کد خبر: ۱۵۱۶۴۸
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۱
تفاهمنامه ۳ جانبه بین وزارت ورزش، فدراسیون همگانی و سازمان ورزش نیروهای مسلح به امضا رسید.

به گزارش خبرگزاری فارس، در نشست مشترکی بین عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش، افشین ملایی رئیس فدراسیون ورزش‌های همگانی و امیر سرتیپ دوم کمال پیمبری رئیس سازمان ورزش و آمادگی‌جسمانی ستاد کل نیروهای مسلح برگزار شد، تفاهم نامه سه جانبه‌ای به امضا رسید.

در این مراسم که به میزبانی وزارت ورزش و جوانان برگزار شد، طرفین بر همکاری و تعامل برای رشد و توسعه ورزش همگانی در بخش‌های مختلف از جمله نیروی مسلح تاکید کردند و خواستار استفاده از ظرفیت‌های سه نهاد در راه رسیدن به این هدف شدند.

پیمبری در این مراسم گفت: همکاری با فدراسیون ورزش‌های همگانی برای نیروی‌های مسلح که یک جامعه متنوع و گسترده است فرصت خوبی است چرا که تمامی پسران این سرزمین دو سال از عمر بابرکت خود را زیر پرچم مقدس ایران سپری می‌کنند و این فرصت مناسبی است که بتوانیم از ظرفیت آنها استفاده کنیم.

وی با تاکید بر اینکه خانواده نیروهای مسلح برای پرداختن به ورزش همگانی پتانسیل بالایی دارند خاطرنشان کرد: توجه به ورزش همگانی علاوه بر اینکه به سلامت نیروهای مسلح کمک خواهد کرد، هزینه‌های درمان را نیز کاهش خواهد داد. این امر خصوصاً در مورد بازنشستگان نیروهای مسلح اهمیت ویژه ای دارد و ما باید بتوانیم از ظرفیت فدراسیون ورزش همگانی استفاده کنیم.

انتهای پیام/

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار