کد خبر: ۱۵۰۸۱۵
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۰۱:۵۳
مهاجم سابق پرسپولیس بر این باور است که تیم گل محمدی شرایط و استحقاق پیروزی در دربی 94 راداشت.

پایان رافت در گفت و گو با خبرنگار گروه خبرگزاری برنا در خصوص دربی 94 سرخابی ها اظهار داشت: در مجموع بازی خوبی را شاهد بودیم اما فکر می کنم پرسپولیس بد شانسی آورد و در شرایطی که  در طول 90 توپ و میدان را در اختیار داشت از رسیدن به پیروزی شیرینی محرم ماند.

پیشکسوت پرسپولیس در ادامه گفت: پرسپولیس در این دیدار 2 گل زد و دو سه فرصت خوب برای گلزنی به دست آورد و می توانست برد خوبی را در این دیدار رقم بزند، اما این اتفاق رخ نداد. پرسپولیس در این دیدار اسیر قانون نانوشته فوتبال که گل نزنی، گل می خوری، شد.  به اعتقاد من جای هواداران  در این دیدار خالی بود.

او تاکید کرد: در طول 90 دقیقه پرسپولیس به جز حدود 10 دقیقه حاکم مطلق زمین بود و حریفش حرفی برای گفتن نداشت اما متاسفانه دقایق آخر تمرکزش کم  شد و  مهدی قائدی که بازیکن با کیفیتی است موفق شد بازی را به تساوی بکشاند. تاکید می کنم به ثمر رسیدن 4 گل در این دیدار نشان از این بود که  بازی پر افت و خیزی را شاهد بودیم .

پایان رافت تصریح کرد: دیگر دربی تمام شده و پرسپولیس باید تمرکزش را روی بازی های باقی مانده اش بگذارد.  پرسپولیس باید از  3 بازی عقب افتاده  اش استفاده کرده و خود را  به صدر برساند.

رافت در خصوص گل زودهنگامی که پرسپولیس در این دیدار دریافت کرد اما موفق شد به بازی برگردد، به خبرنگار برنا گفت: پرسپولیس تیم بزرگی است و تیم های بزرگ در مواقع بحران خودشان را بهتر نشان می دهند. در حال حاضر پرسپولیس رهبری مثل سیدجلال حسینی دارد که در این گونه مواقع تاثیرگذاری اش را نشان می دهد.  هان طور که دیدید با گل اول و زودهنگام استقلال، نظم تاکتیکی پرسپولیس  بر هم نخورد در طول 90 دقیقه با حوصله و با برنامه حساب شده توپ را در زمین به گردش درآوردند و حتی فرصت پیروزی هم داشتند.

مهاجم سابق پرسپولیس در مورد گلزنی مهدی عبدی و وحید امیری که تا قبل از این دیدار انتقادات زیادی در خصوص ناکامی های شان در گلزنی مطرح بود، تاکید کرد: عبدی دومین  گل خود را به استقلال زد که گل بسیار مهمی هم بود. عبدی بازیکن جوان و فرصت طلبی است که در بازی های بزرگ  نشان داده مهاجم  باکیفیتی است و اگر زمانی هم در امرگلزنی به مشکل می خورد دلیل اصلی اش جوانی اوست. او باید این قدر در این میدان ها حضور پیدا کند تا با تجربه تر شود و بتواند به مهاجمی ششدانگ تبدیل شود. در مورد گلزنی  وحید امیری  هم باید بگویم او  مزد زحماتش را در این بازی و بازی های قبلی اش گرفت و با گل حرفه ای که در دربی زد نشان چقدر باکیفیت است  و هم از نظر فنی  و اخلاقی بازیکن  تزار اول فوتبال ایران محسوب می شود. ان شااله  عبدی و امیری در بازی های بعدی به این روند ادامه دهند و نشان دهند که بازیکنان خوب و تاثیرگذاری برای پرسپولیس هستند.  4

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار