولیس قید پیشنهادات بزرگ را زد و حالا...  
شجاع خلیل‌زاده بازیکن بزرگ و باتعصبی است. شاید نحوه رفتن و جدایی او یک مقدار مشکل‌ساز شده باشد وگرنه هر بازیکنی حق دارد به آینده‌اش فکر کند. کاش می‌شد او فینال لیگ قهرمانان آسیا را بازی می‌کرد و بعد می‌رفت اما...  

برچسب ها: پرسپولیس ، علی پروین
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار