کد خبر: ۱۵۱۶۴۴
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۱
دومین همایش بین المللی گام دوم انقلاب، مکتب شهید سلیمانی، الگوی تربیت مدیران جهادی تمدن ساز به همت دانشگاه جامع امام حسین برگزار می‌شود.

دومین همایش بین‌المللی مکتب شهید سلیمانی در بهمن برگزار می‌شود‌به گزارش  خبرنگار دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان،  روح الله تولایی رئیس دانشکده و پژوهشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه جامع امام حسین (ع) گفت: آخرین مهلت ثبت نام در همایش بین‌المللی گام دوم انقلاب، مکتب شهید سلیمانی، مدیران جهادی تمدن ساز تا ۱۱ بهمن ماه ۱۳۹۹ است.

وی ادامه داد: دومین همایش بین المللی گام دوم انقلاب، مکتب شهید سلیمانی، الگوی تربیت مدیران جهادی تمدن ساز به همت دانشگاه جامع امام حسین (ع) و با مشارکت ۴۰ دانشگاه و نهاد معتبر علمی ملی و بین المللی و با حضور اندیشمندان و چهره‌های شاخص داخلی و جبهه مقاومت و آزادی خواهان جهان به صورت محدود حضوری و مجازی برگزار خواهد شد.

دبیر همایش اظهار داشت: این همایش با هدف تبیین مکتب شهید سلیمانی جهت استخراج الگوی مدیران جهادی و تعمیم آن در ابعاد بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در تاریخ ۱۴ و ۱۵ بهمن ماه ۱۳۹۹ در تالار اندیشه دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) برگزار می‌شود.

تولایی با بیان اینکه برای سخنرانی در این همایش از یکی از سران قوا و فرماندهان عالی نیرو‌های مسلح دعوت شده است، افزود: ثبت نام و حضور در این همایش به صورت رایگان و مجازی است و برای کلیه شرکت کنندگان مجازی در همایش گواهی معتبر علمی صادر خواهد شد.

وی با دعوت از اندیشمندان، اساتید، کارشناسان، دانشجویان و علاقمندان شهید قاسم سلیمانی برای ثبت نام و حضور در همایش گفت: ثبت نام در این همایش از طریق پایگاه اینترنتی به آدرس mgt.ihu.ac.ir انجام می‌شود.

انتهای پیام/

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار