کد خبر: ۱۴۴۹۷۷
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۹
جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت:روحیه و انگیزه از مؤلفه های مؤثر بر توان رزم مرزبانان است که وظیفه فرماندهان در این زمینه این است که به نحوی از انحاء این شور و انگیزه و روحیه جهادی را در آنان ارتقاء دهند.

به گزارش خبرگزاری فارس از زاهدان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سردار قاسم رضایی در سفر به استان سیستان و بلوچستان در نشستی با فرماندهان، معاونان و رؤسای مرزبانی استان، ضمن محکوم کردن حادثه تروریستی اخیر و درود بر روان پاک شهدای حریم و حرم و به ویژه شهدای هسته ای از جمله شهید والامقام "محسن فخری زاده" اظهار داشت: عزت امروز نیروی انتظامی به دلیل راهنمایی و هدایت های داهیانه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و اطاعت محض از منویات ایشان است.

وی در ادامه با بیان این که مرزبانی از جایگاه والایی در اسلام برخوردار است، تصریح کرد:  مرزبانان در سخت ترین شرایط جغرافیایی در حال رشادت، مجاهدت و پاسداری از مرزهای ایران اسلامی هستند و همواره جایگاه والای مرزبانان بایستی مورد توجه قرار گیرد.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی ادامه داد: روحیه و انگیزه از مؤلفه های مؤثر بر توان رزم مرزبانان است که وظیفه فرماندهان در این زمینه این است که به نحوی از انحاء این شور و انگیزه و روحیه جهادی را در آنان ارتقاء دهند.

سردار رضایی با بیان این که ایمان و اعتقاد قلبی مرزبانان است که باعث شده آنان چون دژی محکم در برابر دشمنان ایستاده و اجازه جولان به آنان را ندهند، گفت: مثبت گرایی، ایثارگری، وضوی شهادت گرفتن و همواره به یاد خدا بودن از خصوصیات بارز مرزبانان است که منجر به رفتار و عملکرد متعهدانه آنان در قبال مردم و کشور می شود.

وی با اشاره به لزوم اجرای پروتکل های بهداشتی در تمام مراکز انتظامی عنوان کرد: فرمانده نیروی انتظامی بر خدمات رسانی مستمر به وضعیت معیشتی کارکنان به ویژه همکاران مبتلا به ویروس کرونا تأکید دارند و وظیفه ما این است که در هر شرایطی صیانت روحی و فیزیکی نیروها را در نظر داشته و تمام تلاش خود را برای حفظ و بقای این سرمایه های عظیم انجام دهیم.

انتهای پیام/3139

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار